Детска градина "Сияние" - кв. Бояна

  • 13 669
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.
А коя е тази в Бъкстон?



В къща с/у бензиностанцията на Лукоил. Собственичката се казва Мая. Препоръчаха ми я едно семейство, на което голямата дъщеря ходи там и са изключително доволни. Имам телефон, ако те интересува ще ти го дам.
Да, моля те!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
8564150 - Мая

# 17
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Благодаря ти  Hug

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?


Старият й адрес е  пак в Бояна, но по пътя за Княжево, а пък сегашният е точно в Бояна. Аз живея в Бояна и ходих да проверя къде се намира. Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.

# 20
  • Мнения: 5 468
Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Ами с това работно време, как ще се съчетае със взимането на детето след работа? Все пак, трябва да се работи, за да се плаща и таксата Twisted Evil, нали?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Ами с това работно време, как ще се съчетае със взимането на детето след работа? Все пак, трябва да се работи, за да се плаща и таксата Twisted Evil, нали?


Да, точно така е. Все пак може и дагреша, сигурно остава една жена докато не си тръгнат всички деца. Докато бях там звънна тел. на директорката и тя каза на някой, че  в петък са да 17:30 ч., та оттук си вадя извода, че може информацията да не е достоверна. Имам го телефона, ако някой иска ще му гу дам или пък адреса.

# 22
  • Мнения: 2 232
А какъв е точният адрес на тази в Бъкстон-дали го знаеш?Понеже не се сещам къде е бензиностанцията на Лукоил...

# 23
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
А какъв е точният адрес на тази в Бъкстон-дали го знаеш?Понеже не се сещам къде е бензиностанцията на Лукоил...

Ако става дума за Цветенце /това е ясла/ ....

Детска ясла "Цветенце" кв."Бъкстон"
Приема деца от 6 месечна въэраст
Работно време от 7 до 19ч.
тел.0898420743

...а тук е дискутирана
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115463.msg2092111

Но адреса не го знам

# 24
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?


Старият й адрес е  пак в Бояна, но по пътя за Княжево, а пък сегашният е точно в Бояна. Аз живея в Бояна и ходих да проверя къде се намира. Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Кой е сегашният адрес? Аз проверих този от сайта, пуснат по-горе в темата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?
Старият й адрес е  пак в Бояна, но по пътя за Княжево, а пък сегашният е точно в Бояна. Аз живея в Бояна и ходих да проверя къде се намира. Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Кой е сегашният адрес? Аз проверих този от сайта, пуснат по-горе в темата.


Сегашният й адрес е: кв. Бояна; ул. "Белият кладенец" № 9; тел. 9591121

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
А какъв е точният адрес на тази в Бъкстон-дали го знаеш?Понеже не се сещам къде е бензиностанцията на Лукоил...


По горе съм пуснала стационарния телефон. Ще Ви обяснят по телефона. Само това разбрах, че е с/у бензинастанцията в уличката.

# 27
За абсолютно всяка градина, независимо частна или държавна, ще разбереш и ласкави отзиви, и обратното. Така че, ако на теб ти допада и детето тръгне добре и се адаптира лесно, то вслушай се в интуицията си  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
За абсолютно всяка градина, независимо частна или държавна, ще разбереш и ласкави отзиви, и обратното. Така че, ако на теб ти допада и детето тръгне добре и се адаптира лесно, то вслушай се в интуицията си  Simple Smile


Да, така е. Аз вече взех своето решение. Надявам се всичко да е наред  Simple Smile

# 29
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Да, така е. Аз вече взех своето решение. Надявам се всичко да е наред  Simple Smile

Стискаме палци детенце да се адаптира бързо, да му хареса градината и най-вече да е здраво  Hug Ще очакваме отзиви  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт