Кой къде учи?

  • 3 406
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Медицински колеж- София, специалност - медицинска сестра.

# 31
  • Мнения: 525
MTM-колеж, на Красно село (София)



Аз го завърших, ти кой курс си, ако мога да помагам с лекции и др.

# 32
  • София
  • Мнения: 88
Връзки с обществеността - ФЖМК - СУ - Бакалавър - Все още с надеждата, че ще успея да завърша Confused

# 33
  • Мнения: 1 416
Връзки с обществеността - ФЖМК - СУ - Бакалавър - Все още с надеждата, че ще успея да завърша Confused
Ще завършиш, споко!  Wink Гледай мене и Смарт...  Grinning

# 34
  • Мнения: 863
СУ "Св.Климент Охридски",Библиотечно-информационни науки- 2 курс,много се съмнявам , че някой друг го учи това нещо,ама ако има такъв ,моля да ми се обади,много ще съм му благодарна Praynig

# 35
  • Мнения: 206
ТУ София - ел.енергетика и ел.обзавеждане

# 36
  • Мнения: 3 634
Аз само да се впиша, не че ще ми се намери някоя колежка поне от тукашния край...

та Turun Ammattikorkeakoulu, което на английски ще рече Turku Univercity of applied science... медицинска сестра, първа година, втори семестер или как там се водят.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Как успяваш да го изговориш това? Joy

# 38
  • Мнения: 5 103
УНСС счетоводство 3 курс, задочно Mr. Green

# 39
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Софийски университет, Международни отношения. Не съм си получила дипломата още, така че се водя учеща Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 634

Мноу лесноу Grinning Grinning

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 239
Публична администрация-задочно в Плевен,към Великотърновския университет.2 година

# 42
  • Мнения: 1 043
Европеистика в Русенския университет-4-ти курс Peace

# 43
  • Мнения: 20
МВБУ-Ботевград, Бизнесадминистрация 4 курс

# 44
  • Мнения: 2 697
Това лято завърших Психология в СУ "Св. Климент Охридски" и сега продължавам с магистърската програма "Трудова и организационна психология" в същия ВУЗ (между другото тази магистратура е страхотна и не е прекалено тясно специализирана, не че някой особено го вълнува това, но аз да се похваля  Mr. Green). Много си обичам университета  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт