наркотици и бременост

  • 9 788
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
не ви прави наркомани да,но една нормална майка не би трябвало да си дръпва и 1 линийка дори Naughty

# 16
  • Мнения: 9 093
Франи, аз лично не исках да те обидя или критикувам.
Тук всеки изказва мнение, нормално е да има всякакви гледни точки.
Моята е такава, защото съм във форума от доста време и знам, че много момичета се борят със стерилитет по една или друга причина, пазят се от всякакви неща, случва се и да не пият лекарства когато настинат само и само да опазят организма си. Това важи и за новите момичета, които се страхуват, ако този месец бебо е станал, да не му навредят с нещо. От тази гледна точка за мен е недопустимо човек сам да си създава предпоставки за проблемно забременяване.
Преувеличено е наистина да се говори за пристрастеност от едно две смъркания, но както и да го въртим и сучем, това си е вид наркомания и не бива да се практикува. Опасно е.
Консултирай се с лекар и повече не си правете експерименти с коката, това трябва да остане в миналото. Hug

# 17
  • Мнения: 3 500
Какво наскачахте срещу момичето, минало - заминало, станалото - станало, затова ли пише тука - да й кажете колко е безотговорна и не знам си какво си.Не оправдавам вземането на наркотици, но мисля, че е късно за нападки.Важното е да спре преди да започнат опитите за бебе и повече никога да не взема - нито през бременността /защото е много опасно, мисля, че няма някой който да се заблуждава в обратното/, нито като кърмиш, нито като детето започне да расте /ясно ти е защо/.Та по въпроса - най-добре не се притеснявай да се консултираш с лекар, нека ви се направят необходимите изследвания, трябва ти компетентно мнение.Успех!

Готово - първата думичка изтрита.Надявам се да спите спокойно.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 15:03 от Selia

# 18
  • Мнения: 9 093
1. Тук не се говори на "абе".
2. Темата вече не е актуална.
3. Преоткри топлата вода...

# 19
  • Мнения: 3 500
1. Тук не се говори на "абе".
2. Темата вече не е актуална.
3. Преоткри топлата вода...
1.Това за "абе" във правила и условия на форума ли го пише?И какво е това "тук" някаква лична територия ли?
2.Беше на първа страница, не съм погледнала, че не е актуална, а всъщност от какво в случая се определя дали е актуална?По какво трябваше да съм разбрала?
3.За какво съм преоткрила топлата вода и не важи ли тоя израз и за тебе и за всички, публикували отговорите си по темата?!

# 20
  • Мнения: 9 093
1. "Абе" е невъзпитано и обидно обръщение в комуникацията между хората. Равносилно на "ма", "бе" и т.н. Не го пише в правилата на форума, но е неписано правило в общуването.
2. Темата не е актуална, защото последният постинг в нея е от 4 януари, 12.00. Самата авторка не се е включвала от тогава. Разбира се, това не пречи да се пише в нея.
3. Беше обобщено, че момичето не бива да взима наркотици и трябва да се консултира с лекар. Логично, ако се пише в стара тема, постингът да предложи нещо ново като идея или друга гледна точка. Темата беше приключена и беше постигнат консенсус между тези, които критикуваха и тези, които подкрепяха Франи. Всички бяха единодушни.

Извинявай, ако съм прозвучала агресивно Simple Smile
Всеки е свободен да изрази мнение, така, както правя и аз...

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 351
1.Това за "абе" във правила и условия на форума ли го пише?И какво е това "тук" някаква лична територия ли?
2.Беше на първа страница, не съм погледнала, че не е актуална, а всъщност от какво в случая се определя дали е актуална?По какво трябваше да съм разбрала?
3.За какво съм преоткрила топлата вода и не важи ли тоя израз и за тебе и за всички, публикували отговорите си по темата?!

 Доста агресивно  Tired
 Темата е доста сериозна и мисля, че такива изказвания доста я отежняват. Темата за наркотиците е достатъчно сериозна за да се правят агресивни и засегнати изказвания ако няма точна насоченост към въпроса.

 Смятам, че момичетата са дали достатъчно компетентни отговори и потребителката вече е наясно какво да направи  Peace

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 20:55 от Megita

# 22
  • Мнения: 3 500
Какво значи агресивно изказване?Ако не си забелязала първият ми пост е по темата - дала съм си мнението на авторката и в него няма нищо агресивно.Постинга, който ти цитираш не е агресивен и публикуван с тази цел, а е отговор на .:.Stef.:., ако не забелязваш.А това "Абе"  не е обръщение и не е насочено към никой, разглеждайте го като неизменна част от следващите думи.Но щом толкова ви дразни ще го изтрия.Извинявам се, ако някой съм обидила, не съм целяла това.

# 23
  • Мнения: 9 093
Айде стига вече, стиснахме си ръцете и се прегърнахме Hug

Общи условия

Активация на акаунт