Пъзели 53

  • 20 843
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 340
Мона Лиза, готин и ярък е пъзелът❤️

# 31
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Значи ще го пускам заедно с другия Равенсбургер, който Приказливка беше така добра да ми подари.
Той е с едни картички, но точно днес случайно го мернах в групите и пишеше, че реално имало повече картички на пъзела, отколкото на картинката, ще видя дали е така.
След Куба, на която още вися на рамката, ще наредя двата пъзела и ги пускам да пътуват.

# 32
  • София
  • Мнения: 8 519
Мона Лиза, може да се видим на следващо грипово редене с Весето и с теб Simple Smile Както кажете - мога трите на теб, мога и поотделно на всяка Simple Smile
А какво ще рече inside out пъзел?

Оле, не е труден - небето, като има облаци, винаги е лесно - различни нюанси и текстури, та на мен ми е много любимо да редя небе Simple Smile Това конкретно далеч не беше мега сложно Simple Smile

# 33
  • Мнения: 683
Мона Лиза , благодаря, че не ме забравяш.

Тони, ми напомни, говорихме да се съберем да редим по следващата събота, това е 1 април, не е шега. Тъкмо да разпуснем преди изборите. Вижте си програмите, пък вземем , че наредим първата част от Сикстинската капела.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 519
Аз ще пробвам да дойда! Ще видим до тогава какво ще е, но засега съм силно За Simple Smile
Дойдоха пъзелитееее! Еконт пак се пробваха да ме разходят до офиса им в Панчарево, но не успяха и щекавия куриер ги донесе Simple Smile Не ме мислете - засега съм снабдена (много беше сладка Йоанка, която ми писа във Вайбър направо да й пращам ММ да взима пъзели от нея)!

И показвам това, което не знаете, че съм поръчала - от ФБ докопах лисички:

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 18:00 от ToniShu

# 35
  • Мнения: 3 309
В ситуацията, когато се чудиш дали да пуснеш поръчката или да добавиш още нещо...

# 36
  • Варна
  • Мнения: 700
Изобщо не се чудя. Докато не докарам до безплатна доставка не спирам да пазарувам.

# 37
  • Мнения: 2 340
Аз спирам - много често се отказвам от поръчката, защото искам неща за 30 лв...

# 38
  • София
  • Мнения: 1 243
Еве, младежите са ти много готини. Много радост да ти носят и по-малко ядове.


картинката на този Galison е много хубава, но марката хич не ми е любима с тези големи парчета.
Благодаря на Мона Лиза

Тони, благодаря за новата тема!

# 39
  • Мнения: 1 007
Еве, да са ти живи и здрави и двамата.

Тони, благодарности за новата тема Flowers Hibiscus

Йоанка, ако се разделяш с животинките на Black sea, моля, запази ми ги. Не бързам изобщо и по Коледа да е няма грижи Grinning

Мона Лиза, пъзелът е точно в десятката. По принцип вече не се записвам за пътуващите, но този сърце не ми дава да го пропусна, като го гледам колко е пъстър и весел. Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 2 277
Честит рожденик, еве.
Пу-пу, много са ти готини и двамата, живи и здрави да са.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 825
Благодаря за пожеланията на младежите. Дано и да го чуят Simple Smile

# 42
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Добро утро, момичета! Бухти къде си?

Тони, тези пъзели, в които са показани разрези на къщи Мастър са ги кръстили Inside out, затова го употребих.

Mimok, знам аз че си падаш по мини парченца, което ми напомни, че Тони май още има да довършва едни риби. Joy На мен изобщо не са ми големи парчетата на Галисън, но тези на WM са страшна работа. Сега съм им свикнала, даже са ми любима марка, заради безбройните колажи, които имат, но си спомням като ги пуснаха и наредих първия, че казах, че мога да застеля пода на банята с него.

Аз обичам да редя небе и клони, но редя рядко. Бях взела един пъзел с много клони от Тони, един Фалкон, наредих го с огромно удоволствие. Даже после на същия художник от Налси съм взела една кутия с два пъзела, все някога ще стигна и до тях.

Весе, много ме радваш с твоя ентусиазъм, че ще наредим първия пакет следващия път. Според мен имаме поне още 2 пъти да редим, докато го завършим. Бройте ни за 1ви април за реденето. Joy

# 43
  • Мнения: 6 871
Благодаря, че сте се сетили за мен, жива съм Smile
Даже и почти не съм спирала да редя, но по някои хубави поводи и по някои не чак толкова, изхабих твърде много нерви и нямах настроение да се включвам. Надявам се скоро да се нормализират нещата.

За сметка на това фанатично рефрешвам озон в очакване на новите Шмид-ове. Би трябвало да ги получат скоро, в чужбина вече са налични.
А, и от Вретено са ми пристигнали преордърите, надявам се днес да успея да си ги взема, че вчера нямаше как.

# 44
  • Мнения: 3 978
Йоанка, ако се разделяш с животинките на Black sea, моля, запази ми ги. Не бързам изобщо и по Коледа да е няма грижи Grinning
Да, нямаш проблем. Между другото Ариел, която показах предния път съм я запазила за теб, както и Лейди и Скитника, които редя в момента, отново на Jumbo. Искаш ли си ги или си се отказала? Може направо трите като станат готови да ти ги дам.
В една група във FB за пъзели са обявили месеца на дисни и съм се заела да изчистя колкото може повече диснита до края на месеца.
За 01.04 мисля да дойдем, нямаме планирано нищо за сега.

Общи условия

Активация на акаунт