На обикновено легло за възрасни - откога?

  • 2 626
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 891
От лятото сме с ново детско обзавеждане и голямо легло.
Тоест била е горе долу на 4 г и половина  Peace
До тогава спеше в кошара, но без решетки. Тях ги свалихме когато беше на 1 г и 10 мес.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моите още спят в кошарките, въпреки, че имат легла 200/90. Ама е крайно време да ги преместим.

# 17
  • Мнения: 6 461
До две годинки и половина Тошко  си спеше в кошарата и след това я отстъпи на новороденото си братче Пламен. Wink

# 18
  • Мнения: 1 526
На 2 и съответно на 3 ги преместихме на ъглови. И слагах стол да не падат.
Сега спят на двуетажно и много се радват.

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 08:55 от Tali Dan

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 605
Изритахме баткото от кошарата на третата година, защото чакахме бебе  Laughing Въпросното бебе (вече на 2г.) обаче така и не свикна с решетките, на няколко пъти се премята през тях и затова от няколко месеца си има хубаво голямо легло, на което с удоволствие го приспиваме.

# 20
# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Май ще ти се наложи да купиш ConfusedМоето дете е на 2г.3м. и се върти като пумпал в леглото, понякога имам чувството, че ще избие и решетките.Не бих рискувала в скоро време да лазя в тъмното по земята и да го търся къде е.

Има и друго решение, ако не искаш да купуваш кошара. Можеш да купиш обикновено легло и да го залепите до вашето за да няма опасност от падане, най много да се търколи във вашето легло. Когато започне да спи по спокойно ще го преместиш.

# 22
  • Мнения: 3 271
Преместихме синът ми на 1 г и 6-7 месеца, защото чакахме бебе и искахме да си свикне в него преди да се появи мъничето. Дъщеря ми отиде при него горе-долу на същата възраст.

# 23
  • Мнения: 3 336
Май ще ти се наложи да купиш ConfusedМоето дете е на 2г.3м. и се върти като пумпал в леглото, понякога имам чувството, че ще избие и решетките.Не бих рискувала в скоро време да лазя в тъмното по земята и да го търся къде е.
И моето е така, ако не са решетките да спасят положението - не знам....

И моите се въртяха така до преди 3 седмици, сега спят с възглавнички и не се въртят. Само наляво, надясно и по корем. Преди правеха обиколки по цялото легло. Смея да кажа и че спят по-спокойно /да чукам на дърво/. Но вие сигурно отдавна ги слагате да спят на възглавници като гледам възрастта на децата ви newsm78

Ще следя с интерес темата, тъй като по-нататък ни предстои и преместването в голямото легло.

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 19:16 от mishlentze

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Все още си спи в кошарата, върти се като пумпал. На 2г1м. е сина ми

# 25
  • Мнения: 1 069
Големия беше на 6, а малкия на 5г, когато получиха новото си обзавеждане. Малкият и до сега се върти, така че го намирам често напряко на леглото, но вече дори и да падне не е страшно.

# 26
  • Мнения: 7 640
ще следя темата

# 27
  • Мнения: 11 607
Смятам,че около 2год. възраст на детето може да спи на легло за големи.

# 28
  • Мнения: 5 362
Като гледам леглото й сигурно до към 3-4 год. ще изкара в него.Така,че до тогава.

# 29
  • Мнения: 8 505
Че защо да не може да спи на нормално легло?Леглото можеш да обезопасиш с такава преграда.

Общи условия

Активация на акаунт