Аптамил

  • 2 477
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте. Бебето ми е на 2 месеца и половина, първият месец беше на кърма, след това Лактана био и днес на консултацията, педиатъра ми препоръча да минем на Аптамил, защото има колики и газове. Е окей, ама сега разгледах да и поръчам мляко и те са сто вида. Някой може ли да препоръча коя от единичките да взема?

# 1
  • Мнения: 46 511
След като млякото ви е препоръчано от лекар, заради конкретен проблем, най-добре се консултирайте с него какво точно трябва да вземете.

# 2
  • Мнения: 658
Здравейте. Бебето ми е на 2 месеца и половина, първият месец беше на кърма, след това Лактана био и днес на консултацията, педиатъра ми препоръча да минем на Аптамил, защото има колики и газове. Е окей, ама сега разгледах да и поръчам мляко и те са сто вида. Някой може ли да препоръча коя от единичките да взема?

Аз знам, че мляко се сменя в много краен случай - товст ако има непоносимост към него. Не е гаранция, че с другото мляко коликите ще спрат. Взимате си капки за колики, при нас лефакс помогнаха за седмица, масово всички от тях са доволни. Но все пак, въпрос на ваша преценка, аз само споделям мнение и такова на наш педиатър.

Общи условия

Активация на акаунт