Maiki-stydentki, kak se spravqte?

  • 1 150
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
vesi@- аз получавам стипендия 90лв от университета, но съм редовна студентка.Не съм сигурна как стоят нещата при магистратурата и специализацията.

# 16
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз не съм задочна специализантка,носъм платено обучение и за това не знам как ще стоят нещата.А ти прекъснала ли си?питам защото аз прекъснах за да гледам малкия и незнам дали евентуално ще ми се отпусне такава стипендия.

# 17
  • Мнения: 5 393
Не, не съм прекъснала.Мисля, че ако прекъснеш не се полага такава стипендия ThinkingНай-добре провери в учебния отдел как стоят нещата.

# 18
  • Мнения: 2 677
И аз прекъснах, но не смятам да се отказвам. С помощта на таткото и бабите ще се оправя някак.

# 19
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз разбрах, че съм бременна между първо и второ класиране, но изобщо не се замислих - родих втория семестър. Не прекъснах, защото и аз мисля, че може да ми мине желанието за учене с времето. Не разчитай само на Учебен отдел, провери сама какво пише в правилника на ВУЗ-а, както и закона за Висшето образование. На мен ми създаваха доста спънки, просто от незнание. Администраторите се разровиха из бумагите, след като им се появих като случай. Ако искаш, пиши ми на лични, знам доста от "облагите" и начините за справяне. В Студентски град има и помощ в домакинството - Студентските столове са супер, например Simple Smile. И много майки, които да помогнат за 1-2 часа поне при спешна нужда и съвети, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт