А какво е съдържанието на дамските ви чанти

  • 3 342
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Нося точно определени неща:
-парфюм  ooooh!
-цигари (които така искам да откажа)  Rolling Eyes
-химикал+бележник (вечно има какво да пиша)  Crazy
-телефон
-гланц за устни и огледало 4470
-ключове и документи  newsm01

# 16
  • Мнения: 41
портмоне и телефон
чантата ми е 20/20 см

# 17
   
* портмоне Flowers Sunflower 4470
* химикалка (винаги е нужна)
* ластичета 2-3 броя най-обикновени,и една безопасна игла (били са ми от полза не веднъж,особено иглата- не само 4е не заема място но и поправя скъсал се сутиен разшил се шев на нещо ...да закрепиме положението все пак ...)
* 1 тампон и 1 превръзка за екстрмно ако ме изненада някъде
* блистер трахизан (мине се не мине се мен все ме заболи гърлото....),нурофен (спасявал ме е и от корем и от глава и от много неща,много си го уважавам) и парацетамол (и той ми е влизал в употреба ,когато няма наоколо аптека а някой (или аз) вдигне температура)
* презервативи -поне 5-6   condomuuми се търкалят в чантата   Kissing Heart
* червила- 2-3 броя - течно , нетечно , с брокати и без брокати..... ужас.... kiss
* огледалце  pletka
* мокри кърпички и пакетче салфетки (сухи,обикновени)
* гребен
* 2 в 1 пудра компактна
* парфюм Flowers Sunflower
* 1-2 пакет4ета захар (веднъж ми пре4ерня в трамвая.много се уплаших и от тогава си нося.... не 4е ще ме спаси ама знам ли )
*и последно.... ключовете от вкъщи 55

# 18
  • София
  • Мнения: 1 244
Освен необходимите неща, всякакви боклуци (вкл. и наистина боклуци - когато наблизо не е имало кофа, например през зимата е пълна с употребявани кърпички  Sick Mr. Green)
Освен това куп неща "за всеки случай", които почти, почти няма "случай" да използвам или да не мога да мина без тях...  Grinning
Разчиствам, но след два дни е същото.
Мразя да сменям чанти, понеже все забравям нещо.... Затова си ходя все с една и съща "универсална"  Crazy

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Телефон и портфейл. Ключове, парфюм, мокри и сухи кърпички, ФДТ, червило, балсам, лак за спешен ремонт на нокти, дъвки, подсладител за кафе, химикалка, хапчета за глава и стомах, презервативи (обикновено купени за в къщи, но винаги забравям да ги оставя и като ми потрябавт си вадя от чантата), несесер за нокти и огледало. Ако съм с малкия добавям памперс, шише с вода и шише с мляко.

# 20
  • Мнения: 5 306
В моята е тих ужас, нищо не мога да намеря, а знам - там е  Mr. Green!

# 21
  • Мнения: 311
телефон,портмоне,кърпички,ключове,гребен,огледало.Понякога превръзка,червило,тефтер,химикал.Зависи къде ще ходя.

# 22
  • Мнения: 560
Всичко има.Само не мога да разбера как в едната чанта е попаднала една отверка от гидорито,а в другата има бензинов филтър,който го подмятам от 4 месеца с намерение да о сменя.

# 23
  • Popovo
  • Мнения: 571
Портмоне, чадър, козметична чантичка, химикалки, цигари, ключове, запалки, превръзка за всеки случай, лекарства за глава, корем и повръщане( за сина ми, в кола му става лошо)и още куп потребни и непотребни неща.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Кърпички /мокри и сухи/, портмоне, телефон, ключове, документи, червило, химикал, тефтер и др. Когато децата бяха по малки носех какво ли не още /биберон,памперс, дрешки за преобличане, вода и т.н./

# 25
  • в Низината
  • Мнения: 705
В моята също е хаос - гребен,несесер с една камара червила,пудри,кремчета,спирала и какво ли не още, кърпички,очила,химикали,телефона,касови бележки от преди 1 година най-малко,пакетчета захар,шоколад,цигари и поне 4 запалки, пила,чорапи,някое друго хапче,портфейла,чадър,шноли за коса,парфюм,тефтер,ключове. Направо чантата ми е бездънна. #Crazy

# 26
  • Мнения: 689
Всичко има - мокри и сухи кърпи; дамски превръзки - нормална и ежедневна х 1 бр.; тампон; химикал, козметична чантичка с всякакви мазила; крем за ръце, крем за ... и аз незнам за какво, игла и три цвята конци/бял, черен, тъмно син/; копче, секретна игла - малка и голяма; лепенки, хапчета; торбичка, за нещо си; метро карта; документи; телефон; ключове; четка за коса; ролков дезодорант и т.н.

# 27
  • Мнения: 9 865
Най-често установявам какво има в чантата ми, когато я сменям с друга...
дъвки, части от дъвки, празни опаковки от дъвки
мокри кърпи, сухи кърпи
фибички, дрънкулки, играчки
трохи (срам)   Embarassed
цигари, станиоли, изронен тютюн
бележки, парченца от бележки, билетчета
визитки...
козметична чантичка 4470, телефон, ключове
кутийка ob
очила за слънце и за виждане Simple Smile
На дъното винаги има малко съкровище от дребни монетки
А най-обичам да съм си забутала някоя по-едра банкнота и да я открия в момент на фин. колапс Simple Smileafwitch

# 28
  • Мнения: 936
Ключове за вкъщи и за колата, докИменти, парфюм, сухи и мокри кърпи, превръзка, тефтер, МНОГО химикали, молив и гума, дъвки, бонбони, хапче за глава. В момента нося и цифров фотоапарат, който чака поправка.
Как можах да забравя червилото Laughing

# 29
  • Мнения: X
Принципно знам, че има всичко- ключове, телефон, козметична чантичка, органайзър, бележник, крем за ръце, превръзки, тампони, химикалки, портмоне, дъвки, визитник...
Обаче- тръгна ли да търся нещо, почти винаги се отказвам- в този хаос , който цари вътре, ако нещото не ми е крайно необходимо хич не го и търся...

Общи условия

Активация на акаунт