Колко често сменяте спалното бельо?

  • 6 209
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Веднъж седмично.

# 76
  • Мнения: 13 206
Всеки петък ги сменям и не ги гладя. Понякога два пъти седмично, но не защото са мръсни , а защото обичам да ми мирише на прано и чистичко и щом изчезне аромата ги пъхвам в пералнята. Много ми влияе този нос. И мъжа си така избрах Joy

# 77
  • Мнения: 791
Всяка неделя, а ако комплекта е бял го сменям и по рано. А лятото по начесто, както забелязах схемата на всички е долу-горе една и съща Grinning . А за гладене на чаршафите - извинявайте ама НЕ!!! Внимавам като ги простирам да са хубаво опънати и не ги пускам на ценруфуга - не са ми омачкани. Гладех само на дечко като беше бебе, и сега на това бебче така, ама кот по отрасне и неговите ще спра да гладя. Който ще да съди,  просто като знам камарата която гладя седмично, че и два пъти, си представям и един комплект чаршафи  Crazy  Crazy  Crazy - направо ще лудна. За тези който не ги гладят препоръчвам чаршафите от крепон и сатен.

# 78
  • Мнения: 2 961
Всяка събота нашето,а в петък на детето.Чаршафи не гладя.

# 79
  • Мнения: 1 382
Всяка неделя ги сменям, лятото също. Гладя, защото ми харесва Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3 248
Веднъж седмично, по изключение може и по-често. Peace

# 81
  • Мнения: 2 956
Веднъж седмично, по изключение може и по-често. Peace
И аз...и гладя чаршафи- да  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 467
Преди да родя -веднъж седмично. След това бебка се 'грижи" повече от 2-3 дни да не се задържат. А и тя спи с нас, та гледам по-честичко да сменям.
За гладенето - не гладя  Naughty Достатъчно работа си имам, та да се забуча и с ютията в чаршафите  Twisted Evil

# 83
  • Мнения: 891
Веднъж седмично, лятото и по-често  Peace

# 84
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Всяка събота, понякога и през седмицата

# 85
  • Мнения: 13 512
аз всеки петък,ако се наложи и през седмицата.не лягам на негладен чаршаф- и то само на каландер,на ютия не го признавам. луда работа...

# 86
  • Мнения: 14 502
аз всеки петък,ако се наложи и през седмицата.не лягам на негладен чаршаф- и то само на каландер,на ютия не го признавам. луда работа...

какво е каландер?

# 87
  • Мнения: 13 512
два барабана,които се въртят един върху друг и чаршафът минава между тях. Има ги в пералните. Аз си пера чаршафите в къщи и си ги нося на гладене.

# 88
  • Мнения: 14 502
благодаря monda    bouquet

# 89
  • Мнения: 463
убий ме, ама чаршафи не гладя

Общи условия

Активация на акаунт