Малко неудобен въпрос

  • 5 298
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
И двата пъти, въпреки огромния ми корем до последно сама съм го правила. Не виждаш нищо,ама с напипване става. В болницата не са имали претенции, явно добре се бях справила /секцио и двата пъти/.

# 16
  • Мнения: 1 353
Аз пък по принцип не държа никде косъм и бременността не ми попречи. На всяко къпане се бръснех, без огледало! Просто кляках и то след толкова години бръснене, естествено че знаеш къде да сложиш бръснача:) Пък ако не знаеш - пипанката:Simple Smile Когато болките започнаха и бяха още слаби, влязох в банята, изъпах се, клекнах пак ( то заради корема си още по-разкрачена и е много по-лесно), обръснах си се и си спестих неприятните процедури в болницата. Аз раждах нормално, но мисля че и при секциото пак се изисква това, незнам защо но съм останала с такъв спомен от някъде. По принцип теобръсват около входа:) Но защо само там , след като можеш сама да се приведеш в доста по приличен вид:) Хайде успех! Клекни довечера да видиш че е много лесно! Корема не пречи изобщо! Леко раждане и прекрасно бебченце ти желая!:)
Aбсолютно по същия начин процедирах-не ми е било трудно Peace

# 17
  • Мнения: 5 362
При нас таткото свърши тази работа.
Трябва навсякъде.

# 18
  • Мнения: 1 596
 Grinning Grinning Grinning Grinning
Трябва да ви кажа че така ми оправихте настроението че нямям думи.Направо ме развеселихте,пък ми и дадохте кураж.
Абе жените сме голяма работа. bowuu
Благодаря за отговорите.....
не мога до си представя таткото да го направи:)))))))))))))
там има толкова гънки....
абе нямам думи.
все пак ще се помъча като му дойде времето Sick
целувам ви и мерси.

# 19
  • Мнения: 3 334
С огледало си свърших чудесно работа /последните месеци постоянно,за да не остана изненадана ако се наложеше по-ранно раждане/....................не исках да правят тази процедура в болницата.Бях на ясно какви ножчета използват Sick

# 20
  • Мнения: 1 294
Аз до 7-8 месец успявах да си правя сама кола-маска( не ме питай как Mr. Green).В края на 9 месец, по-точно ден преди секциото, ходих на козметик.Тъй като бях с планирано секцио, но докито смяташе все пак да опитаме и естествено, козметичкта почисти включително и мъхчето по корема ми.Не исках да се бръсна, защото предполагам, че щеше да стане голям "Космос" Wink

# 21
  • Мнения: 195
Използвам темата, за да попитам и аз нещо.
Понеже винаги досега съм  ходила на козметик и са ми махали всичко отдолу с кола маска, а откакто забременях нещо не смея... и действам със самобръсначката  Rolling Eyes  Но вече се замислям пак за кола.
Та въпроса ми е от това дърпане, по-точно в областта на венериния хълм, може ли да му стане нещо на бебето? Аз съм в 8-ма г.с., а нали казват че рискът от спонтатен аборт е най-голям до 12-та..? Може би са излишни паранои, но ще се радвам, ако някой ми отговори  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 811
Косъм не търпя по на4ало и до последно с напипване се справях.Не ми казаха ниЩо,когато раждах,зна4и съм, се спрвила.Но ти ако досега не си го правила и нямаШ опит кажи на мъжа ти или иди на козметик...да не се порежеШ  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 596
.......аз пък ви се чудя как може да си правите кола маска на такова място newsm78.........

# 24
  • Мнения: 1 671
Аз се справих сама и без огледало. Обръснах се навсякъде. Татито накрая огледа и се оказа, че съм се справила отлично. Не се наложи "корекция" в родилния дом.

# 25
  • Мнения: 24
моят сьвет  е  да  пробваш  сама  с  напипване  ,но  дори  и  да  не  оспееш  не се притесниаваи       ,не  е толкова страшно ,аз  си носех самобрасначка ,но  изопщо  не се  сетих  да  я  използвам,докато  се  се  усета  вече  бях  на  магарето  и  сестрата  ваче  беше  свьршила  с  брьсненето,аз  се  притесниавах  за  всичко , как  ще ме  гледат  толкова  хора как ще  ме обраснат  за  клизмата  ,но  повиарвай  единственото  за  което  ще  мислиш  в този  момент е само  за  бебчето  и  как  всичко  да  приклучи  по  барзо .  Желая  ти  успех     

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз сама се справих с тази задача.Без огледало Naughty,по памет с напипване Embarassed.и като отидох да раждам,акушерката която ми правеше клизмата каза че съм по-добре обръсната и от нея bowuu.струва ми се че кола-маска е доста болезнена там,но всичко е въпрос на лична преценка.
Желая ти всичко най-хубаво  bouquet

# 27
с огледало или помоли таткото

# 28
  • София
  • Мнения: 1 750
Справих се сама с тази задачка - без огледало, с напипване Wink
Бях секцио, но гинеколожката ми каза, че независимо от вида раждане, космите трябва да се махнат.

silvan4ence, колата не е подходяща, защото може да предизвика контракции. Мен ме предупредиха да не си правя докато съм бременна. Понякога и по-силната болка също може да предизвика контракции.

# 29
  • Мнения: 6 461
С огледалце Peaceили на фантазия Laughing...,може и на козметик и също така и таткото Peace
Най-добре преди да идеш в болницата да си оправена ,понеже там са едни козметички.........мале,мале пък и нали пишеш какъв им е антуража-ножчета от 1950-та година може и да са  от преди  44-та  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт