Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 20

  • 48 444
  • 728
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 416
И аз не си намирам подходящи сутиени, все ходя с едни безшевни бюстиета, а така ми се носи нещо по-така. Но красивите сутиени, макар и само от дантела все са с банели и не съм пробвала да купя един и да ги махна. Много ми се носят бриджитки. Някой махал ли е банели на такъв модел ? Дали се получава добре ?

Относно връщането на работа. Ако е лято и не е хладно в офиса, има вероятност от отичане. Не си представям първите две седмици след операцията да стоя цял ден седнала. Особено ако се излиза на горещото време… аз лично след излизане или продължително време изправена или седнала на стол, имах нужда от полягване с леден пач от онези, които се държат във фризера.

# 421
  • Мнения: 15
Момичета, това е снимка два дни след операцията ми, в момента съм осми ден и се чувствам чудесно, мисля да им направя следваща снимка след около седмица, за да наблюдавам промените. 440, Ментор, анатомични, среден профил с висока проекция.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 12:07 от bubanka

# 422
  • Мнения: 202
Чери,страхотни придобивки със здраве да им се радваш!
Аз съм махала банели на сутиен тип Бриджитка и седи добре!

# 423
  • Мнения: 131
Момичета , а знаете ли дали Брекети биха били проблем за упойката,в смисъл ако те интубират?🌸🫶🏻

# 424
  • Мнения: 37
Момичета , а знаете ли дали Брекети биха били проблем за упойката,в смисъл ако те интубират?🌸🫶🏻

Не би трябвало, само ако имаш ластици за челюстите вероятно трябва да се махнат. Аз пък имам обеца на езика и анестезиолога искаше задължително да ми я махнат, но тя по би пречела от брекети.

# 425
  • Мнения: 263
А да попитам някой от вас плува ли? Кога може да се върнем към плуването след импланти?

# 426
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Аз започнах три месеца след, но съм начинаеща и нямам голямо натоварване.

# 427
  • Мнения: 39
Аз нося Invisalign и ме накараха да ги сваля по време на операцията, но брекети не вярвам да е проблем.
Толкова съм свикнала с тях, че бях казала на сестрата веднага като изляза от операционната да ми ги сложи. Като се събудих първото нещо, за което помислих бяха алайнерите ми и те ми бяха в устата. И благодарих на сестрата, че ми ги е сложила , а тя ми каза , че аз сама съм си ги сложила(!!!!) и сме си говорили нещо, но сз нищо не помнех от това. Следователно- събуждах се за втори път, а мислих, че е първи😁


Момичета , а знаете ли дали Брекети биха били проблем за упойката,в смисъл ако те интубират?🌸🫶🏻

# 428
  • Мнения: 131
Аз нося Invisalign и ме накараха да ги сваля по време на операцията, но брекети не вярвам да е проблем.
Толкова съм свикнала с тях, че бях казала на сестрата веднага като изляза от операционната да ми ги сложи. Като се събудих първото нещо, за което помислих бяха алайнерите ми и те ми бяха в устата. И благодарих на сестрата, че ми ги е сложила , а тя ми каза , че аз сама съм си ги сложила(!!!!) и сме си говорили нещо, но сз нищо не помнех от това. Следователно- събуждах се за втори път, а мислих, че е първи😁


Момичета , а знаете ли дали Брекети биха били проблем за упойката,в смисъл ако те интубират?🌸🫶🏻

Да,ама защото Брекетите са железа та знам ли…ще изчакам след тунинга да сложа и тях , няма да бързам👌🏻😁

# 429
  • Мнения: 840
Здравейте, сигурно е коментирано все някъде, но още не съм стигнала до там, прочела съм само тази тема. Та въпросът ми е някой правил ли е липолифтинг/трансфер на мазнини на гърдите. Доколкото разбрах се прави за дооформяне на деколте, но ми се искаше да видя и реални резултати тук в БГ.
Тръгнах с идеята за имплант(не знам защо си мислих, че провисването ще се обере и запълни с имплант), но поради степента птоза се оказа, че трябва да са в две отдвлни операции - една за повдигане и втора (след мин 6 месеца) за имплант. Първата мина и май си се харесвам така. Винаги съм била чашка D, DD, но след едно доста рязко отслабване се наложи и тази корекция(в момента може би съм С, още не е минало достатъчно време за да преценя). Сега докторът предложи вместо имплант да се запълни деколтето с мазнина. Дори и да не остане цялото трансферирано количество, все пак би оформило деколтето и би поналяло гърдите? А и може да се повтаря процедурата по няколко пъти. Търся мнение и коментари от хора правили си тази процедура.

# 430
  • Мнения: 2
Здравейте! Във вторник имам час за преглед при д-р Мартин Генов. Нямаше много отзиви за него, дали някой го е посещавал и може да ми каже нещо повече? Също така знам, че работи с Мотива, какво мислите за тях?

# 431
  • Мнения: 2
Здравейте! Дали има някой оперирал се при Д-р Калоян Тонев в Русе? Дали е добър специалист и дали сте доволни?

# 432
  • Мнения: 131
Здравейте! Във вторник имам час за преглед при д-р Мартин Генов. Нямаше много отзиви за него, дали някой го е посещавал и може да ми каже нещо повече? Също така знам, че работи с Мотива, какво мислите за тях?

Аз бях при него на консултация,много приятен човек ,но не го усетих , а и ми предложи нещо много минимално,което ме отказа😁

# 433
  • София
  • Мнения: 1 584
Дами, колко лесно се завърта имплант? И до колко би било удачно, ако да кажем човек като мен, спортист, който се движи много и тн , да сложи капковидни? Дали в такъв случай кръгли не биха били по-подходящи?

# 434
  • Мнения: 216
Дами, колко лесно се завърта имплант? И до колко би било удачно, ако да кажем човек като мен, спортист, който се движи много и тн , да сложи капковидни? Дали в такъв случай кръгли не биха били по-подходящи?
И аз съм чувала,че анатомичните могат да се завъртат,обаче Даяна е с анатомични,а знаеш как тренира...,не знам,по принцип съм чувала,че жените които активно спортуват, повечето слагат кръгли надмускулно точно с тая цел.

Общи условия

Активация на акаунт