Чашата с накрайник

  • 2 472
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
На 6 мес.беше като започна да пие от такава чаша.Много бързо схвана,хареса й,и до сега пием от нея.Не се е давела.Само вода и сок съм давала с нея.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
На 6 месеца започнах да давам сокове с такава чаша. На 8 месеца АМ

# 17
  • Мнения: 832
Ама и АМ ли се давало през това? Laughing
Аз съм виждала майки само вода да дават и честно казано не ми беше хрумвало за млякото. Blush


От около преди месец започнах да му давам с такова шише, но само вода. На Авент е и на него пише, че не е подходящо за АМ. И Вики така не знаеше какво да прави, захапваше го и го дъвчеше, но изведнъж сам се научи, но още от време на време се дави с него.

# 18
  • Мнения: 4 428
Аз имах няколко чаши с различни накрайници и всичките Маги ги ползваше за гризалки вместо за пиене. Така, че ги махнах въобще. Сега си имам един накрайник на Авент и ще караме с него, ако въобще стане. Но аз мисля по-скоро да я пробвам със сламка. Няколко пъти й дадох да пийне малко от нормална чаша и се справя. Мисля вече да се ориентирам към нещо друго за пиене на АМ вместо биберон. Все пак след 3м ставаме на 1г  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 042
Ама и АМ ли се давало през това? Laughing
 Blush


Според мен не е много удачно да се ползват тези чаши за АМ или сок, защото трудно се почиства накрайникът от остатъците. Поне това показва моята практика.

Ползвам чаша на Авент от както Злати навърши 1г3м, просто тогава я купих. Дадох му я и той започна да си пие от нея съвсем спокойно. Изобщо не е имал проблеми. Още ползвам такава чаша за водата, защото така ми е по-удобно да му я давам, особено ако се събуди нощем. Grinning

# 20
  • Мнения: 952
не си спомням много добре но май беше към 8-я месец някъде. Купих чаша на Авент и съм доволна, защото малкия веднага свикна с нея и даже сега я ползва.  Peace

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами моя така и не свикна, дразни се на тези накрайници.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 345
Малиии, и аз ще купя такава чаша на чавето! Да сте живи и здрави, че ме подсетихте!  Mr. Green

ако имаш и ползваш шишетата на авент купи само накрайника той става на всичките им шишета и чаши

# 23
  • София
  • Мнения: 1 345
Кога започнахте да давате водата с т. нар. "магична чаша" или "неразливаема" т.е. с накрайник, вместо биберон?
Че пише 3+ пише, но струята е твърде силна за 3-мечено, така че аз дадох сега, като направи 8 месеца. И все пак той се дави с нея. Sad /Представям си тримесечно бебе пък ако пие.../ Първо му взех чаша с пластмасов накрайник и Крис изобщо не загря за какво е това, само я хапеше и не засмукваше. Явно мислеше, че е за чесане на зъби. Затова взех мек накрайник за шише , а с него се давии, много! ooooh! Нормално ли е? Кога свикват?



сигурно е по лакомо бебче ние пием с такова чудо от 4м и не се дави защото общо взето пуска повече когато дърпа повече

# 24
  • Мнения: 4 392
Симона така и не с енаучи да пие от такива чаши. Само събират прах в шкафовете. Още пие от шише с биберон, но си иска вече от нормална чаша. После се налага да я преобличам обаче Confused

# 25
  • Мнения: 2 897
От 10-месечен май.
Преди това беше на кърма.
От шише с биберон така и не свикна да пие,за това нямах избор и купих накрайник.Отделно имаме и две чаши,съответно с по-мек и по-твърд накрайник.Справя се чудесно.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 404
От 6 месечна пие от мекия накрайник на Д-р Браун. Скоро взехме от чашите на Авент с твърд накрайник. Пи един ден и после отказа. Ми то бая трябва да се дърпа, за да излезе вода през клапата - пробвах аз. Сега сме пак със старото шише.

# 27
  • Мнения: 702
От осем месеца пие с сок с мек накрайник, а твърдия все още не го иска.

# 28
  • Мнения: 287
Наскоро купих чаша на Нуби. Напълних я със сок и я дадох на малкия (6 1/2 месеца) за сефте. Не знам от любов към чашката Laughing или към сока той започна да пие все едно цял живот е пил от нея! Бях втрещена и горда Shocked Twisted Evil Laughing

# 29
  • Мнения: 227
Моят малчо не иска от таквоз чудо да пие...та той още пие с втори номер биберон.Като му е по-широка дупката и се дави.Пробвала съм с чаша,но пак се дави и улива.. Tired

Общи условия

Активация на акаунт