2007 идва,живи-здрави да сме дано,а кое Януарче ще кръстим ЕвроБЕБЕ номер 1?

  • 10 433
  • 266
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 131
Анджелина , избра ли са го с жребий били са 3 но не разбрах от кои градове са другите 2

# 136
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз си мислех, че по-лесния начин беше секса Blush Mr. Green

Ай са! Не та е срам!  smile3516 Аз тамън си потривах доволно ръцете  smile3508 , че ще намеря кой да ми носи дървата 1 ден вместо мен и ти да се обадиш с тоя секс!

 smile3534
newsm09 Отивам да се засрамя в ъгъла

# 137
  • Варна
  • Мнения: 248
 Здравейте и от мен!!!

 По темата с евробебето- доколкото бях разбрала в случай, че раждането е секцио майката няма право да участва в жребия. Ама ние пък си знаем, че си имаме първо бебе на форума  Flutter

# 138
 baby_neutral baby_neutral baby_neutral
живи и здрави да са ни новите бебчета.
блазе им на мамите вече видяха свойте щастиица.да са живи и здрави и те. Grinning Grinning Grinning

# 139
  • Мнения: 333
Честито на новите мами!   bouquet Пожелавам им най-прекрасните и послушни бебчовци!

Ох, вече нямам търпение бебчо да излиза!  Whistling И татито всеки ден ме пита какво става няма ли сигнали, но аз му казвам, че е още рано. newsm30

Ако се организираме за вторник и аз ще дойда, нищо че на 11 съм на изпит. Е, ако не сме родили до тогава, най-добре списъка да го направим в понеделник. И аз нямам търпение да ви видя, но ако срещата пропадне ще чакаме времето да се затопли и спретваме среща в някой парк.

# 140
  • Мнения: 1 132
Ми казват, че трябва да е много див, за да има ефект smile3534
[/quote]

Нашия беше тромав  Mr. Green , явно за туй не е подействал....

# 141
  • Мнения: 375
В 36 г.с. колко  трябва да тежи бебто?

# 142
  • Мнения: 3 405
В 36 ГС тежи някъде около 2800, но е индивидуално, може повече, може и по-малко.

# 143
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Теглото е абсолютно индивидуално. Моята девойка беше 2 кг, има бебета, които тогава са 3 кг Mr. Green

# 144
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Ооох,още съм си  preggo.Ама какво да се прави,чакам  Tired Face.След малко съм при доки да видим какво е положението.По принцип термина ми е на 7.01 newsm78,незнам защо компа го изкарва  че е днес???Снощи като почнаха едни стягания на бедрата и таза #Crazy и викам си че май се почва,ама тць... smile3528Моя причтелка беше за 2.01,а роди на 30.12 момченце(не влиза вьв форума) и сега се чуствам уникално зле на моменти wait,мислех си че ще я изпреваря ritnik ама нищо,нали никоя от нас няма да си остане така  preggo 2 в 1,скоро ще излезят бебчетата,които сме гледали 9 месеца да се запознаем smile3541.Айде за сега толкова,а като се върна от доки ще се отчета doctor

# 145
  • Варна
  • Мнения: 43
Честито на Brumbolina, lorry78 и Barbi!!!
  bouquet   bouquet   bouquet
И заваляха бебешоци..................  baby_neutral

# 146
  • Мнения: 1 104
Честито на satakap, lorry78, barbi и brumbolina!Да са ви живи и здрави бебоците, а вие да се възстановите бързо!
Като гледах снимките на бебоците се разплаках.Всички са толкова сладки и ти се иска да ги гушкаш и целуваш.

# 147
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честито на всички нови мамчета! Да са им живи и здрави малките съкровища и по възможност по-малко ревливи Simple Smile

Аз си отглеждам в корема едно такова метал фенче - скъсва ме от ритници:

# 148
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Честито на satakap, lorry78, barbi и brumbolina!Живи и здрави бебчета, които да им носят само радости и щастие!


Как искам и аз вече.... ако знаете само кака се радвам на всяко стягане на корема и после с нетърпение чакам следващото..... така заспах вчера в поредното си очакване Laughing

# 149
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят Шош за първи път, под вещото ръководство на Хедра, засука!!!  newsm57 Вярно - със силиконовото зърно, но все е нещо.......... Толкова съм обнадеждена... Дано не остане само едно изключение...

А Вие си бъбрите за секс и у-ще...  Sneaky Завист...

Общи условия

Активация на акаунт