Децата в столчета за кола при пътуване?

  • 4 054
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
При нас както са двама на възраст за столчета, просто няма как да стане да ги оставя извън тях.
Та затова ...
- така планираме пътуването, че да съвпадне с обедното им спане, това осигурява час-два спокойно от детски писък каране  Mr. Green
-лаптопа се закрепя между облегалките на двете предни седалки и гледат някой филмче
-половин час минава в песни и танци от седнало положение  Mr. Green
-и разбира се, повече спиране от нормалното  Rolling Eyes

Латото бяхме с Ета и фемили на почивка в Турция. Пътя - 1000км. Тръгнахме следобед, когато минахме границата беше тъкмо време за нощно спане. Тогава вече махнах столчетата, направих нещо като спалня отзад и спаха цяла нощ. Пристигнахме сутринта, час-два след като се събудиха.
В колата на Ета мисля, че ситуацията беше подобна  Mr. Green
Е, мъжете се изцъклиха от толкова каране, ама няма друг начин.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Тръгнахме следобед, когато минахме границата беше тъкмо време за нощно спане. Тогава вече махнах столчетата, направих нещо като спалня отзад и спаха цяла нощ.

не е ли опасно да пътуват така? особено като спят и телата им са отпуснати...

# 17
  • Мнения: 2 839
Тръгнахме следобед, когато минахме границата беше тъкмо време за нощно спане. Тогава вече махнах столчетата, направих нещо като спалня отзад и спаха цяла нощ.

не е ли опасно да пътуват така? особено като спят и телата им са отпуснати...

Определено  Confused Но пък цяла нощ в столчетата ми се вижда много дискомфортно. Много път е   Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 768
Тръгнахме следобед, когато минахме границата беше тъкмо време за нощно спане. Тогава вече махнах столчетата, направих нещо като спалня отзад и спаха цяла нощ.

не е ли опасно да пътуват така? особено като спят и телата им са отпуснати...

Определено  Confused Но пък цяла нощ в столчетата ми се вижда много дискомфортно. Много път е   Rolling Eyes

Определено е дискомфортно по-големи деца да спят цяла нощ в полусендало положение, верно при нас ситуацията беше същата.
Сегашното ни пътуване (1550 км на веднъж) пак обикаляше колата, бяхме много хора (6 души, без самата София Mr. Green) и в песни и игри мина пътуването доста спокойно. Против принципите ми е, но нямаше начин да я задържа през цялото време на стола  Sad

Общи условия

Активация на акаунт