Лидл 174 - априлска цветна

  • 81 862
  • 1 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 825
Кои бои за яйцата хвалихте и са добри?
И моята лента е като на blue sky, до 790лв. Абсурд да стигна до тая сума.

# 16
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 329
И моята лента са и вдигнали мизата, няма как да стигна такава сума.
Дразнят ме вече с тези номера, напук няма да си маркирам Lidl+.

# 17
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 823
Всички шоколадови яйца са добри, малките с шоколадова плънка, вафлените, марципановите. Лентата я гледам само да си видя колко е заминало и да се възпра от повече.
Последният път, когато ходих видях някакви яйца с марципан вътре, ако се сещате. Бадемов марципан ли е? Като този от коледните или друг модел?
Да, бадемов марципан, хубави са, отдавна опраскахме един пакет. Докато дойде празника вече ще ми се е отщяло от шоколад и на трапезата ще слагам само солени неща Satisfied

# 18
  • Русе
  • Мнения: 5 356
И аз в новата тема.
Вече и бисквитите ще трябва под лупа да гледам за чупнато крайче, пък били те и опаковани.

# 19
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Новата лента при мен е 70-140-310лв, най-накрая я намалиха, за март беше 500 накъде, а аз не правя вече големи суми при тях - вече месо не купувам от тях, зеленчуци също, основно за определени млечни продукти и детската шунка. Бойкотирам ги леко. За предния месец имам 200лв (като и сестра ми използва картата ми). В Кауфланд същото положение.

# 20
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
И аз ги бойкотирах. За две седмици съм купила точно 10 шишета доматен сос, един намален бебешки чувал за сън, едни намалени кухненски кърпи и две туби намалена вода.
За млечни, месо, плодове и зеленчуци се преориентирах към фирмени магазини. В пъти по-добро качество на по-ниска или същата цена. В момента единствено бебешките дрехи и някои нехранителни ни привличат вниманието. Също и брашно не мога да си намеря под 1.30 за кг и евтините шоколади. Другите неща спокойно им намерих алтернатива и или ги вземам от другаде, или си ги правя вкъщи.

# 21
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 926
Днес уж ще ходя!
Благодаря за темата!

# 22
  • София
  • Мнения: 9 967
Моята лента е за 790 лв! Миналия месец съм изхарчила 180 лв! Обаче писах оплакване от служителите им, та може да ме наказват.
аууу край и сега? Нищо, следващия месец може и 1300 да ударят Grinning
Кой го следва изобщо тия неща..за няколко лева бонусче

# 23
  • Мнения: 2 405
При нас фризерите не са празни.
Е при вас не знам. За половината магазини в София и за 2-3 магазина в другите големи градове проверено лично в рамките на 3 месеца

# 24
  • Мнения: 6 909
И при нас са празни фризерите и за да не седи така грозно гледам са подредили макароните на делукс на 16 места. Ту в големите хладилници с грах и царевица, ту във фризерите с промо седмични артикули, ту във фризерите със сладки неща.
Общо взето който и фризер да отвориш все има макарони делукс.

# 25
  • Мнения: 36 908
При нас фризерите не са празни.
Е при вас не знам. За половината магазини в София и за 2-3 магазина в другите големи градове проверено лично в рамките на 3 месеца
В сряда купувах месо (в Плевен) - имаше много. Не видях празни места и застояли стоки с етикети.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 793
В два лидъл минах, нищо от гръцките продукти не беше заредено.

# 27
  • Мнения: leet
Ще има нова подредба заради сладоледите.В магазина в който пазарувам си има всичко,просто видях, че правят яко разместване заради големия асортимент сладолед.

# 28
  • Мнения: 1 833
В Ст. Град имаше гръцко изкарано( на регалите с промоции, но не видях във витрините за охладени.).Имаше много от великденските шоколади с намаление - дори еднорог шоколадов намерих Wink , пантеонетата даже бяха на 2 места .Имаше и великденски торбички намалени на 3,99 и след това и с купон на минус 25 проц. И оцет био взех 3 бр. , дамски превръзки за 1.99 ,  Козунак пакетиран за 3.49 .Чак толкова далавера от Лидл+ не съм имала - цели 12,30 на 50 лв сметка Wink Wink

# 29
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 329
И при нас в магазин в София фризерите са си пълни, да не говоря ако
се похвали нещо тук в темата. До два дена максимум и е напълно изкупено.

Общи условия

Активация на акаунт