От ПМС напълнявате ли или само се надувате?

  • 2 667
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 157
Качвам по 1-2 килца,защото тогава умирам за сладко  eat

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Преди да родя, ми се надуваше леко корема (кадо добре похапнала). И няколко дена след като ми дойде (да не кажа, до края на менструациа) се прибираше. Не съм се теглила, но не мисля, че качвам кг.  Naughty

# 17
  • Мнения: 634
Тогава си хапам доста сладичко, та явно напълнявам Blush

# 18
  • Мнения: 1 813
Корема ми се подува като бременна не мога да определя в кой месец,понеже не съм била,качвам 2кг и после си ги свалям.

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Само ми се подува корема първия ден, на следващия вече съм ок. Не качвам килограми  Thinking

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Само се подувам, но на всякъде - корем, крака, ръце, дори и пръсти.
Най-много до седмица се оправям Simple Smile

# 21
  • Мнения: 769
Подува ми се корема, килограм - два качвам. След няколко дни се оправям.. но сега и празничните гозби дадоха отражение.. Embarassed Embarassed

# 22
  • Мнения: 8 505
Нито едното,нито другото.

# 23
  • Мнения: 1 424
Подувам се доста и качвам 1-2кг но след като ми свърши всичко си идва на мястото  Peace

# 24
  • Мнения: 5 647
Подувам се и качвам 1-2 кг, които след като ми свърши свалям.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
Подува ми се корема, за напълняване незнам, след свършване на цикъла всичко се нормализира.

# 26
  • Мнения: 985
И в същия ред. Надувам се, защото задържам течности, а пия като невидяла. Направо треперя от жажда. Качвам килца, понеже задържам течностите, а и лепвам по нещо, защото по време на ПМС умирам за сладичко и особено за шоколад. Изяждам по една кутия бонбони и докато не видя празна кутията, не мога да се спра. Така е от както родих. След като ми дойде, нещата се връщат в руслото си. Апетитът за сладко и жаждата изчеват и мога да карам до следващата атака на ПМС на плодове и чай.

# 27
  • Мнения: 1 873
Подува ми се корема няколко дни преди цикъл и по време.  Sad

# 28
  • Мнения: 560
Нито едното,нито другото.
И аз така.Обикновено само ми излиза някое ужасно пъпчище на видно място на мутрата,което изчоплям злобно и ако имам някаква предменструална депресия,то тя е от това,че лицето ми заприличва на разчоплена пица,а не защото ще ми идва.

# 29
  • Мнения: 1 809
И аз ставам като... Animal PigКоремът ми се подува...и общо се чувствам една такава...дебела Rolling EyesМного ми се яде шоколад,даже лошо ми е ставало ако не хапна.качвам 1-2кг,но мисля че е задържана вода.Гадното е ,че тези симптоми ме започват 10 дни преди да ми дойде CloseЕ,поне после всичко се нормализира Peace

Общи условия

Активация на акаунт