В какво си държите лекарствата ?

  • 10 925
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 824
В кръгла метална кутия от бонбони, много ми е удобна, някои от лекарствата държа в хладилника.
И аз така.

# 106
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Разните сиропи държа в хладилника. Всичко останало е в един несесер на Dove в шкафа  Simple Smile

# 107
  • Мнения: 1 080
В един по - голям несесер

# 108
  • София
  • Мнения: 39 903
В картонена кутия, в един шкав в кухнята, на високо, където Дияна не може да стигне.

# 109
  • Мнения: 4 187

В кошчето от този комплект!

# 110
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 543
В голям кожен несесер с прозрачни прегради и високо в кухненски шкаф, до който аз съм със затруднен достъп.Много ме е страх,че детето ми един ден ще докопа лекарствата и затова о тпървият му  ден у дома всичко се крие.

# 111
  • Мнения: 1 520
Държа ги в една картонена кутия, но съм се замислила да купя една пластмасова, от тоя тип, който кики77 е показала.
Сега като търся нещо, изравям всичко, почти.
Но върши работа. Peace

# 112
  • Мнения: 492
В метална кутия от бисквите нависоко в шкаф.Сиропите - във вратата на хладилника.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 040
В кръгла метална кутия от бисквити.
И аз  Peace

# 114
  • Oslo
  • Мнения: 659
В един окачен шкаф на на най-горния рафт. На ниско са само лепенките и електронния термометър. Децата често са сами в къщи и се страхувам даже витамини да оставя на достъпно място, въпреки, че им имам доверие.

# 115
  • Мнения: 5 255
Самоцитирам се  Mr. Green

В момента са в кутия от обувки  ooooh!, но сериозно съм се замислила да я заменя с пластмасова такава .
Има прозрачни пластмасови кутии с различни размери на турската фирма Bora plastik, които ми се струват подходящи за целта  Grinning
Прахта ни за пране е в такава Peace

Лекарствата вече са в споменатата пластмасова кутия  Peace, сложена високо в гардероба.

# 116
  • Мнения: 3 830
Имаме специално чекмедже, в което ги държим. Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 312
Лекарства за спешни нужди + лепенки, памук и кислородна вода в коридора в едно неголямо шкафче. Другите лекарства са съответно в малки чекмеджета в нашата спалня и в стаята на детето (то вече е попораснало).

# 118
  • Мнения: 187
В несесер за тоалетни принадлежности несесера в шкаф

# 119
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
има едни пластмасови кутии с дръжки и капак се заключва с дръжките в тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт