Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 425

  • 36 339
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


https://twitter.com/Magorza99352748/status/1647129855895433216

Ето какво сподели полската фенка от срещата си с Енгин на сета днес в профила си в туитър:

Какъв е той ? Питате ли? Той е невероятно красив. Има аура на спокойствие и приятелско отношение към другите. Усмивката му е естествен балсам за очите, а гласът му е като кадифе. Погледна ме изненадано, докато се опитваше да говори на турски. Видях интерес в очите му.

Махайки с ръка, му казах да слезе(да се наведе), защото е висок. Забавлявах го. Когато ми подписваше книгата, се изненада, че съм от Полша. Той прочете доклада на Pajacyk и го остави за себе си. Pajacyk е благотворителна акция за полски деца по случай неговия рожден ден.

По-красив е отколкото на снимки и клипове. Когато подписа книгата, той произнесе моето име няколко пъти - трудно му е - Малгосия. Слушах го като красива мелодия.

# 721
  • Мнения: 23 319
Всички докоснали се на живо до Енгин споделят колко впечатлени са от неговата аура.Щастливи фенове!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Момичета, Великден е! Христос Воскресе!



"Казвам се Фара", 7 епизод на български.
Превод и субтитри Barisea, с благодарност:

Тук: https://playtube.tv/watch/%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC-% … lPRhWCxgwvB6.html

И тук: https://cloud.mail.ru/home/%D0%9A%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC_ … =VPUa%2FxGoXmhSkf

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/___s1e7.mp4-62nQAbfymmTMjbpP

И тук: https://drive.google.com/file/d/1Fuu7a9AvLU6-9tSvpqPGJNSf6-62GiN … exXBYpSAyV3MouUE8

И тук - втори линк: https://drive.google.com/file/d/11WuuZcz89g_BUlIUbd0tgpM8BghFejM … TcvFoLJRzI6LmHkwI

И тук: https://mega.nz/file/migVwRxB#X5fFbVbC9Cdaq5s5ScgpKvxXcaWJQSIis_X8Ua4PmPg

Последна редакция: нд, 16 апр 2023, 02:07 от mariana51

# 723
  • Мнения: 489
С пожелание за здраве, благополучие и светли Великденски празници! Нека има мир и любов в сърцата ни! Добро утро!

За мен започна голямото пътуване вчера и не съм ви писала.
Много ме зарадва новия трейлър. Баде е загрижена на комисаря. Ще ни изненадат,бъдете сигурни....

Вси си мисля,че Мехмет и Тахир са братя.  Очаквам да работят заедно.

Чудя се едно  нещо. Накрая да не се окаже,че Перихан е по-добра от Вера.  Всичко се очаква.

За Перихан и аз така смятам. Честно казано, независимо от ужасното й отношение към дъщеря й, мисля, че  в крайна сметка нейният образ ще се развива към по-добро и накрая тя ще се окаже от най-положителните герои. Нещо като Мелике от "Черни пари и любов" Simple Smile

Честит Великден, момичета!

Последна редакция: нд, 16 апр 2023, 02:33 от Burkina

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Добро утро в неделя.
Имаме преведен епизод, има и време за гледането му.
А и ако днес намерим някоя новина, ще е супер.

# 725
  • Мнения: 2 509
Христос Воскресе!
Бъдете здрави, щастливи, успешни и благословени!

Благодаря за превода.Flowers Hibiscus

# 726
  • Мнения: 23 319


Добро утро момичета Two Hearts
Честит Великден!



Благодарности за преведената серия!
Като подредя деня и ще седна на спокойствие да я изгледам!

# 727
  • Мнения: 2 250
Привет момичета!
Честит Великден!

Христос Воскресе!
Бъдете много здрави и обичани!
Марианка Heart, Благодаря за превода,и да не е днес утре ще я изгледам!Имам гости-едно 9 месечно Великденче,само да го носиш,да гледаме,да иска да пипа разни неща!
Хубав е светъл празник,момичета Heart!

# 728
  • София
  • Мнения: 906
Здравейте, Христос Возкресе! Бъдете здрави!
Благодаря за превода, довечера ще го гледам 😍
Някой ме беше питал кой ми е най - любимия образ на Енгин - Керим в КВФ. Даже скоро пак си припомнях любими моменти! Но - както върви тук, явно скоро ще си имам друг любим образ 😀
Между другото, явно имам предпочитания към партньорките му. С Туба - да, но с Неслихан Атагюл - категорично не, загледах малко и край. Повече не рачИх. Виж тук, сега,всичко е на макс и има голяма химия.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Демет с коафьори, гримьори и на преден план с фотоапарата е Morteza Atabaki.
Приготовленията около подписването - виждам, че е с една от булчинските рокли.

Снимката е в сторито на Демет, а Мортеза я е ретуитнал в неговото стори.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет, момичета !
Честито Воскресение Христово !
Бъдете здрави !



Благодаря за превода Two Hearts  ще си го изгледам с кеф, ама по късно Heart Eyes

Желая ви прекрасен ден и виртуално да се чукнем с яйца
Скрит текст:
   

# 731
  • Мнения: 9 345
Честито Воскресение Христово !

 Бъдете живи и здрави!

 Благодаря за превода!

 И нашето момче, много бойно Joy

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Статия от днес: https://seriesturkish.com/foreign-tv-series-fans-embraced-the-mo … -ratings/25381544

Феновете на чуждестранните сериали прегърнаха филма Казвам се Фара! Продажбите в чужбина ще са на преден план повече от рейтингите!

Виждаме, че телевизионният сериал на Фокс на име Адıм Фара (Казвам се Фара) започна да създава своя собствена аудитория в сряда вечер и продължи по пътя си с добри резултати.Феновете на дуета Енгин Акюрек и Демет Йоздемир предлагат голяма подкрепа чрез социалните медии.

Подготвен от O3 Media и един от най-успешните телевизионни сериали, излъчвани от Fox TV този сезон, Казвам се Фара е средна продукция за зрителите в Турция, но има съвсем различно значение за феновете на турските сериали в чужбина.
Адаптиран от аржентинския телевизионен сериал "Момичето, което чисти", Казвам се Фара се развива на екрана, като действа по нова концепция с някои договорености, специфични за Турция. В допълнение към хармонията и високата енергия на дуото Демет Йоздемир и Енгин Акюрек, страничните герои в историята също излизат на преден план, превръщайки сериала в друга точка на привличане от главния дует.
Например, Фърат Танъш, в ролята на комисар Мехмет, има какво да добави към поредицата. По същия начин ролите на влиятелни имена като Али Зюрмели и Мустафа Авкъран, които изненадват зрителите, имат голям принос за поредицата "Казвам се Фара".

Продажбите на сериала в чужбина също ще бъдат широко обсъждани скоро. Феновете на турските драми в чужбина създават страхотно чувство за собственост на Казвам се Фара, чиито права за международно разпространение се упражняват от Calinos Entertainment.

По-голямата част от публикациите за сериала „Казвам се Фара“ в социалните медии идват от фенове на сериала в чужбина. Феновете на чуждите сериали, показващи повече ангажираност, отколкото лоялността на последователите на турските сериали, почти прегърнаха сериала „Казвам се Фара“.

Можете да видите, че публикациите за поредицата в социалните медии са на различни езици, а чуждестранният интерес към сериала е много силен.
Преди това различни турски телевизионни сериали успяха да продължат ефективно предаванията си, без да обръщат много внимание на рейтингите си поради интереса, който получиха в чужбина. Напоследък Tuzak (Капан) и Gecenin Ucunda (В края на нощта) излязоха на преден план като такива серии.
Въпреки добрите оценки за Казвам се Фара, трябва да се отбележи, че всеотдайното представяне на феновете на чуждестранните сериали отвори вратата към много добри резултати в международните продажби.




Най-обсъжданите продукции за седмицата (09-15 април)

# 733
  • Мнения: 23 319


Скрит текст:
Статия от днес: https://seriesturkish.com/foreign-tv-series-fans-embraced-the-mo … -ratings/25381544

Феновете на чуждестранните сериали прегърнаха филма Казвам се Фара! Продажбите в чужбина ще са на преден план повече от рейтингите!

Виждаме, че телевизионният сериал на Фокс на име Адıм Фара (Казвам се Фара) започна да създава своя собствена аудитория в сряда вечер и продължи по пътя си с добри резултати.Феновете на дуета Енгин Акюрек и Демет Йоздемир предлагат голяма подкрепа чрез социалните медии.

Подготвен от O3 Media и един от най-успешните телевизионни сериали, излъчвани от Fox TV този сезон, Казвам се Фара е средна продукция за зрителите в Турция, но има съвсем различно значение за феновете на турските сериали в чужбина.
Адаптиран от аржентинския телевизионен сериал "Момичето, което чисти", Казвам се Фара се развива на екрана, като действа по нова концепция с някои договорености, специфични за Турция. В допълнение към хармонията и високата енергия на дуото Демет Йоздемир и Енгин Акюрек, страничните герои в историята също излизат на преден план, превръщайки сериала в друга точка на привличане от главния дует.
Например, Фърат Танъш, в ролята на комисар Мехмет, има какво да добави към поредицата. По същия начин ролите на влиятелни имена като Али Зюрмели и Мустафа Авкъран, които изненадват зрителите, имат голям принос за поредицата "Казвам се Фара".

Продажбите на сериала в чужбина също ще бъдат широко обсъждани скоро. Феновете на турските драми в чужбина създават страхотно чувство за собственост на Казвам се Фара, чиито права за международно разпространение се упражняват от Calinos Entertainment.

По-голямата част от публикациите за сериала „Казвам се Фара“ в социалните медии идват от фенове на сериала в чужбина. Феновете на чуждите сериали, показващи повече ангажираност, отколкото лоялността на последователите на турските сериали, почти прегърнаха сериала „Казвам се Фара“.

Можете да видите, че публикациите за поредицата в социалните медии са на различни езици, а чуждестранният интерес към сериала е много силен.
Преди това различни турски телевизионни сериали успяха да продължат ефективно предаванията си, без да обръщат много внимание на рейтингите си поради интереса, който получиха в чужбина. Напоследък Tuzak (Капан) и Gecenin Ucunda (В края на нощта) излязоха на преден план като такива серии.
Въпреки добрите оценки за Казвам се Фара, трябва да се отбележи, че всеотдайното представяне на феновете на чуждестранните сериали отвори вратата към много добри резултати в международните продажби.




Най-обсъжданите продукции за седмицата (09-15 април)

Благодарности за статията! Two Hearts

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1647562985404084226

Фокс: Всички думи са недостатъчни в сравнение с красотата на Фара.



Утре Казвам се Фара в Кан 2023 за #MIPTV ! Късмет #FaHir!

Общи условия

Активация на акаунт