Лидл 174 - априлска цветна

  • 81 650
  • 1 321
  •   1
Отговори
# 30
  • In transit
  • Мнения: 11 953
Брадата, благодаря за темата! Hug

Моята лента е за 790 лв! Миналия месец съм изхарчила 180 лв! Обаче писах оплакване от служителите им, та може да ме наказват.
аууу край и сега? Нищо, следващия месец може и 1300 да ударят Grinning
Кой го следва изобщо тия неща..за няколко лева бонусче
Ти? В края на миналата тема питаше дали някой ще пазарува, че не ти стигаха 20-30лв за следващия подарък, или бъркам? Не се заяждам, просто питам.

# 31
  • Мнения: 6 796
Тя е, да.

# 32
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 322
Хубави ли са пуешките хапки от понеделник с купон? Препоръчайте кой вид са хубави, защото детето не е яло и иска да опита. Ако може и снимка, както и къде се намират.
никога нищо от тия мисирки не ми е харесвало.
купончето ми е за 310 лв.  ама аз съм си скромен по рождение. Smiley

# 33
  • София
  • Мнения: 9 952
Скрит текст:
Брадата, благодаря за темата! Hug

Моята лента е за 790 лв! Миналия месец съм изхарчила 180 лв! Обаче писах оплакване от служителите им, та може да ме наказват.
аууу край и сега? Нищо, следващия месец може и 1300 да ударят Grinning
Кой го следва изобщо тия неща..за няколко лева бонусче
Ти? В края на миналата тема питаше дали някой ще пазарува, че не ти стигаха 20-30лв за следващия подарък, или бъркам? Не се заяждам, просто питам.
Да, аз!
Нашите бяха взели веднъж с апп-а нехранителни за над 150лв и за 30лв нямаше да се вдигна да харча, но съфорумка съдейства Simple Smile
-------------
marinadp, каааааажи честно Flushed Close Хора, нямате ли си хобита?
Споделих, просто почудата си как преди няма и месец всеки втори постваше  колко е поскъпнало това и онова... а сега се "хвалите" колко са Ви дали таргет този месец да изпълните. Grin На някои хора това им е месечния доход. Нелепо е.
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 2 822
И моята лента е вдигната, въпреки че последните два месеца правя под 200 лв. месечна сметка. Изобщо не ме интересуват сумите, до които съм достигнала. Ако е нещо, което си заслужава и харесвам го взимам, ако ли не - купона изгаря.
За съжаление в Лидъл влизам вече все по-рядко, но пък има неща, които купувам само от там и това ме задържа все още.

# 35
  • Мнения: 913
Това, че всичко е поскъпнало е Очеизвадно..
Но това не означава,  че ще спрем да се храним, да се къпем и т.н.🤷‍♀️

# 36
  • Мнения: 27 720
Не мисля, че някой тук се хвали каква му е лентата. Напротив, абсурдни са.😅
Използвам всеки път Лидъл+ по други причини.
Имаше наскоро на няколко пъти анкетьори в магазина. "Получавате ли брошури, къде живеете, как разбирате за промоциите, на каква стойност беше последната ви покупка?". Ами, все са ми на стойност 15-16 лв...😉

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 17:06 от dolce miele

# 37
  • София
  • Мнения: 9 952
Просто се чудя кой им се връзва на маркетинга...
Гледам с  гръмко оранжево/черно, с нова цена...от 1.79 на 1.74лв...
Иначе си тръгнах и с кашонче био-овес на -25%  и масло на 5лв... скоро няма да ходя натам. Grin И една квад. питка кашкавал Пилос на 16лв /кг намален.

# 38
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 322
по-бедните се връзват - и за ниски цени, и за купони , и за ...

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Boi-za-kebapcheta-v-Li … zYcfomKAIIYPy-dGc

# 39
  • Мнения: 36 666
Над една определена възраст хората често се побъркват.

# 40
  • София
  • Мнения: 22 948
bradara, благодаря за новата тема!

Този месец съм си поставила за цел да бъда по-скоромна в параруването, а не разточителна. Simple Smile Ама надали!

Каква е цената на голямото яйцето в метала кутия?

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 17:37 от Amiamo

# 41
  • Мнения: 35 151
В два лидъл минах, нищо от гръцките продукти не беше заредено.
Днес в 10 бяха заредени при нас

# 42
  • София
  • Мнения: 5 271
Лидл Борово - има ръчни машини за паста и ютии по 20 лева,
Детски дървени конструктори включително и образователни, дънки за бременни по 7лв,
Четки за коса, форми за сладки и кухненски кърпи по 3 лева. И един останал 3Д пъзел Нойшванщайн пак 3 лв.

# 43
  • Мнения: 36 666
Утре пак ще ходя на разпродажба, силно се надявам, че са разкарали червените дантелени бодита.

# 44
  • Мнения: 1 988
Счупи ми се пасаторът и видях, че е имало тази седмица. Вече проверих в магазина на халите и в Толстой, но са свършили. Някой виждал ли е в София?

Общи условия

Активация на акаунт