Отговори
# 60
  • Мнения: 13 967




- Похитиха Сеяре, а над теб надвисна опасност от Аяз паша.
- Какво правиш, Барбароса?


- Сега ще те науча да се защитаваш. Ще те науча, за да не те заплашват повече и да не се бъркат в делата ти.
- Толкова ли се вълнуваш за мен, та реши да ме научиш как да боравя с меча?


- Атакувай!
- Този, който те заплашваше много майсторски владее меча.




- Те са толкова умели, колкото и ти.
- Аз не се и съмнявам, притеснявам се за теб.
- Ще ти покажа такива прийоми, че ще престанеш да се вълнуваш за мен.




-  Моят брат е влюбен в Луна?!
- Ако не бяха влюбени, нямаше да се бият.




- Трябва да тръгваме... До утре...

# 61
  • Мнения: 27 678
Здравейте !
Редувам поста за приключенията на пирата.
На 2 май ще сме емоции с  Шивача. Чок гюзел е. 🤩

# 62
  • Мнения: 13 967

     Феми, очаквах да ни съобщиш новината, да сложиш и снимки, а ти ни остави на сухо. Не щеш да ни зарадваш с един прекрасен Чачо.
     Харесах го! Изглежда перфектно и вярвам, че и сериалът ще ни хареса.





# 63
  • Мнения: 27 678
Нали Перфе е.
В профил е като Емко. ❤️‍🔥НФ определено ни изненада.
Не мога да сложа нищо от тела опитах се ама зор.
Ще наваксаме.

# 64
  • Мнения: 13 967

     Порадвах се на Шивача, чакам го с нетърпение, а сега да си продължа с пирата, че него също си гледам с удоволствие и тръпна в очакване да го видя поразголен на кораба.







# 65
  • Мнения: 5 392
Добро утро момичета!

Твоето бъдеще  е по-хубаво от всяко едно минало
и никога няма да имаш по-хубаво утре,
докато всеки ден мислиш за вчера.




ИГ стори Мелиса:

# 66
  • Мнения: 13 967
Здравейте, момичета!


Няма нещо, което кафе с приятел да не може да излекува...

Нека денят ни бъде изпълнен с добри мисли, прекрасни хора, щастливи моменти и неочаквани приятни изненади.
Велики вторник е!


Цитат
💣💥 ТРАНСФЕР
Познатият ни актьор Дерда Ясир Йенал се присъединява към актьорския състав на сериала
⚓⛵ ХАЙРЕДДИН ⛵⚓. Джансел ще играе Тургут Рейс

Цитат
Йълмаз Байрактар ​​- мистериозният Мурад
⚓⛵ХАЙРЕДИН ⛵⚓

Цитат
Хасан Кючукчетин (Айдън Рейс)
⚔⚓⛵ХАЙРЕДИН⛵⚓⚔

# 67
  • Мнения: 27 678




Здравейте , следобедно фрапенце за енергия


 Ах , тези ръцееее и поглед Sleeping

# 68
  • Мнения: 13 967
Феми, благодаря за фрапенцето и елегантния ни шивач.
     По традиция аз ще продължа да си разказвам приключенията на "Барбарос Хайредин":

 

      Паргали Ибрахим паша, идва в столицата, за да бъде назначен от султана за градоначалник и да му бъде поверен печатът на великия везир.
      Сюлейман Великолепни иска да направи Барбарос Хайредин  главен адмирал, но Паргала Ибрахим се противопоставя, имайки други планове. Неговата цел е да елиминира Хайредин. Свързва се с Кеманкеш паша и му предлага да работи за него и ще бъде богато възнаграден – ще го направят главнокомандващ на флотата.
      Кеманкеш паша е съгласен и отива при Шахсувар, която го подкрепя, за да плетат нови интриги.


      Барбарос Хайредин  моли Кеманкеш паша да намери този, който строи интриги. Кеманкеш се съгласява, но не споменава нищо за плановете на Ибрахим, а и за своите желания.  
     Паргала Ибрахим е приближен на Сюлейман, всички му вярват, подчиняват му се, страхуват се от него  и това му дава възможност да ги манипулира. Неговата цел е да стане крал на Франция. Още един предател, с когото Хайредин трябва да се пребори и да го разобличи.
     Хайредин заповяда на хората си да потърсят следата от камата, която го спаси.


      Айдън Рейс е заловен от хората на Андреа Дориа. Точно в този момент  Паргали Ибрахим паша прави шокиращо предложение на Хайредин. Той трябва да седне на една маса с Дория и да се съгласи с него.
      Въпреки че Хайредин никога няма да седне на една маса с Андреа Дория, той иска да се срещне с Андреа Дория заради отвличането на Айдън Рейс.
     Свидетел на отвличането на Айдън става Марсела. Тя моли Луна да помогне на Айдън, но Луна отказва.


     Марсела се среща с Айдън в тъмницата и му разказва за плановете на Луна и капаните, които постоянно поставят на Хайредин. Айдън я съветва да отиде и да разкаже всичко на Барбароса. Тя се съгласява, но иска първо да помогне за Айдън и да го види свободен.


- Марсела, дори и да съм в тъмница, присъствието ти пълни моето сърце с радост.
- Айдън...
- Моля те, изслушай ме. Ти ми показа, че аз постъпих правилно като те обикнах.
- Обичаш ме...


- Моето сърце е в твоите ръце. Аз те обичам и ако оттук не изляза жив...


- А сега замълчи... Ти ще излезеш от тази тъмница. Както твоето сърце е пълно с радост заради мен, така и моето сърце е в покой и чувства успокоение,  когато съм с теб.  Аз също те обичам, Айдън. Направи всичко, което можеш, но не умирай.
- Обещавам, обещавам на себе си, че ще живея заради теб. Тръгвай вече, тръгвай...


- Ах, Марсела....

# 69
  • Мнения: 27 678
Емка ,:tulip: Благодаря за споделенето .  Не гледам пирата , но от тук се информирам . Не винаги чета внимателно  признавам си.

# 70
  • Мнения: 13 967
От сторито на Мелиса:



- Ти си права, Марсела.
- Права? В какъв смисъл?
- За това, което ми каза за семейството на Барбароса.
- Ти сериозно ли...


- Да, аз ще поговоря с Барбароса. Ще му разкажа всичко. Ако той повярва на мен и моите чувства, възможно е да ми помогне.
- Разбира се, че ще ти помогне. Ти знаеш, че той те обича. Не ти ли помогна достатъчно досега и отново така ще постъпи. Първоначално се изискваше да го направи, Луна.


- Кога ще му кажеш?
- Когато му дойде времето. Обещавам ти, ще приключа тази грозна игра.

# 71
  • Мнения: 27 678
Идвам да разредя поста за нови неща, ако има.

# 72
  • Мнения: 13 967
ТОЛГАХАН САЙЪШМАН


11 април 2023 г  KUN  magazine
Толгахан Сайъшман се среща с публиката всеки петък с образа на Барбарос, който играе в телевизионния сериал Barbaros Hayreddin: Sultan's Fermani. Срещаме се с Толгахан за нашия априлски брой в един зимен ден. Създадохме хотелска история и се получи динамичен и вълнуващ кадър. Енергията и искреността на тези снимки, където ще видим Толгахан в стил и външен вид, каквито не сме виждали досега, също бяха отразени в нашето интервю.


Комплект анцуг, тениска, кецове, Lacoste

Barbaros Hayreddin: Вие играете героя на Barbaros в поредицата Sultan's Edict. В сериала има доста екшън и движещи се сцени. Има ли ситуации, в които сте нервен или притеснен в тези сцени?
Снимаме много екшън. И мисля, че отдадохме дължимото като цял отбор. Въпреки че нямам възможност да се подготвя дълго време, работим много усилено, защото в центъра на действието е герой. Имаше две сцени, които ми харесаха най-много и ми беше трудно в момента. В третата част беше сцената, която заснех с войниците левичари, които бяха специалните избивачи на султана в Османската империя. Беше много дълъг и много препълнен етап. Хореографията беше трудна, но отне много часове. Друга беше гладиаторската сцена във финала на седмия епизод. Цял ден снимахме бойни сцени един към един. Тъй като денят не беше достатъчен, трябваше да вземем някои планове на следващата сутрин. Имаше притискане на нерв в лумбалната област към вътрешната страна на крака и се озовахме в болницата. Въпреки че се лекувам, трябва да внимавам във всички екшън сцени, които снимахме напоследък, тъй като все още крие рискове. В допълнение, лекарите уловиха появата на лумбална херния и ингвинална херния. След тази работа ми предстои операция в края на годината.

Какви са отговорностите при изобразяването на исторически персонаж?
Голямо удоволствие е да изобразяваш герои, чиито имена са гравирани със златни букви в историята. Но това изисква отделна отговорност. Независимо от това, дори ако трябва да се придържаме към сценария тук, щрихите, които правите върху героя в бъдеще, са много важни. И от сега вярвам, че можем правилно да предадем един от най-големите герои в османската история след султаните.

Каква е връзката ти с морето?
Много е добра. Но ние имаме предимно морски пътешествия за удоволствие или почивка. Не съм авантюрист или човек, който прекарва по-голямата част от времето си на морето.


Тениска, комплект пижама Mango,
пеньоар, колие Marks&Spencer , Pia Yuli

Досега винаги сте били пред камерата като актьор. Филмът “AYNASIZ HALUK artis(z)-polis”, който продуцирахте за първи път миналата година, излезе на екран. Какви отговорности носи заемането на продуцентския стол?
Исках да пренеса натрупания опит от години в кино индустрията, което ме направи това, което съм и което е любимата ми индустрия. Мога да кажа, че не съм продуцент на телевизионни сериали, а по-скоро случаен продуцент. Друг филм, който направих, ще излезе тази година. И след това ще има още два филма, които ще продуцирам в края на снимките на сериала. Както казах, по-точно би било да кажа, че съм режисьор, а не продуцент. Актьорът носи отговорност за себе си и за героя, който играе. Производителят е отговорен за цялостната работа и инвестициите. Отговаря за всеки работещ и всеки изучаван предмет. Това е различен стрес, но съвсем различно удоволствие.


Тренчкот, панталон, тениска, пръстен Mango , Pia Yuli

Дигиталният свят започна да се активизира във филмовата и телевизионната индустрия. Как оценявате цифровото?
Въпреки че дигиталният свят изглежда добър за своите служители, той се отразява негативно на киноиндустрията и дори на телевизионната и сериалната индустрия. Успява да не изгони хората от домовете им, но намали интереса към киносалоните с почти шестдесет процента с пандемията. Въпреки че в началото се харчат много пари, в дигиталния свят се създава конкуренция без адекватни бюджети за производителите. В момента всички в сектора са в добро настроение, но в бъдеще могат да възникнат сериозни опасности по отношение на бюджета.


Анцузи, H&M

Как прекарвате времето за себе си и семейството си?
Много съм зает, но се опитвам да бъда с тях колкото мога повече. Пожертвах личните си жилищни пространства и средата на гаджето. Но децата растат много бързо и искам да съм свидетел на всеки момент. Прекарването на време с тях е по-приятно от всичко друго. Голямо спокойствие и удоволствие е да са до мен, докато чета сценария у дома. Животът навън ми се струва толкова празен след децата ми.

Обикновено спокоен човек ли сте?
Обикновено съм човек, който се опитва да запази спокойствие. Мога да кажа, че узрях. Бях по-агресивен човек, който мислеше и действаше много по-бързо. Да кажем, че се опитвам да овладея.
ИНТЕРВЮ: TİMUR CAN ERSOY
СНИМКИ: BARAN ALTINDAĞ
ФОТО АСИСТЕНТИ: МЕХМЕТ КУРТ
СТАЙЛИНГ: NUR EDA İŞBİLİR
КОСА: МУРАТ АКБУЛУТ
ГРИМ: ЗЕЙНЕП ТУРАН
ПОМОЩНИК ПРОДУКЦИЯ: KADİR YİĞİT İNAL
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: ARTISAN ISTANBUL


Костюм, тениска, манго

# 73
  • Мнения: 10 456


Flowers Bouquet ЕМИ* не мога да го позная на тази фотосесия
както и не разбрах нищо съществено от интервюто..
операцията която му предстои сериозна ли е -
лумбална херния и ингвинална херния!?
Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 13 967

     Софи, наистина много различна и нестандартна фотосесия, но като разгледах IG  на фотографа, всичките му снимки са необичайни, какво е посланието - не успях да усетя. Авторът на репортажа пък е много доволен: "Създадохме хотелска история и се получи динамичен и вълнуващ кадър. Енергията и искреността на тези снимки, където ще видим Толгахан в стил и външен вид, каквито не сме виждали досега."
     За операцията, която предстои на Толга нищо не зная, но се надявам да не е опасна и сложна и маминият да се възстанови бързо.
     От цялото интервю най-много ми хареса следното: "Исках да пренеса натрупания опит от години в кино индустрията, което ме направи това, което съм и което е любимата ми индустрия. Мога да кажа, че не съм продуцент на телевизионни сериали, а по-скоро случаен продуцент. Друг филм, който направих, ще излезе тази година. И след това ще има още два филма, които ще продуцирам в края на снимките на сериала. Както казах, по-точно би било да кажа, че съм режисьор, а не продуцент."
    Искам по-бързо да свършва "Барбарос Хайредин", за да видим Толга в новите му филми. Възхищавам се на енергията му и нестихващото желание да снима и произвежда.

Общи условия

Активация на акаунт