Два положителни теста и кървене

  • 4 525
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
За съжаление нещата не се оправиха, 3 дни лежах в болница, днес на 4-ия ме изписаха. Направо беше ужасно - всеки ден с различни съмнения, какви ли не изследвания, кой ли не ме преглежда и до вчера сутринта имаха надежда бременността да се е запазила. Зная, че мнозина се преживели доста по-лоши неща, но за мен и това бе ад. В крайна сметка приключи по втория възможно най-добър начин - без бебе, но и без операция. Лошите варианти за състоянието ми бяха незавършен спонтанен аборт, налагащ кюртаж или извънматочна. Какво ли не си фантазирах след всяко изказано съмнение от лекарите, за 3 дни в болницата заприличах на призрак. Сега ще се възстановявам и скоро няма да мисля за бебета, само като си представя че всичко може пак да се повтори  ... Още ми се стяга корема като се сетя за прегледите. От кратката радост на 29.12 не остана и следа Sad

# 16
  • Мнения: 1 100
Защо не направиш кръвен тест, той най-добре ще покаже, ако е положителен повтори след 48 часа да видиш как са нивата, ако се увеличават с 50% значи всичко е наред
Точно след вчерашния втори кръвен тест за изследване нивата на HGG отпадна вероятността за извънматочна и каквато и да е бременност и решиха да ме пуснат. Жалко, че трябваше да ме държат толкова време, но не искаха да ме пуснат вкъщи при съмнения за извънматочна.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Kanela съжалявам миличка Hug

# 18
  • Мнения: 130
Канела съжалявам, много добре те разбирам, защото март 2006г. ми се случи  и на мен, липсваше кървене, просто  с домашен тест установих бременност и  на 08,03,2006г  отидох на преглед,  доктора  обече каза , че  нищо  не вижда, така се започнаха  едни  изследвания,  едни съмнения за  извънматочна и така до 16,03, когато ми направиха кюртаж  и  от него се видя, че  е  вътрематочна бременност. След случката  и  аз като теб не  исках да чувам за бебета, за мъж за нищо, но от 4-5 мес работим по въпроса. Така, че почини си малко и  от  от вътре ще ти дойде желанието,  тия неща  колкото  и  неприятни се  случват, все пак всички сме  учили за  естествения  подбор.
Горе  главата,  най - лошото  е минало,  време  е  за хубавини  Hug

# 19
  • Мнения: 2 825
Канела, съжалявам мила. Прегръщам те силно  Hug и не се отчайвай. Природата си знае работата, така е трябвало да се случи. Знам точно как се чувстваш в този момент и как тези думи нямат значение за тебе, поплачи си, натъгувай се, изчакай месец, два и вярвай, че следващия път всичко ще е наред  Hug

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ех, душица мила. Искрено съжалявам за това, което си преживяла. Дано този ад никога повече не се повтори. Успех следващия път и не се отчайвай. Всичко ще е наред от тук нататък.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт