Промени в ходенето до тоалетна

  • 1 425
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте, сигурно има и други теми по въпроса, но не откривам. От около месец имам промяна при ходенето по голяма нужда. Ходя всяка сутрин, но изпражненията ми не са цели, а на отделни парчета, но не са твърди като при запек. След това през деня понякога имам позиви, но нещата сле случват трудно. Гледах някаква скала на Бристол, та по нея ми отговарят на номер 5. Преди два месеца проведох лечение за рефлукс и бях на контролен скоро, тъй като си носех изследванията и споделих с доктора. Той каза, че най-вероятно има липса на фибри и целият пасаж се придвижва по-бавно. Предписа ми пробиотик. Освен него пия и алое на гел, тъй като знам, че то помага за стомашно-чревния тракт. Хеликобактер ми е отрицателен, вода пия около 1,5 л. на ден, ям всичко, кръвната картина е в норма. От напъването имам сърбежи и лек дискомфорт след тоалетна. Какво още мога да направя, за да нормализирам процеса?

# 1
  • Мнения: 864
И има ли ефект (подобрение) от фибрите, пробиотика, алоето и наливането с вода?
ПС: Същия проблем от над 3 години + зверско подуване - без подобрение от нищо.

# 2
  • Мнения: 603
И има ли ефект (подобрение) от фибрите, пробиотика, алоето и наливането с вода?
ПС: Същия проблем от над 3 години + зверско подуване - без подобрение от нищо.
Откакто пия алое ходя всяка сутрин. За пробиотика не мога да преценя. По-скоро търся съвет за някоква диета или храни. Аз обаче съм под непрекъснат стрес и това също има значение.

# 3
  • Мнения: 864
А подуване има ли?

# 4
  • Мнения: 603
Не. Подуване нямам. Моят мъж се оплаква от него и казва, че го оправят само коремните преси.

# 5
  • Мнения: 4
И има ли ефект (подобрение) от фибрите, пробиотика, алоето и наливането с вода?
ПС: Същия проблем от над 3 години + зверско подуване - без подобрение от нищо.
Откакто пия алое ходя всяка сутрин. За пробиотика не мога да преценя. По-скоро търся съвет за някоква диета или храни. Аз обаче съм под непрекъснат стрес и това също има значение.
[video][/video] кисело мляко пробвайте да ядете лактобифидус и лактобацилш

Общи условия

Активация на акаунт