5гс и 2 дни

  • 850
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте според доктора съм в 5гс.и два дни,нормално ли е да изглежда така , аз поне не виждам мехурче,нищо Sad и ми е едно притеснено,имам прекрасна дъщеря на 7 г.но не помня тогава как беше,сега сякаш за пръв път съм бременна ,колкото и смешно да звучи 😀

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 10:20 от Vanya12

# 1
  • Мнения: 3 597
Здравей , за този срок на бременността , всичко изглежда наред . Качеството не е много добро , но вътре в сакчето се вижда формация . Ако нямаш оплаквания , не се притеснявай , от следващия преглед нататък ще има повече за гледане Simple Smile За сега няма нищо обезпокоително .

# 2
  • Мнения: 6 791
Винаги съм се чудила как искате да разчетете снимка от ехограф? Лекарите учат с години, за да могат. Лично аз с 2 бременности просто прибирах снимката при нужда да представя при друг преглед. Нищо ли не ви обясни лекаря по време на прегледа? Така или иначе е прекалено рано, наслаждавайте се на бременността и не се впускайте в излишни догатки и терзания. Ако този лекар нищо не е обяснил, просто посетете друг следващия път. Лека бременност.

# 3
  • Мнения: 507
За ваше спокойствие може да пуснете две изследвания за ЧХГ. За 48 часа трябва стойностите да се удвояват. Аз съм в 5с 6д но за съжаление ЧХГ не е дори близо до удвояването и така разбрахме че бременността няма да пребъде.

# 4
  • Мнения: 8
За ваше спокойствие може да пуснете две изследвания за ЧХГ. За 48 часа трябва стойностите да се удвояват. Аз съм в 5с 6д но за съжаление ЧХГ не е дори близо до удвояването и така разбрахме че бременността няма да пребъде.
За съжаление съм с куха бременност  Sad 😞 доктора каза,просто да чакам да падне,от самото начало усещам че нещо не е наред.

# 5
  • Мнения: 3 597
Ваня , съжалявам . Явно наистина си усещала още от началото , че нещо няма да е наред .
Успех следващия път .

# 6
  • Мнения: 507
Съжалявам, Ваня и успех при следващият опит.
При мен също се оказа кухо яйце. Тук във форума има много полезна група със съвети за бързо възстановяване в такива ситуации, препоръчвам - https://www.bg-mamma.com/?topic=1539423

Общи условия

Активация на акаунт