Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Оооо,я казвай къде свири тая група в Хасково.Аз съм родом от там и синът ми прекарва известно време от ваканциите си там при баба и дядо.Сега като беше зимната ваканция е ходил всяка вечер в някакъв клуб  до бившото кино Клокотница.Имало рок-музика на живо и било голям купон.Ти за там ли говориш?

# 16
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Оооо,я казвай къде свири тая група в Хасково.Аз съм родом от там и синът ми прекарва известно време от ваканциите си там при баба и дядо.Сега като беше зимната ваканция е ходил всяка вечер в някакъв клуб  до бившото кино Клокотница.Имало рок-музика на живо и било голям купон.Ти за там ли говориш?

Да, за същото клубче става въпрос Simple Smile Там много често има рок/метъл музика на живо и повечето музиканти са ми приятели от дете...И наистина е много голям купон Simple Smile А ти щом си родом оттам значи си ми почти землячка - аз съм от Димитровград Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 268
Да от там съм,но от1985г съм в София-студентство и т.н.Ти май тогава си раждана,та сме се разминали във времето. Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 35 960
С приятели. Беше супер!

# 19
аз доста романтично честно казано тогава май започнах да се влюбвам в един човек  Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 451
Много скучно. Дано Новата година ми е изпълнена с много щастливи мигове и емоции. Praynig
Бяхме у зълвата Mr. Green и общо взето цяла вечер с мъжа ми им бяхме като арбитри на семейните проблеми. Вместо да се повеселим, то... Накрая съжалихме, че не си останахме у дома. Здраве да е, догодина ще мислим за нещо по-вълнуващо за празника.

# 21
  • Мнения: 3 268
аз доста романтично честно казано тогава май започнах да се влюбвам в един човек  Embarassed
Сподели нещо повече,де,нещо по-така...Пожелавам ти да ти върви само на любов през Новата година! Heart Eyes

# 22
ами само в форума да си остане но преди нова година бях с един мъж а след нова година с друг просто отдавна усещах че нещо във връзката ми с бившия не вървеше но на Нова година нещо ми дойде вдъхновение и така сега съм си с ново гадже а пък и от баницата ми се падна любовта Simple Smile)))

# 23
  • Мнения: 3 268
Честито ново гадже тогава.
Тази тръпка съм я забравила вече,но помня,че беше страхотно.Ама то се не знае де,дали пак няма да ми се случи. Flutter

# 24
абе с новото гадже по принцип като категория не винаги е страхотно но определено си мисля, че с моето ново поне засега всичко си е страхотно а всичко стана съвсем случайно а най-кофти ми бише за това, че той знае, че си имам гадже но пък просто се раделих с старото два дена след като се запознах с него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт