Нова Мама :) във форума

  • 1 656
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Привет и от мен! Hug
Добре дошла!
Лека бременност и едно хубаво бебе ти пожелавам!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 360
Добре дошла  bouquetДано всичко е наред и скоро да ни зарадваш с едно здраво и красиво бебче PeaceЛеко бременеене   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 382
Доста си преживяла, мила ! Добре дошла във форума ! Лека бременност до финала !

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много хубаво, че въпреки всичко преживяно имаш сили да загърбиш лошите моменти и да гледаш напред!
Във форума определено ще ти е много по-лесно, ще намериш приятели, ще можеш по всяко време да питаш за всяко нещо и вярвай ми хората тук са по-компетентни от някои лекари  Hug помагат с удоволствие и са супер отзивчиви!
Пожелавам ти хубаво бебе през април и много страстни нощти с мъжът ти след това  Hug

# 19
  • Мнения: 5 362
 byeМама Е !Добре дошла в клуба Hug
Пожелавам ти лека  preggo и сладко   ylinfant
Мисли позитивно и  newsm10
  love001

# 20
  • Мнения: 6 461
Здравей и леко бременеене  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 104
Този път ти пожелавам лека бременност и по-малко проблеми! Стискаме ти палци!

# 22
  • Мнения: 7 723
 bye Мама Е, и аз те приветствам с добре дошла и ти желая леко бременеене  thumbsup

# 23
  • Мнения: 439
Здравей, Mama E!
От все сърце ти желая здраве за да можеш да изживееш пълноценно  всички хубави моменти,които те очакват през 2007!Лека бременност и едно прекрасно ОВЕНЧЕ!!!

# 24
  • Мнения: 483
Благодаря на всички! Hug
Винаги има за какво да се бори човек, винаги има още нещо хубаво което може да направи за себе си и тези около него.
Аз съм много положителен човек и весел Laughing щастлива съм в семейството си, което е нещото което ми дава хай-много сили.
Чувството че си обичан и харесван дори когато изглеждаш трагично е невероятно, особенно когато идваш от моето положение.
Майка ми беше 17год. главен дизайнер на бившата "Валентина" и ме е държала строго  #2gunfire и аз винаги съм изглеждала добре...така че промяната е зашеметяваща #Cussing out
Сега не мога да си намеря място от нетърпение да видя малкият бебок, и да започна процеса по възтановяването #Crazy
Дъщеря ми от сега ми се моли бебето да спи при нея Simple Smile ха-ха Тя е абсолютно съкровище! Не са ли всички ТЕ такива... Joy
Минала съм много с дъщеря ми и е трябвало да съм по-добър лекар от лекарите, и по-добра учителка от учителките newsm78 както повечето от вас.
Сама си я гледам от бебе, няма на кой да я оставя дори за 1 час, но това ни прави много близко семейство. Всеки от нас знае всичко за другите.
Радвам се че съм част от вас сега и спирам с мене защото рискувам да стане досадно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много мерси отново и чакайте доста въпроси от мен, ще ги пускам в отделни теми.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 956
Здравей Мама Е   bouquet добре дошла...жепая ти лека оставаща бременост и много здраво и хубаво бебче  Hug  bouquet

# 26
  • Русе
  • Мнения: 299
Здравей мама Е,желая ти всичко най-хубаво от тук нататък.Може ли на лични да ти задам няколко въпроса,че съм на същото дередже,през което си минала?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 775
Здравей ,Мама Е, радвам се, че са открили причината и се надявам да продължиш безброблемно бременноста си  pregnant. Много късмет ти желая и леко раждане Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Мнения: 1 671
Здравей и добре дошла! Леко бременеене и дано този път всичко мине много по-лесно!

# 29
  • Мнения: 891
Добре дошла  Hug
Леко бременеене и стискаме палци всичко да е наред.    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт