Какъв сироп за суха кашлица.

  • 83 438
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334

 Peace Peace Peace

Проспан също сме пили,но безрезултатно Confused

# 16
  • Мнения: 1 951
И аз давам Синекод.

# 17
  • Мнения: 2 700
Стодал (хомеопатичен) или Проспан (екстракт от брашлян).

# 18
  • Мнения: 388
Хомеопатичен за всякакъв вид кашлица. Peace
Синекода не е хомеопатичен!!!
Извинете,имах в предвит Стодал. EmbarassedАма годинките вече си казват своето,а и толкова сиропи,съвсем се забърках. Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 237
На нас ни изписаха Синекод.Но когато заведох Калина на съвсем друга непозната педиатърка (нашата я нямаше) тя се изцъкли ! Кой бил този дето изписал тия силни капки на дете !? Предписа Проспан.Върна се нашата,вика какъв е тоя Проспан ? Rolling Eyes
Спрях ги.Всичко спрях.Когато педиатрите се разберат помужду си,може да и дам.Сега не.

# 20
  • Мнения: 227
 PeaceМукоплант,много съм доволна от този сироп!

# 21
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На две такива боледувания с ужасно суха кашлица помогнаха бабини рецепти, и най-странното за мен беше, че бяха по-бързи от доста сиропи-имаме богат опит с лекарствата Cry
Правя и кремче от равни части канела, мед, масло и ракия и давам по 1 кафена лъжичка, отделно варя чай от ябълка-с корите и семките, 7 счупени орехи с черупката, 7 зрънца карамфил, 1 лимон и джоджен. Вари се докато се скашка всичко, прибавя се мед и се пие. След 2 чаши и 2 кафени лъжички от крема забравихме, че е кашляла, и то в рамките на 1 следобед. А преди това не спираше-суха, дразнеща спастична кашлица ooooh!
Надявам се да съм била полезна и на вас! Дано по-бързо оздравеете! Hug

# 22
  • Мнения: 1 883
На две такива боледувания с ужасно суха кашлица помогнаха бабини рецепти, и най-странното за мен беше, че бяха по-бързи от доста сиропи-имаме богат опит с лекарствата Cry
Правя и кремче от равни части канела, мед, масло и ракия и давам по 1 кафена лъжичка, отделно варя чай от ябълка-с корите и семките, 7 счупени орехи с черупката, 7 зрънца карамфил, 1 лимон и джоджен. Вари се докато се скашка всичко, прибавя се мед и се пие. След 2 чаши и 2 кафени лъжички от крема забравихме, че е кашляла, и то в рамките на 1 следобед. А преди това не спираше-суха, дразнеща спастична кашлица ooooh!
Надявам се да съм била полезна и на вас! Дано по-бързо оздравеете! Hug

Миличка току що забърках кашата и дадах на малкото. От три дни кашля сухо и спастичнои подобрение никакво. Дано да й помогне.   bouquet

# 23
  • Хасково
  • Мнения: 726
без лекар на детето бих дала само Проспан, Мукоплант, Стодал или Хустагил. За определено суха кашлица Синекод е много подходящ, но преди да се дава е нужно лекар да преслуша гърдите, защото той подтиска кашлцата. Аз лично не съм фен на хомеопатията, но при много деца Стодал действа добре, а Мукоплант и Хустагил са за малко по-влажна кашлица. Проспан е комбиниран сироп и за сина ми определено е избор за всяка кашлица.

# 24
  • Мнения: 834
Аз пък давам Бронхикум. Немски е, билков, с евкалиптово масло. Много съм доволна от него. Иначе само си купувах по 2-3 шишета Проспан или Мукосолван, или Стодал....ефекта от тях беше = 0.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 903
И ние цялото семейство изкарахме този вирус с ужасна,суха продължителна кашлица...какво ли не изредих...,май единствено ефект имаше от сиропа на д-р Тайс-Мукоплант.

 PeaceМукопланта е много добър дори и на мен ми помага.

# 26
  • Мнения: 1 520
Бяхме при личната. Прегледа го, преслуша го - каза нищо му няма. Само варицелата сривала имунитета и да се пазим да не се разболяваме. Той естествено докато бяхме в кабинета не се изкашля.

Замислих се да е алергична кашлица, ама от какво. Досега не е имал подобна?  Confused

Аз продължавам да му давам Проспан. Ще му направя и някоя бабина рецепта.
Носът му е сух, няма сополи. Не кашля през цялото време, само се прокашлюква сутрин малко.

Като се замисля досега не сме имали подобна кашлица, все сме били и с болен нос.  Confused

Благодаря за отзивчивостта.

И за капак май аз пипнах нещо от чакането. До нас сигурно седеше най-болния човек в цялата поликлиника, та днес моя нос, гърло и глава тотално отказват да работят.

Общи условия

Активация на акаунт