ПЪРВА седми4на тема за 2007 - новата, по-добра година!!! 1-7.01.07

  • 6 415
  • 216
  •   1
Отговори
# 165
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Привет момичета!
Аз днес спах до обяд, за разлика от Нана. Голям мързел ме е налегнал  Embarassed Още не съм оправила багажа, а колко за пране имам  ooooh! До тук 3 перални съм изсушила и прибрала, въпреки дъждовете. Вчера намекнах на половинката, че май ще имаме нужда от сушилня. Преди се справях и не съм мислила за такава екстра, но сега нещо го закъсвам, дали е от мързела  newsm78
Трябва и СВто да си го обновя, но само отлагам. От баницата се натисках да ми се падне работата или отслабването, а взех че изтеглих, че ще видя Дядо Коледа  Laughing То това в същност многозначно може да се тълкува  Twisted Evil
Друго да споделя с вас е, че съм качила кила след празниците! Вместо да свалям качавам, срам и позор! Обаче как да се въздържи човек, такива хубави кафенета и сладкарнички имат в Холандия и Белгия. Не само хубави, ами и едни вкуснотии вътре мммммммм. Не можах да се въздържа. И въпреки това жените там са по-слаби от тукашните  Thinking
От там си донесохме кашкавали и един кашон вино  Mr. Green Много ми харесаха и едни тънки, кръгли като бисквити, слепени с мед. От тях два пакета домъкнах. Взехме дървени обущета за Ели Wink А по мое настояване купихме седалка за колелото, пак за Ели и каска  Crazy Но с тези дъждове, още не съм ги пробвала.

# 166
  • Мнения: 2 255
Здравейте!
 Има ли празнуващи днес?  Да си казват и да редят софрите:))))) Много здраве и късмет им пожелавам!
Аз днес си "развалих" елхата.......
Нана,нека  продължава да си яде биберона бре:) като го изяде съвсем,ще си решите проблема.Може и нов да не поиска  Wink
  Хайде до скоро   bouquet

# 167
  • Мнения: 1 610
Nana , ние сме добре..Малко битовизъм и семейна самоирония поствам в наш'та тема.Но всичко е в реда на нещата
За биберона- няли скоро ще дойде великденския заек.чувала съм, че много обичал да  краде биберони... Laughing
Звезди, ако щеш вярвай, не знаех, че италианките си украсяват темата. Но от любопитство влязох да видя...Браво!

# 168
  • Мнения: 6 390
Честит празник на всички именници!
На този ден празнуват Йордан, Йорданка, Данчо, Данка, Боголюб, Боголюба, Божан, Божана, Дана, Боян, Богдан, Богдана.
Да са живи и здрави и много усмихнати!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Боряните - нямат ли и те днес имен ден?

Риен
Канадка - е много хубаво име  Mr. Green и на майка ми Надка - на майтап сме й викали Кандаката с баща ми  Laughing

Мери
хахаха да кажеш как е минала срещата с дядо Коледа  Mr. Green

# 169
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ех, Мери, тъкмо мислех да те питам в другата тема дали си яла вафли с мед  Laughing Така ми се приядоха сега  Grinning

# 170
  • Мнения: 2 195
Мери , не си само ти . И аз откакто съм се върнала , първият ден спах , вторият - въртях перални , а вчера и днес само чистя  Crazy . Но почивката си заслужаваше  Grinning

# 171
  • Мнения: 2 255
А къде се поизгуби ivalex???
 Форумско време,сиреч Бг време вече е 7-ми-Иванов ден.Гледам ivalex има двоен празник:)))

            Да са и честити празниците,много здраве,много любов,леко раждане и здраво бебе!!!

       

# 172
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 колко сте писали Crazy

Eli_cz

голям смях му дръпнах с Батвман.. аз първо си помислих че са искали ватман да го нарекат ама са го замаскирали с "б"-то Mr. Green

nana_cool
 как си тази вечер? Hug Hug

rien,
 Joy стига де не мога да повярвам и как щяха да и викат галено? Whistling Mr. Green

м_е_р_и ей това най мразя на почивките -  втория ден след прибирането у дома -  пране и прах... Rolling Eyes
хихик какъв е този късмет да видиш дядо Коледа... ми то ще имаш да си чакаш късмета около 360 дни още Crazy Mr. Green

maimunka, чакай да те подразня още малко... вчера открих един пакет вафли"чайка" ( от бг   chef нали се сещаш ) ...мммм познай днес не съм се качвала на кантара Crazy





# 173
  • Мнения: 7 914
Честит Имен Ден, ivalex

За твое здраве:



специално за теб безалкохолно вино е


 Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001

# 174
  • Мнения: 1 860
Добро утро!  Mr. Green
Аз пак се кукнах по никое време и сега съня ми бяга. Нищо. Ще полегна следобяд с Габи за малко.  Blush

Деска, заспах с Габи към 10 и в 2 хайде хоп на крака. Вие видяхте ли вече какво ще е бебето? Тази вечер си мислех за теб.  Heart Eyes Ама няма да казвам какво, като му дойде времето.  Whistling

Да почерпя, че мама ми е именичка (абе това не го научих с едно или две н се пише  newsm78) и да пожелая на всички празнуващи: Да им е живо и здраво името и много успехи!  Hug



ама никак не бива с търсенето на картинки    Crazy

# 175
  • Мнения: 1 110
Добро утро и от мен и 4естито на именниците!

Нани4ка бе ка го прави6 това с ранното ставане? Аз преди 3ам не мог да заспиа , а в 9 сутринта едвам се самоизритвам от леглото Tired

# 176
  • Мнения: 5 183
Честито на Именниците и от мен!
Нана, и моята мама има Имен ден!

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 10:50 от Maika

# 177
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ей, Звездичкаааа  Naughty
Честито на именниците   bouquet Аз Ви черпя за Ивана и за моя тати  beer3 (Звездичка я черпя с вафли  Grinning )

# 178
  • Мнения: 5 183
Хей, Маймун4ице, къде се изгуби? Тоооолкова отдавна не си писала в седми4ната...
Честито на 4аровната ти именни4ка!!!

# 179
  • Мнения: 7 914
nana_cool, ааауууу
 казвй казвай аккво сънува...май само ти не си залагала още за пола на бебчо  Hug Hug Hug
Пола ще ходим да го гледаме пак другия месец, ама дали ще се види... newsm78

Maika
и тука да изкажа колко  съм отвратена от  случилото се със снимката на Томи  Hug Hug Hug... Но си мисля, че това е работа на някой от форума... иначе как би се добрал до тази снимка? Thinking


maimunka,
чайка, нали?  chef -  малииииии как ми потекоха лигитиИИИИиииии -  ще кажа на мама да дойде ппреди март, че пак да ми донесе Mr. Green


Честити ви именички
Maika и nana_cool -  да са ви здрави и многог усмихнати! Hug Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт