Защо ме мързи толкова ?

  • 3 516
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
И аз съм в клуба на мързящите ги Mr. Green
Преди бях толкова стриктна и организирана.Винаги намирах време за спорт,а сега се оправдавам,че времето не ми стига и съм много уморена Tired

# 16
  • Мнения: 1 382
Откакто родих се чувствам подобно , но край. В събота ми е първата йога след раждането. Дано ми вдъхне живец  Praynig

# 17
  • Мнения: 2 959
...Искам  пак да тренирам ,...
Pipinka, съвсем не си трътка, и Ти го знаеш много добре?! Ако беше такава щеше да бъдеш така и  преди забременяването. Ти си дейно, държащо на външният си вид младо и красиво Момиче и мама на Марти! След като вече желанието е на лице, стъпката която ще последва е логичната- да намериш малко време за себе Си и да скокнеш до фитнеса, "старата любов ръжда не хваща". А и Светлето добре Ти е казала, че "апетита идва с яденето", така че позволи си да опиташ от пая, ще Ти хареса, просто в началото трябва малко пресила да поемеш първата хапка.
Цветеслава, успех с йогата, тя прави чудеса!

# 18
  • Мнения: 1 069
Ето това е и моята тема! Уверена съм, че много ще постигна, когато започна отново да спортувам, но кога ще започна е въпроса! В момента съм 2кг повече, от колкото трябва, не са много, но стягането и оформянето... newsm78

# 19
  • Мнения: 4 668
Kalida   Hug от такъв човек имахме нужда - позитивен и действащ стимулиращо  Grinning

Колкото до йогата - наистина е добра идея , но аз съм си по силовите упражнения , йогата ми е прекалено спокойна  Grinning  , не казвам , че е лесно ... Да не говорим , че свекърът ми е Председател на федерацията по йога и естествено е много запален ... та как спорим с него , не е истина ...

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ммммммммм да,и аз съм от мързеливите.Върнах си килцата от преди да забременея,но се иска малко стягане и оформяне,което без спорт няма как да стане.Първият път наистина е най-трудно да си затътриш задника до фитнеса,ако има някой да те побутва най-добре,т.е компания за взаимна мотивация,после е лесно вече,придобиваш навик.Но май и времето не предразполага,да мръзнеш по пътя,да се обличаш,събличаш.А мен вкъщи още повече ме мързи,така че няма смисъл и уред да си купувам.
Така че,да се мотивираме взаимно,дами.

# 21
  • Мнения: 6 164
Леле аз си помислих, че за зимна умора и депресии ще си говорим, щото от мързел едвам гледам напоследък Laughing ... Ама по темата: аз си се бях зарекла, че родя ли почвам пак /и аз доста си тренирах преди това/, така и стана, ама аз и с корема хич не ме свърташе и даже в 8-ми месец си подтичквах до магазина..
Ами то почнеш ли, ще ти дойде тонуса, просто си се отпуснала, затова. Успех! Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аууу, и се оплаквате!! Аз имам още доста килца за сваляне, а пък и винаги съм си била мързел (само че преди раждането не изглеждах зле), най-много кънки да покарам. А да ходя на фитнес ме е срам Blush и известно време юрках мъжа ми да идва с мен, но той изобщо не е съпричастен. Имам въженце вкъщи и гирички, но мнооого малко съм ги ползвала.
Преди няколко дни обаче си намерих една комп. програма за фитнес, където си съставям профил и някаква треньорка после ме юрка да правя упражнения. Та сега съм се надъхала и скачам в кухнята за забава на фамилията - ако съм последователна, ми се отварят нови музики и благинки Crazy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 612
Аууу, и се оплаквате!! Аз имам още доста килца за сваляне, а пък и винаги съм си била мързел (само че преди раждането не изглеждах зле), най-много кънки да покарам. А да ходя на фитнес ме е срам Blush и известно време юрках мъжа ми да идва с мен, но той изобщо не е съпричастен. Имам въженце вкъщи и гирички, но мнооого малко съм ги ползвала.
Преди няколко дни обаче си намерих една комп. програма за фитнес, където си съставям профил и някаква треньорка после ме юрка да правя упражнения. Та сега съм се надъхала и скачам в кухнята за забава на фамилията - ако съм последователна, ми се отварят нови музики и благинки Crazy

опааа
и каква е тази програмка
е сподели я с нас де  Praynig
 Crazy  bouquet Mr. Green

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз се присъединявам към отбора на трътките hahaha, нищо, че не съм раждала още. Но пък работим за бебе, и това ми е оправданието напоследък, че съм се занемарила  Embarassed. Лошото е, че спрях цигарите преди време, изведнъж, и качих 12 кг, свалих 3, и до моите 46 ми остават още 9  #Crazy. Винаги съм спортувала - плуване, волейбол. До скоро ходех и на фитнес, но сега и това не правя, а трябва да се взема в ръце Naughty.

Juana, и аз се присъединявам към GreenApple, сподели с нас тази програмка Praynig Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 597
Ето още една Трътка,дето 4ака програмката...И аз съм за бой,срам ме е от себе си,а от фругите да не говорим.Имам какво  ли не в къщи,швейцарска топка,гири4ки,въженце,обръ4,по-големите тежести на мъжът ми,някакви други уреди..ластици,и куп СД та,на коя ли не булка,дето прави гимнастики..Брей,тия от дисковете,абе умора нямат ..А аз като една крава..правилно се казва в приказката:"Ако болеше толкова,колкото ме мързеше,до гега да съм умряла.." Оправдания,колкото си искаш..а знам,и съм 100% сигурна,4е без РЕДОВЕН спорт,няма да стане нищо,и пак  си кеся,и 4акам онова от утре,дето не съм му уто4нила годината..Направо,нямам думи, Да знаете,4е с годинките напред,мотивацията,някъде забегва ли,не знам какво става,ама знам,4е не е хубаво. А също знам,4е ако не отслабна  до лятото,може би просто,няма да има смисъл да се тормозя пове4е...

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Най- странното е, че доста бързо свалих килограмите и си върнах формата отпреди раждането, че съм и още по- слаба. Постигнах го с инат, воля и труд. Лятото бях просто в невероятна форма.  Flutter  От няколко седмици  обаче не съм стъпвала във фитнеса- мноооооого ме мързи.   Tired
Я да попитам тук- някой има ли впечатления от фитнеса на бившия х-л Славия, сега-"Форум" ?

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Леле аз си помислих, че за зимна умора и депресии ще си говорим, щото от мързел едвам гледам напоследък Laughing ... Ама по темата: аз си се бях зарекла, че родя ли почвам пак /и аз доста си тренирах преди това/, така и стана, ама аз и с корема хич не ме свърташе и даже в 8-ми месец си подтичквах до магазина..
Ами то почнеш ли, ще ти дойде тонуса, просто си се отпуснала, затова. Успех! Peace


И аз съм точно така. Не ме мързи въпреки че съм огромна, но пък не мога да тренирам сериозни неща #Cussing out
Но ме е мързяло и знам какво е ooooh! Трудно се преодолява, но преодолееш ли го веднъш и видиш ли резултата, тогава вече нищо не може да те спре Peace

# 28
  • Мнения: 4 668
Я да попитам тук- някой има ли впечатления от фитнеса на бившия х-л Славия, сега-"Форум" ?

И аз си търся хубав фитнес в Южните райони  Rolling Eyes Преди си ходех в една зала в Белите брези , но я закриха и сега просто съм в задънена улица ...
А не обичам зали в които ходят разни каки да си показват мерцедесите и силикона или разни дебели мутри  Sick Искам нормална зала с нормални хора ...

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Yourself fitnes е програмата, има я в Аренабг Grinning

Общи условия

Активация на акаунт