Скакъв прах перете

  • 6 108
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Ариел,Рекс,Персил,Тайд-нямам определен който да ползвам,а редувам Wink

# 16
  • Мнения: 2 936
с течен Персил за детето,а и някои наши дрехи и Ариел за цветно пране!за петна само Вениш  Peace

# 17
  • Мнения: 2 019
в момента с ариел иначе ги редувам

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз пера с Ариел и много рядко остават някакви петна-най-много от нещо червено за ядене.На бебето пера всичко само с Тео бебе и съм СТРАШНО доволна-и при 30 градуса не са оставали досега никакви петна-дори и засъхнали!

# 19
  • Мнения: 8 917
Ариел с ленор Peace

# 20
  • Мнения: 4 668
Пера с Ариел и Персил , имам и Первол за вълна , цветен и черен ...обаче малкият има доста дрехи , които е омазал с пюре примерно и не се изпират  Close . С какъвто и прах да сложа , а и с Вениш ...последният е пълен боклук според мен ...
Пералнята ми е Аристон , последен модел , едва ли в нея е причината ...

Та се чудя как така успявате с петната  newsm78

# 21
  • Мнения: 658
АПТА- страхотен прах - откриго наскоро и не го сменям вече за друг. С него не ползвам вече нито омекотител нито препарат за петна - супер е. Малко по-скъпичък, но пък е концентрат и е икономичен. Петната ги изчиства без проблем, имайки впредвид че малкия яде всеки ден лютеница, та сетете се за блузките Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 872
И аз ги редувам.Ариел,персил,тайд,ехо савекс.Най-доволна съм от ариел.Омекотители-различни.За петна-апта,много съм доволна.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Бонукс, Савекс или Тема. При сериозно петна слагам Вениш.
За Сано не знам.
 Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 196
В момента пера с течен Ариел.

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Предимно с АРИЕЛ, за цветно и за бяло.

Ползвам и Сано Максима, но по - рядко.

# 26
  • Мнения: 510
Редувам ги, в момента пера нашето пране с Ариел, а на бебето с Персил, обаче според мен не изпира доста петна.

# 27
  • Мнения: 5 475
течен Dash! Peace

# 28
  • Мнения: 420
 Grinning  От много години ползвам само Рекс. Забелязах, че не бива да го държа на студено през зимата, защото тогава не се разтваря добре. Иначе премахва всякакви петна, ако уцелиш точната програма. Ако не се махне петното, търся друга подходяща програма на пералнята. В краен случай, ако и това не помогне, ползвам класическия метод - накисвам дрехите във вода, в която е варен боб и после ги давам на пералнята. Обаче, боба трябва да е бял, иначе дрехите пожълтяват.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 246
И аз до скоро перях само с Рекс, но нещо като че го развалиха. Сега ползвам само Ехо Ароматерапи- лилавата опаковка и много съм доволна. Първо зашото ми изпра сатаро петно от червено вино, което с нищо не можех да махна и второ ухае много силно и трайно и не е необходим омекотител. Да не говорим че и цената е направо символична.

Общи условия

Активация на акаунт