Без кой домакински уред МОЖЕТЕ?

  • 2 761
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
май нямам такъв  newsm78 всичките си уреди ползвам. то не че имам и кай знае колко много  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 313
Vital Center-а стои в един шкаф и само заема място, а работа не върши Twisted Evil

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Без робота, от доста време е развален и изобщо не ми липсва, също и  скарата и  тостера.

# 18
  • Мнения: 4 668
Без кафемашината мога със сигурност  Wink също така Витал центъра смятам , че беше напълно излишен , сокоизтисквачката и тя ...
Фритюрника ...  newsm78 , не мога да преценя , май си го ползвам ...

# 19
  • Мнения: 4 380
Без яйцеварка и сокоизтисквачка. Такива не бих купила защото са ми ненужни. Аз ненужни неща не купувам.

Без миксер е просто абсурд. Не мога аз без миксер изобщо.

# 20
  • Мнения: 3 423
най излишна ми се вижда миялната машина за съдове-ние с мъжа ми общо взете неготвим и вкъщи се цапат 2-3 чинии и чаши а и предпочитам да ги измия вместо да чакам да напълня миалната newsm78

# 21
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
2 броя машини за шварц-кафе (такава боза не пием с мъж ми),скарата (нямам тераса, а в центъра е абсурд да опуша комшиите и себе си), фритюрника - с нетърпение изчаках да се развали и го... Twisted Evil в коша за боклук (хем вредно, хем трудоемко)

# 22
Да фритюрника е на първо място даже вече го запратих в свекърва ми , после е цитруспресата въобще не съм я ползвала и смятам че е напълно излишен уред , то цитрусите и без това се цедят лесно  Rolling Eyes и да не забравим тостера на който веднъж годишно си печем филийки.

# 23
  • Мнения: 6 039
мога и не ползвам:

кафемашина
сокоистисквачка
МИКРОВЪЛНОВА ПЕЧКА

# 24
  • Мнения: 2 631
Фритюрникът май е фаворит - гаден мазен такъв!!! Joy Joy

# 25
  • Мнения: 2 700
Категорично без кухненски робот - ползвам го само за рязане на лук.

# 26
  • Мнения: 4 380
Категорично без кухненски робот - ползвам го само за рязане на лук.

Ауу, чудя се защо неготвещи хора купуват техника, която не им е нужна и обратнто- много готвещи се задоволяват със скромен подръчен материал...

Не мога да си представя как робот може да не се използва. newsm78 Подари го на някой, на който ще му върши работа!

# 27
  • Мнения: 4 380
мога и не ползвам:

кафемашина
сокоистисквачка
МИКРОВЪЛНОВА ПЕЧКА


Малко оф-извинявам се. Малена, невероятни снимки! Възхитена съм на майсторството ти. Може ли да попитам какъв ти е апарата? Flutter Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 631
Ами болшинството ми непотребни уреди са ми подарък... Mr. Green

А за робота - моят точно една година си стоя в кутията, след което го преоткрих. Проблемът беше в рутината - да нарежеш напр. глава лук на ръка... Много полезна работа ми върши особено сега, когато за беба трябва да е по-ситно нарязано всичко. Пести и време! Peace

# 29
  • Мнения: 75
Мога без сокоизтисквачка и без шейкър???или може би се нарича блендер, стоят си в шкафа два и даже името им не знам.

Общи условия

Активация на акаунт