Рим - 26 тема

  • 40 281
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 230
Кой е този сайт за стачки?

# 46
  • София
  • Мнения: 350
Кой е този сайт за стачки?

На първа страница има линк.

# 47
  • Мнения: 147
Ужас , нашето пътуване също е на 19.05. ... много лоша новина . Сега ? Да чакам ? Да отменя Thinking

# 48
  • Мнения: 441
Един ден преди нашия полет има 4 часова стачка, това трябва ли да ме притеснява? Може ли да продължи и на следващия ден, като е обявена за 4 часова?

# 49
  • Мнения: 78
Здравейте ,  плануваме кратка екскурзия до Рим в средата на май. За жалост повечето места за отсядане през букинг са заети или на доста високи цени. В кой друг сайт мога да потърся подходящи В&В, апартаменти, или хотел на горе долу нормална цена. Какво е мнението ви за Хотел Ромулус в Рим? Далече е от центъра и летище Фуимичино на което летим, но пък на пръв поглед има добра връзка с градския транспорт. Така ли е в действителносг? Благодаря на всички, темата е много полезна

Може да разгледате и в airbnb. Аз допреди няколко дни бях на тази фази, гледах и там, имаше доста предложения. Зависи от бюджета разбира се. Ако мога да споделя мнение, не наблягайте задължително на B&B - закуската в повечето случаи не е нищо особено - предимно сладки неща и кафе.

# 50
  • Мнения: 56
Ужас , нашето пътуване също е на 19.05. ... много лоша новина . Сега ? Да чакам ? Да отменя Thinking
В сайта за стачките понеже е на италиански и превеждам с гугъл преводача не мога да разбера кои точно стачкуват и доколко тази стачка е неотменима.Мисля че ако наистина има такова нещо би трябвало да ни уведомят  от компанията по някакъв начин. Засега аз ще изчакам...

# 51
  • Мнения: 22 430
Проверете дали стачката засяга и въздушния транспорт.

Имаше стачка на транспорта ние когато се прибираме и метро и всичко друго работеше само до 8ч сутринта.
По тази причина пропуснах ме Ватикана.

# 52
  • Мнения: 56
Проверете дали стачката засяга и въздушния транспорт.

Имаше стачка на транспорта ние когато се прибираме и метро и всичко друго работеше само до 8ч сутринта.
По тази причина пропуснах ме Ватикана.
Да засяга го,  но доколко не мога да преценя . Не мога да си преведа точно кои стачкуват и доколко полета ми ще бъде засегнат но тази стачка която аз виждам е точно на 19.05 - 24 часова и на национално ниво и  доколко ще е реална обаче- ако само с обявяване на стачките постигат нещо да речем и се договарят и реална стачка няма ,но за пръв път ми се случва да виждам такова нещо  и не мога да взема решение:)

# 53
  • Мнения: 441
Контактите същия стандарт ли са като нашите? Могат ли да се ползват нашите зарядни?

# 54
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Контактите същия стандарт ли са като нашите? Могат ли да се ползват нашите зарядни?
Да, можете!

# 55
  • Мнения: 14 417
Да,същите са.

# 56
  • Мнения: 441
Къде в букинг се пише съобщение до хотела? Не мога да открия. Пише чек ин от 14 часа, но до колко не пише никъде.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 839
Къде в букинг се пише съобщение до хотела? Не мога да открия. Пише чек ин от 14 часа, но до колко не пише никъде.
в горната част на екрана до знаците за вид валута и език имаш едно кръгче с въпросителен знак- връзка с отдел обслужване на клиенти.
Като кликнеш върху него ти се отварят резервациите и те питат за коя резервация искаш помощ.
Кликваш върху  хотела, за който искаш да изпратиш съобщение.
Излиза ти въпрос: Как можем да ти помогнем?
Скролваш до последната опция- Други теми и кликваш върху нея.
Излиза ти надпис: Повече опции.
Кликваш върху: НЕЩО ДРУГО  и най-накрая ти излиза мечтаната опция : ИЗПРАТИ СЪОБЩЕНИЕ.
Не зная защо толкова трудно го направиха ама е така за съжаление.
Ако не ти се играе може да видиш и дали хотела има денонощна рецепция.

# 58
  • София
  • Мнения: 478
Здравейте, ние вече сме в Рим.
Кацнахме в понеделник в 16.00 след много неприятен полет за мен( кацането беше кошмар), и с автобус 520 и после метро стигнахме квартирата. Само да дам информация, че след като си купихме билети за автобуса и се качихме, видяхме че има вече машинки за плащане с карта, като в Бг.В метрото беше приключение- объркахме посоката, и да ви кажа има много съмнителни типове, да внимавате.
Вчера разгледахме Колизеума, беше невероятно, много е писано а и всеки сам трябва да го преживее, но не бях подготвена за времето- умрях от студ. Уж е 17 градуса, но цял ден ми беше студено.
Днес е ден на музеите, пак е мн студено,мисля че е макс 11 градуса.
Ще пиша пак в края на седмицата.

# 59
  • София
  • Мнения: 95
Уж по 1-ви май не може да има стачки, а в таблицата се мъдри някаква национална. Не мога да разбера само железопътния транспорт ли засяга или всичко. На този ден е обратният ни полет и приемам съвети как да се доберем до летище Чампино.
Изобщо, ако някой има идея ще за стачка ще е това, ще съм благодарна да ми каже Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт