Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Честита нова година, момичета!
Нека 2007ма най-сетне ни донесе така желаните бебчета!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
****** Честита Нова година ******
Нека тази година бъде година на сбъднати мечти, изпълнена с много любов и бебешко бърборене smile3541.
Да изживеем годината щастливо и да я изпратим успешно - с по едно (може и две)  бебче на ръце baby

********* ЗА МНОГО ГОДИНИ  cheers ***********

# 17
  • Мнения: 290
Честита Нова Година!
Желая на всички ни много,много здраве и много нови сили за преодоляване на всички предизвикателства,  които се изправят пред нас.Нека всеки изкачи своя връх и сподели радостта от успеха с най-близките си.Нека тази година ни донесе това,което всички стари забравиха да ни подарят.Успех!

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честита Нова Година и от мен! Желая на всички ви здраве, щастие и късмет! И нека това бъде годината на сбъднатите мечти!   bouquet  Hug

# 19
  • Мнения: 415
Честита Нова Година и от мене   bouquet
С пожелания за много здраве, късмет, положителни тестове и така чаканите бебчета   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 381
Дано бъде по- добрата за всички тук!

# 21
  • Мнения: 4 324
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА

Отсърце пожелавам на всички да ни е късметлийска новата 2007-ма година и до 31.12.2007 всички да се прехвърлим в отчетните теми  Hug
Тя ще е различна година, усещам го и го искам Simple Smile

Много целувки на всички и успешна 2007-ма  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957
Честита Нова Година и от мен!
Желая на всички  поне по едно бебче тази година. Grinning
И силно се надявам щафетата да се поведе от Лали  с едно сладко   момченце -  от сърце и го желая Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 769
Здравейте силни момичета!
Нека Новата година ни донесе нов късмет, много бебета и безкрайна радост около тях!

# 24
  • Мнения: 553
Честита Нова Година мили момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Нека да е успешна за всички ни  Praynig Praynig Praynig  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 2 120
Честита Европейска Година, скъпи момичета.
И аз започвам с надеждя годината, надежда и в двете направления, въпреки, че  е по-лесно да забременее човек , като визирам документите, които вероятно ще подготвям до пролетта. Много са.
Изобщо в Б-я нещата са с краката нагоре. Чудя се как ни приеха в Европа, барабар с кашите и бумащината.
Желая ви много късмет и да сте здравички. Hug

# 26
  • Мнения: 7 716
И силно се надявам щафетата да се поведе от Лали  с едно сладко   момченце -  от сърце и го желая Praynig Praynig Praynig

 newsm51

# 27
  • Мнения: 4 306
Честита Нова Година, момичета!
Да е бебеносна като миналата, с по-малко проблеми и всички да се радваме на здраве и любов, положителни тестове и трепетно очакване!

За моя изненада, Нова Година посрещнахме много весело. Без следа от апатията и песимизма, споходил ни около Коледа.
Днес се захванахме за "работа" по нашия въпрос и отидохме пак на генетична консултация. Сега ще чакаме моите изследвания.  Praynig Praynig Praynig
Дано Господ е милостив с нас и нямам търсената мутация, че иначе от сложно, по-сложно...

# 28
  • Мнения: 2 005
Ч.Н.Г!Пожелавам на всички през новата2007г. по едно малко юначе в домовете ви да плаче! newsm10 Аз моят син го чаках 8г. и не ставаше.Взех си кученце и малко след това разбрах,че съм бременна. Laughing Важно е да се успокои човек и когато най не очакваш,то тогава става.Дано Господ ви дари с прекрасни и здрави дечица.  love001

# 29
  • Мнения: 2 120
Ивалина колко оптимистично звучиш само.
Искам някой от тук най-после да каже `забременях по естествен път`, защото ние може да не сме цъфнали и вързали тук, но в оня форум за осиновители е просто страшно. Там става дума за корупция, подкупи и какво ли не по пътя за твое осиновено детенце. Настръхнаха ми косите. Просто няма да чета, защото това отчаяние е по-голямо от `Дойде ми, ами сега`.
Прегръдки от мен и... Лали повличай крак най-сетне.  Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт