В какво си държите лекарствата ?

  • 10 926
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 091
Все още не може да ги стигне, скринът е сравнително висок и са в дъното на чекмеджето. По-нататък ще ги местя.

Да ти кажа недей разчита на това, че не може в момента да ги стигне. Моя син като беше на година и 4 месеца си буташе сам стола до мивката да си мие ръцете, познай като се научи, че може да се качва и на други места. При това го научихме по неприятен начин, като беше отворил единия от шкафовете и беше разхвърлил неща по пода.
Лекарствата ни винаги стоят заключени с една от тези заключалки за деца, които се набутват едно в друго, то аз трудно ги отварям, а за децата не знам. А сме с такава заключалка, защото малкия пак от същата възраст се научи да отваря външната врата с ключ и ...сложихме вериги  много на високо, така че и със стол да не може да ги стигне Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 886
Някои в хладилника ,други в метално куфарче от парфюм  bouquet

# 77
  • Мнения: 1 546
В кутията от ютията  Mr. Green в един шкаф в хола.

# 78
  • Мнения: 1 382
Преди в чекмедже, но откакто проходи хуната в кашонче от кафеварка Simple Smile

# 79
  • Мнения: 70
 и аз в метална кутия от бисквити  Wink

# 80
  • Мнения: 3 166
Сиропи и капки - в хладилника/заемат една цяла лавичка от вратичката/, а хапчета и превързочни материали - в картонена кутия, вдигната нависоко, за да не я докопа детето.

# 81
  • Мнения: 3 241
На едно рафтче от шкафа в баняте Simple Smile

# 82
  • Мнения: 745
В кутии от сладолед. Време е да потърся по магазините някои кутии за тази цел.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 079
Лекарствата стоят в нарочно купено за целта шкафче-аптечка, закачено на стената в кухнята, високо нагоре.  Peace

# 84
  • Мнения: 3 036
В непрозрачен несесер,със закопчалка и го държа на тъмно и сухо в едно чекмедже на секцията.
Доколкото знам,лекарствата трябва да бъдат на тъмно и проветриво,сухо място.

# 85
  • Мнения: 216
Сиропите и капките-в хладилника.Останалите в един висок шкаф в кухнята.

# 86
  • София
  • Мнения: 790
Едните в картонена кутия в гардероба, другите в банята. Сиропите за Т на детето са в хладилника.

# 87
  • София
  • Мнения: 11 797
Отделила съм един шкаф в кухнята за тях.Замисула беше хем да са ми на удобно място,хем детето да не достига лесно до тях.

# 88
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Отделила съм им един рафт в секцията в хола.Не съм много по лекарствата,но кутия не би ми стигнала. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 8 999
В един от шкафовете в кухнята, сортирани в по-малки кутийки - мазила, таблетки, ампули и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт