Рязане на нокти в/у масата за хранене (в/у А4 лист хартия, с нокторезачка)

  • 3 849
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 936
Споко, има и по-лош вариант. Ами ако не се сещаше да ги реже?

# 16
  • Мнения: 197
е моя съпруг го прави директно върху масата и  #Cussing out, а колкото до сравнението секс-нокти-маса, за мен най-несъвместимо  е второто и третото, първото някак си не ми се вижда гнусно...

# 17
  • Мнения: 208
Според мен не е нормално да си режеш ноктите върху масата за хранене. Сори за тия мацки, дето го правят, но ми се струва много гнусно. И много се смях на въпроса "вие като правите секс върху кухненската маса, стерилна марля ли си слагаш под задника " Ми сигурно не всички хора правят секс в/у кухненската маса  Joy Може да имат повече от една маса хората, и другата да им е за секс и рязане на нокти  Crazy

# 18
  • Мнения: 7 723
 
Според мен не е нормално да си режеш ноктите върху масата за хранене. Сори за тия мацки, дето го правят, но ми се струва много гнусно.   

Аз нямам масичка за маникюр, и си режа ноктите на масата, не по време на хранене, и си подлагам хартия отдолу  Shocked Струва ми се по- възпитано, отколкото да ги режеш на балкона и да ги пускаш на съседите отдолу  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 205
Според мен не е нормално да си режеш ноктите върху масата за хранене. Сори за тия мацки, дето го правят, но ми се струва много гнусно.

Ми не е по-гнусно отколкото да белиш картофи и лук или да режеш месо примерно върху тая същата маса. Щото тогава и хартия не се слага...

# 20
  • Мнения: 619
Може да имат повече от една маса хората, и другата да им е за секс и рязане на нокти  Crazy
hahaha Joy hahaha hahaha

А според теб къде да ги реже и с какво?(Въпроса е към авторката на темата.)

# 21
  • Мнения: 2 220
Нещо не разбрах. Примерно ако е в/у А5 лист хартия, с ножичка за нокти, окей ли е?


Хи-хи. И на мен подобно нещо ми мина през ума първо.
Гласувах с последна опция. Нищо гнусно не виждам в това!

# 22
  • Мнения: 634
Какво искаш от човека, щом си е постлал хартийка  newsm78
Замисли, че има и доста по- лоши варианти, като да ти се набият в килима, или да ти се търкалят по пода в банята, .......  Shocked  blahblah
А ти къде си режеш ноктите  newsm78
Като ги пилим с пила е още по- гадно, че хвърчи ноктен прах навсякъде  Shocked
Аз съм на абсолютно същото мнение  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 581
Споко, има и по-лош вариант. Ами ако не се сещаше да ги реже?


Абсолютно  Peace

Мъж ми имаше един такъв колега, всичките му нокти бяха естествено счупени, с естествено кафенивав цвят и събирани грижливо на рафтчето му в офиса, върху една опаковка от шоколад Кадбъри. Туй дали е гнусно?!  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 756
ми Rolling Eyes
що да не е нормално не виждам какво му е гнусното

# 25
  • Мнения: 2 309
Какво правите,когато свършите листите или човека има един оборотен Rolling Eyes а ако ги режи с ножица по-малко ли ще те дразни newsm78
Мисля,че въпросата ти е елементарен...не би ме погнусило такова нещо в мъжа ми NaughtyПо-точно може да ме издразни,ако не си оттърси А4 формата и ги остави да хербаризират в/у него Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Никои от вас ли не си реже ноктите над тоалетната чиния?  Rolling Eyes

Просто, чисто и хигиенично...

Аз също се потрисам от рязане на нокти на кухненската маса... от секс върху същата обаче не се потрисам ни най-малко  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 309
Никои от вас ли не си реже ноктите над тоалетната чиния?  Rolling Eyes

Просто, чисто и хигиенично...

Аз също се потрисам от рязане на нокти на кухненската маса... от секс върху същата обаче не се потрисам ни най-малко  Mr. Green
Да вземем да пуснем тема,къде е най-удачно да си режим ноктаците Crazy
Не мисля,че е проблем,където и да си ги режим...наши са си bowuu.
Виж ако ми дойде някой на гости и си ги изчопли и захвърли на килима,ще ми се Sick


това е за авторката...
Защо не направиш подарък на мъжа си - нокторезачка с ваничка за нокти!!!
Така ще си спестиш нервите и А4 формата!!!

# 28
  • Мнения: 7 186
Ама вие това рязане на нокти го изкрахте най- гнусното нещо на света. Направо да им се зачудя на маникюристките как работят. ooooh!

# 29
  • Мнения: 5 299
Zаглавието на темата е трепаЧ обаЧе Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт