ДИКА

  • 13 967
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
В Манго,Дика и Теранова ,и Капаска-само боклуци.

Една приятелка също е ходила до Дика и абсолютно нищо не си е харесала... Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти!Тези дни ще прескоча...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 914
В Манго,Дика и Теранова ,и Капаска-само боклуци.

Една приятелка също е ходила до Дика и абсолютно нищо не си е харесала... Rolling Eyes

Как бе? Aз си купих 2 рокли тип "малка черна рокля". Супер доволна съм. Имаше  и други хубави неща, ама за клечки Simple Smile
Ама опашката беше просто убийствена.

А в Манго много се ядосах. Какво лъжат, че е 50%? Глупости. Най- много 30% да е.

# 18
  • Мнения: 5 647
А в Манго обрано ли е или все още има какво да се купи?
И аз това искам да знам. И MNG къде - в магазина на Витоша?

В четвъртък ходих в мола и имаше доста неща. Не знам как е на Витошка.

# 19
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
и аз вчера обиколих всичко и наистина няма нищо само в Дика си купих 2 неща

# 20
  • Мнения: 1 014
И в Стара Загора вече си имаме Дика. Grinning  Вчера ходих, но не видях да има намаление (то, такива намаления има в нашия град, че да ти падне шапката).

# 21
  • Мнения: 2 673
Бях вчера в ДИКА на Витошка, има намаление. Взех си рокля намалена на 59 лв от 100 лв. Но май вече са изчерпали асортимента....и номерацията не е пълна.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз по принцип съм фен на Капаска и Дика. От Капаска си купих супер ризка с къс ръкав и пола, мн са хубави и все още имаше номера Mr. Green
Искам да попитам някой знае ли има ли и колко е намалението в Playlife и в Mason's?
Мерси мн предварително Hug

# 23
  • Мнения: 1 063
Вчера обиколих по Витоша и околните (улици)  - MNG, Дика, Капаска, Benetton, Tally Weijl,  Еscada, Sysley и разни други...нищо не си харесах. Освен бельо от La Perla (в Мола).
В Дика имаше хубави ризи, но от лоша материя.
 

# 24
  • Мнения: 2 386
И в Стара Загора вече си имаме Дика. Grinning  Вчера ходих, но не видях да има намаление (то, такива намаления има в нашия град, че да ти падне шапката).


Супер  Heart Eyes (аз съм заралийка по принцип)
Намаления в Стара Загора януари има в Етер и Ния & Дорадо (миналата година направо ги подаряваха....сака по 30лв о панталони по 20,сериозно)

А къде се намира Дика-та?Сори за офф...

# 25
  • Мнения: 14 490
и аз вчера обиколих всичко и наистина няма нищо само в Дика си купих 2 неща

така е - наистина само там винаги си харесвам по нещо. макар тази година да съм поразочарована от колекцията им - много тъмни цветове, но пък имаше много интересни рокли.
а теранова наистина само парцалки и не знам защо но за разлика от преди 4-5 години сегашните дрехи ми приличат на втора употреба. знам че не са ама вида им е такъв.

# 26
  • Мнения: 1 014
Супер  Heart Eyes (аз съм заралийка по принцип)
Намаления в Стара Загора януари има в Етер и Ния & Дорадо (миналата година направо ги подаряваха....сака по 30лв о панталони по 20,сериозно)

А къде се намира Дика-та?Сори за офф...
В "Сити център" на втория етаж. В Ния & Дорадо пак има големи намаления.

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз от Дика на Витошка си взех страхотни обувки за 90лв, намалени от 160лв.

Наистина не са евтини, но са невероятни просто. Пък и като видя моя № (41) и ми хареса нещо - купувам веднага!

# 28
  • Мнения: 463
Аз от Дика на Витошка си взех страхотни обувки за 90лв, намалени от 160лв.

Nansen, дай снимка, ако може!

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
А някъде да има намалени хубави палта? Че си нямам Sad
Всъщност може и да не са много намалени, ама да са хубави Laughing

Общи условия

Активация на акаунт