Диетата на д-р Ори Хофмеклер-3

  • 16 315
  • 297
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 836
Дано наистина този глад, който ме е подгонил, да е признак, че ще ми идва  Praynig
Тест ще си направя, но съм решила да изчакам още ден-два и тогава. Независимо колко линийки ще се появят, ще трябва да се ходи до Джи Пи-то, ако още нямам цикъл до понеделник, а пък така или иначе през почивните дни не мога да направя нищо по въпроса, само ще се изнервя още повече... Пък може и от нерви да ми се яде толкова - винаги така ми се отразява стресът.
Засега съм на едно кафе с лъжичка мед, две мандаринки, едно сварено яйце (но не беше голямо) и две чаши айрян. Май и с водата съм назад нещо - едва ли сам изпила повече от литър от сутринта насам, ама пък с айряна (който си беше с повечко вода и по-малко кисело мляко) горе-долу го докарвам в норма мисля
Ще видим дали ще устискам само на това до 20ч, когато ми е времето за папкане.
А дали бирената мая е забранена при такава диета? От известно време я пия с надеждата за по-хубава кожа и прочие благини, но не знам дали да не я пия само вечер, че май си е доста хранителна. Някой има ли мнение по въпроса?
А свеки наистина е съкровище, макар че това не е никак от полза за фигурата ми - вкъщи готви основно тя откакто се пенсионира и прави все едни вкусотии, дето не са за разправяне...

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Писах, писах, и най накрая - Temporarily unavailable. Aaaaaa. Ужас #Cussing out.
Както и да е. Привет на всички. Отдавна не съм писала в темичката ни, но това е, защото
нямах с какво да се похваля. Стрелката на кантара се е заковала на 61 и не мърда оттам Cry.
Както някои от момичетата тук и мен тия дни ме е "заляла" червената река. Както знаете, по
време на цикъл килограмите се качват заради задържането на вода. Е, аз имам надежда, че ще
почна най-накрая да свалям, защото един ден след началото на цикъла ми стрелката на кантара пак е на 61 (освен ако кантарът не е повреден) - по-предния път качих 1.5 кг. Но пък днес усетих разхлабване на колана и стремеж към по-предна дупка Wink. Дано да не е само усещане.
Виждам, че всички казвате какво ядете през деня - да се отчета и аз: сутрин на гладно една
чаша топла вода, след това много вит. С, а след него една чаша кафе със сметана. Това до
обяд. На обяд - какъвто зеленчук има из къщи - зеле, морков, алабаш и отвреме-навреме малко белтък (когато варя яйце на малчо). След това до вечерта - плодове колкото ми се яде, без банани, а тия дни намалих и ябълките. Вечер започвам да ям към 18-18.30 докъм 22 часа, но за съжаление не мога много да спазвам последователността на храните - вкъщи сме 4 човека и като сготвя месо с картофи или ориз... Ям ги поотделно, но не минава време между тях newsm78
Та това е от мен. Извинявам се, че е по-дълго, но така е, като не пиша често.
Успех на всички  bouquet!

# 212
  • Мнения: 346
Sunny girl чудесни пожелания за масажа и тн., но с двете дечица в къщи не ми остава много време. От сутрин до вечер се занимавам с тях, което значи, че почти не излизам от кухнята Wink, закуски, обяди, вечери.
Добре, че съпругът ми като се върне от работа се занимава с тях, така имам своя 1 час Grinning.
maminkata ето ти линк http://spidersport.com/calories.php http://spidersport.com/weight-control.php Peace
katjushka при всяка диета има периоди на застой, но с търпение и воля ще постигнеш мечтаните резултати  Hug
natka дано нещата при теб се наредят така както искаш baby_neutral.

# 213
  • Мнения: 305
Маминката   bouquet, ето един сайт за изчисляване на калорийте http://healthyfood.info.bg/Calculators.html ....ако намеря и друг ще ти го препратя. Но, не се стягай много с тези неща особено в началото, защото има вероятност да "луднеш" и да губиш много сили в изчисления, вместо да се наслаждаваш на някоя хубава книжка с чаша фреш от грейфрут примерно. Идеята е да ти е приятно, спокойно докато спазваш режима и да не мислиш много за храна и някакви си цифрички. Но, от друга страна ако това ще ти помогне - зад теб съм.  newsm10

Натка, наистина нямаш голям избор и през почивните дни можеш само да си починеш и да се надяваш тайничко да ти дойде рекичката.  Party Стискам палци да дойде и да не те изнервя повече. Относно бирената мая - това което аз знам, тя е наистина доста калорична, но наистина помага за кожата. Ако може бих те посъветвала да я взимаш вечер.

Катюшка здравей , разхлабването на колана си е постижение, стремежа към по-предна дупка си е направо сбъдната мечта  newsm44. Браво. По принцип особено ако човек спортува мускулите тежат повече от сланинките ни и понякога на килограми не сме мръднали, а може и да сме качили, но на сантиметри и по-дрехите чувстваме че вървим в правилната посока. Пиши когато можеш и споделяй с нас това което те вълнува спокойно. Тук сме да се подкрепяме, да се мотивираме, да се усмихваме и да се наслаждаваме на всяка победа постигната от нас.

Аз до момента съм изпила 2.5 л. вода - сутрин като стана пия половин литър и после някак си ми върви все по-вода. Пия и задължително чаша с вода и лимон. Днес пих и два чая ябълка с канела и едно капучино  newsm12 със захар. Към 14:00 си хапнах една ябълка. В 17:30 когато по план вечерям имах зелена салата с лимон и две сварени яйца. Малко по-късно ако съм гладна ще си хапна кашкавал пане. Аз не готвя и някак си изкушенията ми идват от магазините и заведенията което си е направо вреден навик. Но, мисля да се боря с пороците ми едно по-едно. Спрях кока-колата, сега намалявам сладкото, после ще видим.....от 1 започвам и спорт всеки ден връщайки се в доброто старо време от преди Коледа.  newsm47

Момичета, усмивки и хубава вечер изпълнена с вкусна вечеря споделена с любими хора.

# 214
  • Мнения: 305
Стефания   smile3525, ти направо ме разби. Възхищавам ти се.
Аз искам три дечица - за момента нямам нито едно, но искрено се надявам да има кой да ми помага и да мога да си открадвам малко време за мен самата. Ох, това може и да изглежда егоистично. Знам, че е много трудно и сега ми е лесно да си пиша. Може би след време ще съм на друг акъл. Прекрасно е, че си така всеотдайна и съм сигурна, че времето прекарано с твоите малки принцеси не може да се сравни с нищо

# 215
  • Мнения: 689
Ха!И аз искам три дечица-момиченца!Вече имам двечки Heart EyesДругото по-натам.Стефания-като куклички са твоите-а са живи и здрави!!Съни,мила-не е егоистично,но пък и не е толкова трудно да си гледаш дечицата сама-въпрос на организация е.Е,когато са бебета трябва да се лишиш от някои лични неща,но винаги може да се намери малко време за самата теб!
Мен ми се ходи на фитнес,защото в група спортът е по-лесен и забавен.Но кърмя много често и няма как да оставя бебето...Но пък има алтернативи...Ако имаш желание-ще намериш решение!

маминката-гледай да не падаш под 1000 или 800(зависи колко си висока,пълна и годишна),че се забавя метаболизма и не е здравословно.Диета с 800ссаl е много строга Naughty

Аз утре ще ходя да си купя грейпфрутчета и зеленчуци и почвам стриктно да се придържам,че тая седмица нищо не съм свалила,но поне задържам.

натка-вие бебе ли правите или е ,,инцидент,,Ако бебеправите няма диета,нали знаеш?

# 216
  • Мнения: 13 836

...

натка-вие бебе ли правите или е ,,инцидент,,Ако бебеправите няма диета,нали знаеш?

Не, изобщо не сме се засилили да правим бебе, само си "тренираме"  Wink
То ако беше желано, нямаше сега да се тръшкам така, а още по-малко пък да спазвам диета за отслабване при закъсняващ МЦ
Е, ако е станало така, ще спирам с диетуването, няма начин, но понеже е малко вероятно, засега мисля да изкарам така още един-два дни и другата седмица вече ще се види как ще я карам занапред

# 217
  • Мнения: 346
Sunny girl , пожелавам ти трите дечица за които си мечтаеш  и един всеотдаен и любящ съпруг, не се съмнявам че ще бъдеш страхотна майка smile3521. Благодаря ви момичета за топлите думи, но истината е, че няма кой да ми помага, наблизо няма детска кухня и детската градина тук е под всякаква критика, затова друга алтернатива при мен няма.
 Аз днес лунувам, за да мога да изпратя седмицата подобаващо поне с един килограм по-лека и вече съвсем пригладнях, но ще изпия още един чай и ще се мятам в леглото.
Лека и спокойна вечер на всички! Hug

# 218
  • Мнения: 305
Water Lily   newsm51, благодаря ти за милите думи. Аз благородно "завиждам" на всички мами, но ако трябва да съм напълно искрена със самата себе си - това си е мое решение. Тръгнем ли по една пътека определено се лишаваме от удоволствието да вървим по друга.  Party При мен май вече часовника си тик-така - само сега остава да намерим таткото и да се впуснем в това вълнуващо приключение. Аз искам момче, момиче и момче  smile3521, но това е божа работа и важното е да са здрави. А сега докато настъпи моя момент - се наслаждавам на безгрижието си. Все пак живота си лети с бърза скорост и някак си се опитвам да съм участник в този филм, а не зрител.

Сега да си призная ново прегрешение - днес след салатката и яйчицата се видях с една приятелка и си хапнах кексче. И аз като теб обаче мисля да се придържам стриктно към съветите на д-р Ори. Довечера съм на пиано бар и ще пия сокче, но от утре няма мърдане. И аз си взех грейфрути, имам и зелен чай и ще съм добро момиче. Дори съм си измислила награда в края на другата седмица - по-ощрение за усилията ми. smile3525

Момичета, желая ви страхотни почивни дни. Аз ще докладвам в неделя - ще има рапорт даден в цифри.  smile3521 Усмивки

# 219
  • Мнения: 305
Стефания  newsm51, благодаря ти много за милите пожелания. Трогната съм. Съжалявам, че няма кой да ти помага. Ти си имаш обаче две богатства, а те са по-важни от някакви си глезотийки. Сигурна съм, че една усмивка на дечицата е в състояние да стопли душата ти и да те разстопи; в края на деня разбираш, че всички тези "жертви" си заслужават. Ти прекарваш безценни мигове с момиченцата си, скъпи моменти които ще са винаги с теб. Аз не се оплаквам, но определено прекрасното чувство от масажа трае само няколко дни  smile3521 определено не си загубила много.

успех с лунуването ти - спи сладко и утре ти пожелавам по-малко да ти стърже стомахчето - все пак трябва да издържиш до един през ноща. Мислено ще те подкрепям.

# 220
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
maminkata ето ти и един балансатор http://hranite.info/balansator.php?clr=143 , че здравословно нет http://zdravoslovno.com/Calculators.html поне при мен не върви на експлоера, а само на мозила.

Виж как щях да забравя! Добре дошла!  chef

# 221
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
Сега да се отчета. Днес цял ден изкарах на половин портокал и 1 чаена лъжичка мед сутринта и 1 мандарина към 6, но затова пък добре се навечерях с 2 яйца изпържени в 1 лъжица олио, парче наденица, малко кьополу, чаша бира и така лелеяния от мен натурален шоколад - 4 парченца, ааа да и малко зрънчо.

# 222
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Sunni girl,Stefania i Water lily-blagodaria vi za  barzite otgovori,zapo4vam da si pravia kalkolacia na xranite,a otnosno moiata vazrast i t.n:22 g.;170 sm;75 kg i nai vajnoto imam BEBOK  smile3504 na 10 m.triabva da svalia 15 kg,nadiavam se,4e 6te gi svalia s tazi dietka.Water lilly,mi napisa 4e kaloriite triabva da sa okolo 1000,ami drugite otslabva6ti macki kakbo mislite? Simple Smile  newsm53 newsm03

# 223
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
maminkata , Water lilly е права, даже би трябвало да приемаш и повече (около 1200 - 1300 предполагам). Ако си решила да сваляш бързо кг и искаш много да намалиш калориите не го прави изведнъж. Нека е лека-полека. Аз съм ги намалила вече до вредно малкото 800- 900 максимум 1000 на ден и се надявам на скорошни резултати.
Приятна вечер на всички слабеещи и хубавеещи дами!

# 224
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Blagodaria ti za mnnieto 'NE SAM'.6te se probvam da gi dokarvam do1100. newsm10 smile3506 newsm44s

Общи условия

Активация на акаунт