"Грамотно" ли е Летище София

  • 1 516
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
оправиха го. браво. а благодариха ли ти?

# 16
  • Мнения: 6 167

хех, смешки
ти даде ли им линк към темата? Wink

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 17:15 от Lennie

# 17
  • Мнения: 714
брей, бързо действат  Wink
не, не са ми писали да ми благодарят  newsm78
Джоя, що, ти да не очакваше да ми отговорят?  Joy къде такъв етикет на поведение  Joy чакай, още сме отскоро в "европата"  hahaha

Лени, не съм им пратила линк към темата, изпратих им скрийншотовете и им обясних доста рязко, че съм се превърнала във вица на деня за моите колеги, защото са ми обърнали на мен внимание за грешката, тъй като съм българка. И че за тях Ал Италия им звучи като Ал Джазира. И ги спрях да не пращат скрийншотовете на Пи Ар-а на Алиталия.

Но всъщност не съм убедена кое точно успя, темата, или мейла  Joy
Я тука мамата, дето работи на летище София да признава бързо и без бой, че се е намесила   bouquet  Wink

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 18:07 от donna volante

# 18
важното е, че все пак го оправиха, срамота  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 3 478
Аз мисля, че е недопустимо на официалния сайт на летището да има подобни елементарни правописни грешки, още повече че преди да ги и3типосат там, а и след това, би трябвало поне няколко човека да са проверили (въвели) текста. Но комент.
Peace

# 20
брей, бързо действат  Wink
не, не са ми писали да ми благодарят  newsm78
Джоя, що, ти да не очакваше да ми отговорят?  Joy къде такъв етикет на поведение  Joy чакай, още сме отскоро в "европата"  hahaha



абе ти знеш ли, че аз верно си мислех, че ще ти пуснат два реда за благодарност, голям съм наивник  Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 363
Благодарност? Не забравяйте, че не ни е в културата да казваме благодаря на всеки и за всичко.

По този повод, оня ден гледах как маниджерката на ресторанта на хотел Капински говореше на Ти на техен бизнес партньор.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 932
Я тука мамата, дето работи на летище София да признава бързо и без бой, че се е намесила   bouquet  Wink

Ха-ха, аз съм работила там, та походатайствах малко...връзки, знаете  Mr. Green
Ай честит правилен сайт!

# 23
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Giorgia,

Banc of America не е правописнa грешка, това е името на техния investment and brokerage business: Banc of America Securites LLC.

Да, така е. Не е грешка.

Въпреки че грешки да искаш тук, но от страна на индивидите.

# 24
  • Мнения: 5 475
 Mr. Green Обаче съм го виждала изписано по съвсем друг повод...работила съм в банка в САЩ Wink

Общи условия

Активация на акаунт