Декемврийски бебета 2023г

  • 24 427
  • 729
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте момичета, надявам се, че има и други нетърпеливи като мен. Нека се съберем тук:)
Последният ми цикъл беше на 4.03, първият положителен тест с бледа черта на 29.03, три дни преди цикъл.
В събота трябва да (НЕ) ми дойде и ще пусна чхг.
Тъй като не ми е първо дете усещам симптомите, надявам се всичко да е наред.

# 1
  • Мнения: 3
Здравейтее! Втората нетърпелива е на хоризонта 😁
С мъжа ми правим опити за второ бебче вече 8ми месец и бях започнала леко да се отчайвам 🙄 Последният ми цикъл беше на 02.03 и понеже съм нетърпелива пуснах ЧХГ на 29ти, за моя най-голяма изненада беше 37 (отговаря си на 3та седмица). Днес ще пусна второ ЧХГ, за да се види нарастването, дано всичко е наред.
За протокола - и аз усещам някои симптоми като гадене и неприязън към храна.
Дано темата се напълни с позитивни (pun intended) девойки ❤️

# 2
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейтее! Втората нетърпелива е на хоризонта 😁
С мъжа ми правим опити за второ бебче вече 8ми месец и бях започнала леко да се отчайвам 🙄 Последният ми цикъл беше на 02.03 и понеже съм нетърпелива пуснах ЧХГ на 29ти, за моя най-голяма изненада беше 37 (отговаря си на 3та седмица). Днес ще пусна второ ЧХГ, за да се види нарастването, дано всичко е наред.
За протокола - и аз усещам някои симптоми като гадене и неприязън към храна.
Дано темата се напълни с позитивни (pun intended) девойки ❤️


И аз се надявам да се напълни с + и успешни бременности Simple Smile

8ми месец е добре, на нас ни беше втори и се бях леко отчаяла 😂😂
Даже пусках ЧХГ на 23 ... Луда работа 😂 Естествено беше кръгла 0 😄
Ще видим съботното.

Междудругото за който има други деца може ли да види тук правилно ли му излиза:
https://bebefon.bg/pages/pol-calculator/

За мен и приятелка за децата до сега излиза вярно, а за бъдещото ми излиза момиче и силно се надявам да е верен 😄
Не че ще го върна де, живо и здраво да е, ама си тая малка надежда и за пола този път 😄

# 3
  • Мнения: 3
Здравейтее! Втората нетърпелива е на хоризонта 😁
С мъжа ми правим опити за второ бебче вече 8ми месец и бях започнала леко да се отчайвам 🙄 Последният ми цикъл беше на 02.03 и понеже съм нетърпелива пуснах ЧХГ на 29ти, за моя най-голяма изненада беше 37 (отговаря си на 3та седмица). Днес ще пусна второ ЧХГ, за да се види нарастването, дано всичко е наред.
За протокола - и аз усещам някои симптоми като гадене и неприязън към храна.
Дано темата се напълни с позитивни (pun intended) девойки ❤️


И аз се надявам да се напълни с + и успешни бременности Simple Smile

8ми месец е добре, на нас ни беше втори и се бях леко отчаяла 😂😂
Даже пусках ЧХГ на 23 ... Луда работа 😂 Естествено беше кръгла 0 😄
Ще видим съботното.

Междудругото за който има други деца може ли да види тук правилно ли му излиза:
https://bebefon.bg/pages/pol-calculator/

За мен и приятелка за децата до сега излиза вярно, а за бъдещото ми излиза момиче и силно се надявам да е верен 😄
Не че ще го върна де, живо и здраво да е, ама си тая малка надежда и за пола този път 😄

При положение, че първото ни детенце ни отне година и половина опити, бях психически подготвена 😁
А относно сайта с определяне на пола - излиза верен за първото ми дете, а за тази бременност - момченце. Ако е вярно, мъжът ми ще е на седмото небе 😁

# 4
  • Мнения: 156
Здравейте, аз след 3 дневно закъснение стойности на ЧХГ
29.03-230.4  на 1 ден закъснение
31.03-610.2  на 3 ден закъснение
Тъй като нямам търпение мисля в следващите дни да отида на преглед.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте, аз след 3 дневно закъснение стойности на ЧХГ
29.03-230.4  на 1 ден закъснение
31.03-610.2  на 3 ден закъснение
Тъй като нямам търпение мисля в следващите дни да отида на преглед.

Моят час е за 12 април, 12 дни след закъснение. Знам, че е хубаво да минат поне 10, за да се види нещо.

# 6
  • Мнения: 3
При мен, за съжаление, се оказа биохимична бременност. На 28ми ден от цикъла ЧХГ - 37, на 30ти ден - <0.10.
Пожелавам на всички спокойствие, любов и пухкав финал ❤️

# 7
  • Варна
  • Мнения: 123
При мен, за съжаление, се оказа биохимична бременност. На 28ми ден от цикъла ЧХГ - 37, на 30ти ден - <0.10.
Пожелавам на всички спокойствие, любов и пухкав финал ❤️

Съжалявам, дано скоро се получат нещата и при вас 😍

# 8
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен.
Първа и планувана бременност ми е. Получи се от трети месец опити и съм на 23 години.Моя последен цикъл започна на 25.02, цикъла ми по принцип е дълъг над 30 дни, но и не е особено редовен. Не съм следила овулация, не знам на колко дни закъснение съм. Приложението в телефона ми смята че съм 5+3. Записах си час за 12.04. За сега имам доста странни симптоми, но четох че било нормално.

# 9
  • Мнения: 7
И аз да се запиша 🙂 Последния цикъл започна на 04.03, моя е по къс ( на около 26 дни ). На 29.03 слетобед си направих тест и имаше втора бледа, на 30.03 сутрешния беше с наситено червена. Още не съм минала на преглед чакам поне 2 седм закъснение и тогава. Моля се всичко да е наред, много чакано бебе ( втора бременност). Пожелавам на всички здраве и се пазете и нека всички гушкаме на финал пухкави бебоци 🍀🍀🍀

# 10
  • Варна
  • Мнения: 123
И аз да се запиша 🙂 Последния цикъл започна на 04.03, моя е по къс ( на около 26 дни ). На 29.03 слетобед си направих тест и имаше втора бледа, на 30.03 сутрешния беше с наситено червена. Още не съм минала на преглед чакам поне 2 седм закъснение и тогава. Моля се всичко да е наред, много чакано бебе ( втора бременност). Пожелавам на всички здраве и се пазете и нека всички гушкаме на финал пухкави бебоци 🍀🍀🍀

Значи сме на едно, и моят беше на 4.03, аз съм запазила час за 12ти

# 11
  • Мнения: 76
Вие имате ли симптоми?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 123
Вие имате ли симптоми?

Аз често пишкам, ставам и през нощта. Имам страшен аптети и чувствителни гърди. Други симптоми не, понякога ми е замаяно, но е рядкост.

# 13
  • Мнения: 156
Вие имате ли симптоми?

Аз често пишкам, ставам и през нощта. Имам страшен аптети и чувствителни гърди. Други симптоми не, понякога ми е замаяно, но е рядкост.

Аз съм по същия начин и понякога за секунда ми става лошо,но е за много малко.

# 14
  • Мнения: 7
Вие имате ли симптоми?
Нямам симптоми, освен че гърдите ми са твърди на камък.

Общи условия

Активация на акаунт