Кой друг е в сесия?

  • 19 411
  • 453
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 050
И аз съм в отбора Rolling EyesИ никак ама никак не ми се сяда да чета.Голям мързел съм WhistlingДобре,че ми остана само анатомията за взимане Whistling
Стискам палци на всички да си вземат изпитите Hug

Каква специалност си и в Медицинския университет в София ли учиш, че ми стана интересно Wink

# 76
  • Мнения: 126
Каква специалност си и в Медицинския университет в София ли учиш, че ми стана интересно Wink

Да в София уча-специалност:медицинска сестра

# 77
  • Мнения: 1 043
Хайде и аз да се включа в отбора на студентките bowuu Утре ми е първият изпит от общо 3,а още не съм прочела целия учебника Embarassed Все пак имам цяла нощ на разположение.Стискайте палци утре,че хич не е лесен-Мениджмънт на проекти ooooh!

# 78
  • Мнения: 3 050
Хайде и аз да се включа в отбора на студентките bowuu Утре ми е първият изпит от общо 3,а още не съм прочела целия учебника Embarassed Все пак имам цяла нощ на разположение.Стискайте палци утре,че хич не е лесен-Мениджмънт на проекти ooooh!
Стискаме палци Peace
Каква специалност си и в Медицинския университет в София ли учиш, че ми стана интересно Wink

Да в София уча-специалност:медицинска сестра
аха-браво! Wink

# 79
  • Мнения: 6 937
Хайде и аз да се включа в отбора на студентките bowuu Утре ми е първият изпит от общо 3,а още не съм прочела целия учебника Embarassed Все пак имам цяла нощ на разположение.Стискайте палци утре,че хич не е лесен-Мениджмънт на проекти ooooh!
Ще стискаме разбира се newsm10

# 80
  • Мнения: 2 386
Аз отдавна съм учила, но едно от
нещата не съм доучила. Та, моля ви,
ако сте наясно, дайте ми инфо.
По-старите от нас помнят, че в СУ
имаше един факултет "Обществени
професии", или както там се казваше,
можеше да се учи дипломация, журналистика,
не знам още какво. Та моя милост
изкара двете години, завърши семестриално,
но досега все още не смогвам да напиша
дипломна работа. Вече 13 години.
Гледах преди време сайта на СУ, май няма
вече такъв факултет. Не съм се обаждала,
ама като нищо съм си загубила правата.
Не, че ми трябва спешно и тази диплома,
ама що пък не, колко му е да натракам
една дипломна работа. Какво да правя?
Мисля,че срокът да се дипломираш е 5 години. След това трябва пак да се явиш на КСК и да запишеш 1 курс....После не знам как и какво се признава.Така е за СУ.

# 81
  • Мнения: 14 654
моята сесия започва на 22 януари и свършва на 19 февруари

# 82
  • Мнения: 2 697
Кой ти преподава Икономика на труда? Аз уча икономика в СУ и също имам този предмет за сесията.

Преподава ми гл. ас. Стоимен Лисев - кефи ме този човек, а в началото мислех, че е голям сухар. Tози семестър имам и избираема дисциплина - "Социално-икономически аспекти на заетостта и безработицата" - пак при него. Peace Предполагам, че и на вас ви е той, но за вашия изпит ще иска повече, все пак нас, психолозите, ни приема за икономически инвалиди. Joy

# 83
  • Мнения: 2 697
Аз уча Икономика и организация на труда в УНСС. Реших, че може да сме в един курс  Grinning

Много хубава специалност си си избрала  Peace Успехи на изпитите  Hug

# 84
  • Мнения: 6 164
Аз, но не ми се говори. С малкия Надежда всяка тука оставих, но все пак ще се постарая. Crazy

# 85
  • Мнения: 1 043
Хей при мен изпитът мина супер лесно-половината неща преписах,а другите въпроси ги знаех Mr. GreenХайде сега аз стискам палци на всички със скорошни изпити Peace Аз съм пак на 12.01

# 86
  • Мнения: 963
Аз пък днес се освободих от един изпит. Три шестици в книжката и само два изпита... Пожелавам и на вас!  Hug

# 87
  • Мнения: 6 937
Аз пък днес се освободих от един изпит. Три шестици в книжката и само два изпита... Пожелавам и на вас!  Hug
Браво smile3501
И на мен много ми се иска да мога да се освобождавам, но няма как Sad

# 88
  • Мнения: 3 050
Аз пък днес се освободих от един изпит. Три шестици в книжката и само два изпита... Пожелавам и на вас!  Hug
Браво smile3501
И на мен много ми се иска да мога да се освобождавам, но няма как Sad
и при нас няма освобождения за жалост... Tired

# 89
  • Мнения: 2 577
И аз съм в отбора на учащите - магистратура "Финансов мениджмънт" в Свищов... Rolling Eyes Не че ми трябваше толкова да уча, ами реших на работа да изкарам още една диплома пред началството, нали съм си всестранно развита Grinning Та 5 казуса имам да пиша (нищо не съм направила до този момент) Confused Да не говорим, че нямам време и да чета за изпитите. Абе тази сесия ще се моля на всевишния, пък каквото стане Praynig
И аз така  Praynig! Ти реши ли онлайн тестовете и знаеш ли дали са задължителни?

Разбрах, че не са задължителни, а препоръчителни... каквото и да значи това. Въобще нищо не разбирам и май ще я карам само на молитви... Ти как си иначе с учебния материал?
А ти написа ли казуса по финансов анализ? Аз с останалите съм готова, само той ми остана и съм ужасно скофтена Cry

Привет и от мен, учащата магистратура в Свищов
Тия тестове бяха задължителни уж и вместо да пиша казуси се занимавах с тях. Вижте най-отзад на книжката пише, че до 31.12 трябва да са направени и да имаш повече от 2, както и казус, че да те допуснат до изпит.
Да ама сега гледам пуснали ни служебно съобщение за тия тестовете - вижте го. Оказва се, че не е много ясно дали ще се вземат предвид Sick 
Довечера като приспя децата и се мятам да умувам върху казусите, че няма време......Взех да се притеснявам ooooh!
 

Общи условия

Активация на акаунт