Какво ви се ядеше най-много докато бяхте бременна?

  • 13 271
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 467
Сладкото ми се яде повече, иначе разни филии с нещо намазано отгоре и ябълки също:)

# 16
  • Мнения: 657
Портокали и то в промишлени количества Mr. Green и сирене

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Бях на периоди - в началото ми се ядяха само сухоежбини - Макдоналдс, пици. После тъпчех само китайско. А към края хапвах единствено сладолед, плодове и зеленчуци.

# 18
  • Мнения: 832
Сникърс  и всякакви видове шоколадови изделия с ядки и банани.

# 19
  • Мнения: 46 520
Не ми се промени вкуса, ама как си мечтаех за ракийка с шопска  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 978
Унищожавах индурстиални количества портокали и кисело мляко,
а бурканите с туршия и кисели краставички ми бяха неразделни другарчета  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 232
различно повече прищевки имах в началото-кисели краставички,маринована риба нещо което никога не ми е било любимо.Сега не ми се яде и най-се дразня като вземе някой да ми тъпче нещо в ръцете щот не можело така нали съм бременна трябвало да ям пък ако ще и най-голямата гнусотия да е.Снощи споменах на едно виртуално-реално приятелче за бейлис ,съпруга ми днес като ме чу и взе ,че ми угоди мммм много съм щастлива Joy

# 22
  • Мнения: 640
Основно салата от моркови с кисело мляко, много плодове (основно пролетните - ягоди и череши), но за сега само с цитруси се залъгвам и както казва племенничката - манджиШки. А, и напоследък бисквити с прясно мляко (по принцип не обичам изобщо бисквити, но сега ако не закуся бисквити и ми е кофти Confused)

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Кюфтета и шкембе чорба - това бяха единствените неща, които ми се ядяха изобщо през цялата бременност; по едно време баща ми адски се притесни заради шкембето, че субпродуктите не били полезни за бременни, но какво да се прави ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 757
Наблягам на плодове и сурови зеленчуци. Бих яла нон стоп салата от чери домати с моцарела и листа пресен босилек. Българско кисело мляко много ми се яде, но тук рядко попадам на нещо подобно на него. Апетитът за сладко, по-точно мед и различни сладка на филийка също се повиши. Варени или печени картофи със сол почти винаги спасяват положението. Но най-различното е, че когато ми се дояде нещо трябва задължително да го изям иначе не мирясвам. А това нещо може да е всичко - всеки ден по някакъв нов каприз. Не понасям манджи с много подправки - дори от лека миризма на подправка ми се повдига. Много ми се пие вино и бира, ама... Понякога си купувам безалкохолна бира  Peace

# 25
  • Мнения: 305
Eх ракийката....... ooooh!Обичам да се тъпча с мандарини,а за еклери като се пресетя.........

# 26
  • Мнения: 101
Докато бях бременна наблягах на сладките изкушения-шоколад,кекс,тортички,реванета и всичко друго което се сещате Wink!

# 27
  • Мнения: 6 461
През първата бременност:
-палачинки с ягодово сладко
-палачинки с течен шоколад
-филе с гъби

През втората бременност:
-хамбургер
-крем карамел


  chef

# 28
  • Мнения: 5 393
Нямах определени предпочитания.Винаги съм си имала апетит, много обичам сладко, и докато бях бременна продължих да си хапвам както преди.Не ми се гадеше, нито ми се прияждаше изведнъж нещо специално.Общо взето вкуса ми не се промени, нито хранителните ми навици.

# 29
  • Мнения: 1 186
При мен почти всеки ден имаше задължителна порция от Пилешки Дробчета пане защото просто ги убожавах,препекани филии с лютеница или мед си хапвах почти всяка сутрин,проядох и ШКЕМБЕ-ЧОРБА,със сигурност имаше още неща ама не се сещам сега  Peace

Общи условия

Активация на акаунт