Памперсите ни изпускат. Каква марка да си купя?

  • 3 515
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
Да не би да сте вече за следващия размер.При нас беше така-изпусна на няколко пъти и смених размера( Памперс) и не сме имали проблем от тогава.
Peace

# 16
  • Мнения: 1 030
Най-редовно ми пропускаха на Памперс и ги смених.Ползвам на Хъджис и Мамия,Либеро бяха хубави,но последните които взех и те пропускаха.При нас пропускат и когато детето се наака,отзад цялото боди ставаше... Sick
И при нас беше така - и Памперс, и Либеро пропускаха, когато се наака - всичко отзад на гръбчето ставаше... Embarassed
Но така беше, докато не започна да яде друго, освен кърма - акото се сгъсти и сега няма проблеми с никоя марка памперси - даже взех да пробвам някакви измислени - по 22 ст. - и няма проблем

# 17
  • Мнения: 2 214
И аз имах същия проблем, и пробвах и с по-голям размер и добре го прилепвах и пак си пропускаше. Сега минах на HUGGIES и сам доволна от тях!
Peace Peace Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 1 294
И на моето бебе пелената Памперс 4  в последно време изпуска, преди нямахме този проблем. Детето ми сега е 7-8 килограма и започвам да си мисля, че наистина е от размера пелена.Все пак Памперс №4 трябва да стане и на 7 килограмово дупе, и на 18 килограмово Rolling Eyes...трудна работа според мен, 11 килограма разлика си е това newsm78
Доволна съм от Памперс, но за известен период от време(до като се поналее малката Wink) ще сменя марката.

# 19
  • Мнения: 2 039
Аз сега съм с Дайпер и нямам никакви проблеми
Възхитена съм от тези пелени  smile3501 Единствените,които никога не са ми пропускали,а са и по-евтини.

# 20
  • Мнения: 300
Аз наскоро установих, че доста марки памперси си имат некачествени "двойници" на пазара-мисля, че в това е проблема.  Confused Аз наскоро така се набутах без да внимавам с цял голям пакет Mammia, които  са наистина ужасни- корави, без ластик и пропускат. А от оригинала съм изключително доволна. Същото ми се беше случило и с Huggies-попаднах на ментето. Така че, мами, ако искате да сте доволни, научете се да различавате оригинала от ментетата Peace

# 21
  • Varna
  • Мнения: 503
 Ние сме на HUGGIES от както Бетинка се е родила и ни сме имали никакъв проблем, но да уточня тези които са с картинка на мечо пух.

# 22
  • Мнения: 1 167
Пробвай да му слагаш по-тесни ританки,които да не позволяват на пелената му да се свлича надолу. Аз имах същия проблем и установих, че коремчето на бебо е по-широко в горната част където залепвам пелената. То обаче като ритне няколко пъти пелената се смъква надолу, където коремчето е по-тясно, а резултата знаеш какъв е  Mr. Green
Иначе ползвам либеро  Peace

# 23
  • Мнения: 1 030
Аз също искам да допълня, че различните марки памперси имат различна "кройка" - някои са по-дълбоки и по- добре се прикрепят, а други - по плитки и особено ако нямат ластиче отзад лесно се свличат, когато бебето рита и шава. На дъщеря ми Памперс са й тесни - явно са за по-стройни бебета, защото трудно й залепвам лепенките.

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 726
от втората седмица сме с  либеро- бебка нито веднъж не е била мокра.

# 25
  • Мнения: 1 561
Аз пък смятам, че има разлика от партида  до партида и в това е проблема, нито размер, нито марка. Случвало ми се е една и съща марка едни пакети да са адски зле, други добре, както и ми се случи памперси на Паломита да ги видя в пакет на Молфикс.

# 26
  • Мнения: 1 561
И дадопълня, че съм позвала и Памперс-оттях детето ми се обрина и 1 месец не можа да се оправи дупето, а с Либеро и Huggies  имах такива наблюдения.Стигнах до Паломита, които смениха доставчика, памперсите бяха други и пропускаха, иначе опаковката същатал.....
Сега ползвам френски и съм много доволна

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 726
Аз пък смятам, че има разлика от партида  до партида и в това е проблема, нито размер, нито марка. Случвало ми се е една и съща марка едни пакети да са адски зле, други добре, както и ми се случи памперси на Паломита да ги видя в пакет на Молфикс.
Случвало ми се е от Метро да взимам 2 пакета Либеро един размер и в къщи видях че има малка разлика отвън- различни деца са снимани. Като разгледах едните са произведени в Швеция, а другите във Франция -в памперсите обаче НИКАКВА РАЗЛИКА.  Явно имат добри стандарти за качество. А Памперс, който ние ползваме в България няма нищо общо с този, който ползват по назапад и разликата не е само в опаковката Sad.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Най- добре си купи оъ всички по 1-2 бройки и сама прецени

# 29
  • Мнения: 2 381
В началото и ние ползвахме на Памперс, но откакто попаднах на фалшива партида, купувам само на "Либеро".

Общи условия

Активация на акаунт