Малко новини от този край

  • 2 807
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мама Фин, много се радвам, надявам се всичко да продължава така добре, както в началото. Късмет.

ПП. И щот съм фитилджийка и масонка (любителка на маси  Whistling), сега е моментът лятото да разходите менажерията по родината  Whistling Whistling

# 16
  • Мнения: 5 619
Честито МОФ-и!  Hug Това е най-хубавата новина през новата година.
Желая ви много споделено щастие занапред!

# 17
  • Мнения: 3 634
ПП. И щот съм фитилджийка и масонка (любителка на маси  Whistling), сега е моментът лятото да разходите менажерията по родината  Whistling Whistling

У, ся щта разочаровам, драга моя.
Бедни сме кат църковните плъхове. Те май имат повече от нас. И с тея 3 дяца, а и аз уча... просто няма от де финанси. Освен от лотарията... ееех, мечтииии мечтииии.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 327
Радваме се за вас! И а дано повлечеш крак за повечко такива теми тук Simple Smile

# 20
  • Popovo
  • Мнения: 571
Желая ти късмет през Новата 2007 г, а и през всички, които следват след нея.
Радвам се, че за теб всичко се нормализира. Ще чакаме снимки,

# 21
  • Мнения: 2 641
Честото , късмет за цялото семейство   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 559
Честито и от мен  bouquet.Сигурна бях,че рано или късно щеше да намериш човекът Peace.Късмет и много приятни моменти от тук нататък. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 5 140
МОФ-че тъкмо тези дни се бях сетила за теб.
Радвам се, че нещата около теб са тъй хубави, желая ти цялото щастие на света.
Поздрави.  bouquet Hug


П.П. ще следя темата за да гледам снимки и аз от новия апартамент.  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 726
Много се радвам за теб   bouquet Hug!!!

Пожелавам ти много любов и хармония!!!!!!!!!!!!

# 25
  • Мнения: 6 315
МОФ, много се радвам за теб! Ти си чудесен пример за това, че слънцето винаги изгрява! Желая ви много хармония и щастие в новия ви дом и се обичайте!   bouquet Прекрасен човек си и го заслужаваш!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Успех, любов и късмет, МОФ-че! Надявам се да останеш почетен модератор на нашия форум, за да даваш надежда на мамите, които очакват да срещнат мъжа на живота си! (а на тези като мен, които не искат да срещат повече никого - да се зарадват искрено на щастието на другите!)

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОФ кажи здравей де Wink

# 28
  • Мнения: 1 761
МОФ-че....нямаш представа колко се радвам за теб! HugПожелавам ти успешно учене,хубава работа след това и много,много топли семейни вечери!

# 29
  • Мнения: 5 468
ООО, МОФ, колко съм изостанала от новините ooooh!. Не стига, че си се отърсила от депресията, ами и левент си намерила, че и огромен апартамент. Браво, браво Hug, само такива работи да се чуват...
Че и още едно дете... лелеееее... яки да са ти нервите Whistling. Ти сигурно си писала някъде, но аз да питам - младежа българин ли е? Или?
Видя ли, че успя да го прежалиш онзи русия мошеник...
Пожелавам ти от сърце да бъдеш щастлива!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт