До кога преварявате водата за АМ

  • 2 123
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
За АМ,докато давах АМ.

# 16
  • Мнения: 8 505
Докато пиеше АМ,т.е. 2години и малко.

# 17
  • Мнения: 2 897
Само първите месеци преварявах.Давам му Девин изворна.

# 18
  • Мнения: 1 186
Още преварявам на принцесата си вода-за всяко хранене и нещо друго  Peace.... преварявам прясна чешмяна вода  Peace

# 19
  • Мнения: 1 555
Аз още преварявам, макар 4е яде АМ само ве4ер, но не ми пречи, а мисля да продължавам докато още го пие. Иначе понякога съм го правила с Торн Спринг или с Девин розов етикет -  НО не трябва да се оставя водата да заври !!!

# 20
  • Мнения: 2 019
Още преварявам на принцесата си вода-за всяко хранене и нещо друго  Peace.... преварявам прясна чешмяна вода  Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 3 500
Преварявах до 4 м. Девин с розов етике, после разбрах, че не е нужно, тя водата /изворна/ е подходяща за кърмачета и спрях да преварявам.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
И аз все още преварявам, мисля до годинка поне да е така.

# 23
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
 ThinkingИнтересно!
Аз преварявам, но май ще пробвам и девин!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 241
питам защото беба до скоро беше на кърма и сега се чудя - тя е на 10мес. и я дохранвам с АМ
та въпросът е мога ли да го правя с някаква минерална вода и коя или все още да преварявам и до кога
весела нова година и благодаря за отговорите
На вашата възраст приключихме с преваряването на вода и преминахме на изворна - Девин, розов етикет; Предела; Thorn Spring.  yes

# 25
  • Мнения: 619
до 6 месец.

# 26
  • Мнения: 209
Не преварявам, от самото раждане купувам на Хипп или Милупа, както и от изворната на Торн спринг.

# 27
  • Мнения: 2 197
Не преварявам, от самото раждане купувам на Хипп или Милупа, както и от изворната на Торн спринг.
Thorn Spring определено не е изворна. Даже е доста силно минерализирана. Виж тук http://bnap.org/?p=87

# 28
  • Мнения: 1 860
Все още го правя с преварена от чешмата.

# 29
  • Мнения: 1 271
Благодаря ви момичета
и аз реших вече да й правя млякото с Девин (розов етикет) или друга изворна.
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт