Кажете ми какво да правя…

  • 2 461
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте , нова съм и не знам към кой да се обърна , закъсняваше ми с три дни при което , тази сутрин направих тест и имаше 2 бледа чертичка , след което преди малко получих кафяво течение и отрицателен тест… и не знам какво значи това , моля ви за съвети..

# 1
  • Мнения: 21 275
Отидете спешно при гинеколог или спешен център.

# 2
  • Мнения: 6 884
Вероятно е била биохимична бременност

# 3
  • Мнения: 6 764
Няма как дори и да сте бременна, след кафяво зацапване теста моментално да стане отрицателен. Хормонът дори при аборт не спада за минути, а със седмици.
Един от 2та теста е некоректно направен/отчетен.
При 3 дни закъснение на ехограф няма да се види нищо, направете си кръвен тест, за да няма чудене. При седмица закъснение, преглед.

# 4
  • Мнения: 1 033
Гинеколог. Желано ли е детето?

# 5
  • Мнения: 5
Здравейте! Не знам дали темата е за тук, нова съм.
Закъсня ми един ден и веднага направих тест-отрицателен. Разликата е, че имам по-остри болки, но и почти еднакви с цикъл. Нямам топли-студени вълни, нито главоболие, а винаги ги имам преди цикъл. Постоянно съм гладна и много ми се ядат ягоди, а аз от малка ги мразя… Вчера беше 5ти ден от закъснението ми, направих тест и не знам…..

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 5 921
Изглеждат положителни. Дано да е това, което искате.

# 7
  • Мнения: 25 736
Здравейте! Не знам дали темата е за тук, нова съм.
Закъсня ми един ден и веднага направих тест-отрицателен. Разликата е, че имам по-остри болки, но и почти еднакви с цикъл. Нямам топли-студени вълни, нито главоболие, а винаги ги имам преди цикъл. Постоянно съм гладна и много ми се ядат ягоди, а аз от малка ги мразя… Вчера беше 5ти ден от закъснението ми, направих тест и не знам…..
Показаните тестове са положителни.

Общи условия

Активация на акаунт