Гледат ли децата Ви много филми?

  • 2 253
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 680
Много гледа, пристрастен е даже, друг е въпроса, че ние НЕ даваме повече от 1 пълнометражен или няколко по-къси филмчета

# 16
  • Мнения: 5 468
Ами сестра ми си изхвърли всички касети за видео у нас и оттогава полудяхме... Гери върти по цял ден Шрек, Цар Лъв и Том и Джери ooooh!. ЗНам ги наизуст вече, тя - също, но не й омръзват... (Шрек като че ли започна полека лека да не го върти толкова често  Praynig ).
И ми вика - "Тихо, мамо!"...
Понякога дръпвам отзад кабела и я будалкам, че батериите на видеото са свършили. Тогава мирясва..., но тръгнем ли да излизаме - не забравя за потребностите си и постоянно ме подсеща, че нямаме батерии в къщи Laughing.
Надявам се, че ще отмине, както отмина периода с "каките" по Планета. Беше луда по тях, сега не ги гледа изобщо.

# 17
  • Мнения: 46 518
Гледа, но не се заседява за дълго...А когато става въпрос за разходка, много не се противи... Mr. Green

И София е така  Grinning гледа основно като се събуди за разсънване или за приспиване вечер.
Някак си се отегчи от телевизора, като бебе й позволявахме да  гледа, колкото иска и взе, че й омръзна  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 891
С тези филмчета вече съм се побъркала.  ooooh!
Вече започнах да я ограничавам, по 1 филмче на ден и то само през почивните дни.
През седмицата се връщаме късно от работа и вечер не и разрешавам да гледа
Ако зависи от нея цял ден пред телевизора ще стои и няма да мръдне.

# 19
  • Мнения: 6 461
Тошко е на 3годинки и 10месеца.
Страшно много обича да гледа филмчета,но нямам проблем разбира се с разходката...

# 20
  • София
  • Мнения: 797
 Много не! Най-много по 2-3 на ден, отскоро взе да се заглежда и по игрални.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 616
това ни е супер болна тема Sad Докато си отвори очете сутрин и вече е започнал да хленчи за филмче (на 3г и 6 мес). Може сам да си ги пуска и ако оставя ще гледа цял ден. Междувременно и играе на нещо друго понякога, но телевизора трябва да работи Rolling Eyes Голям проблем ни е. Започнах да ограничавам до две филмчета събота и неделя (сутрин едно и следобед едно), а през седмицата само по едно - след градина. На практика се получава, че след сутрешното ставане гледаме cartoon network колкото време можем, т.е докато се обличаме за градина, а като се прибере още с влизането почва да се пазари за филмчетата.
Лятото ми е по-лесно, че сме повече време навън, но има дни в които не мога да го накарам да излезе и седи в къщи пред телевизора

# 22
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Гледа, силно казано, по-скоро са му фон, докато си играе. И ако някой реши да му го спре и да ползва компа (защото на него ги гледа) почва да се тръшка.
Зомбирам го и с игрални. Беше фен на Междузведни войни, сега сме на вълна Хари Потър, ама го е страх на моменти.

# 23
Моля ви, спешно търся филмчета за Франклин, някой може ли да помогне откъде да изтегля?

# 24
  • Мнения: 2 792
 Не и аз преценявам кога може да се гледат, потрисаме идеята да изкарат цял ден с втренчен поглед в телевизора  Close. По принцип  се опитвам да ги ангажирам в занимателни игри, в които те играят основна роля. Всяка една игра, ангажираща съзнанието с доказване, измества съзерцанието  Grinning .

# 25
  • Мнения: 1 640
Моля ви, спешно търся филмчета за Франклин, някой може ли да помогне откъде да изтегля?
http://DMCA-removal-from-Google/Влизаш в "Торенти"- раздел анимации.Аз в момента тегля от 1 до 20 серия,вече имам от 21 до 26/пак от там/.

# 26
  • Мнения: 11 607
Гледат и тримата гледат... Но знаят,че 1 филм на ден стига, да се занимават и с нещо друго.... Най-малкото,което е стоят пред монитор... Като сложим игра на комп, гледане на филм.... то се натрупва. Всичко с мярка! Е, някой път прекаляват, но е имало и дни,в които не са били въобще пред ТВ или компютър!

# 27
  • Мнения: 365
И на нас това ни е голям проблем, особено нопоследък. Сутрин докато се оправяме за градина гледа детско, а вечер още от вратата прави уговорки кое филмче ще гледа. А в събота и неделя става страшно. Започна да ми отказва да излиза на разходка и дори понякога излизаме след заплаха ,че ще си остане сама вкъщи. Тази сутрин напр. още беше с полуотворени очи и ревна, че иска да гледа едно филмче за Мечо Пух преди да тръгне за градина. Май е крайно време да взимам мерки.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Обича да гледа, но не давам повече от час или 1 филм. Избира и филмите и ако не и хареса, предлагам да спрем и да се занимава с нещо друго. Гледам да балансирам заниманията и, когато сме си в къщи, а при хубаво време - задължително навън.

# 29
  • Мнения: 8 505
Заглежда се за по 5-10мин най-много.Явно правенето на бели и е много по-интересно от гледането на филми Crazy

Общи условия

Активация на акаунт