Нямам енергия!

  • 2 944
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря ви, дано да е само първите 3 месеца.
 
Не пия витамини, гинеколожката ми е  против, ям плодове. За аквасорс съм се консултирала с лекар, давала съм ги и на баткото и съм доволна.

# 16
  • Мнения: 2 757
И аз съм така. В мом съм в 14 г.с. Парцал съм от 2 месеца. При мен се намери частично отговорът защо ми е толкова зле, уморено, драйфащо, нервно и т.н. в сравнение с първата бременност. Завъдила съм си близнаци. В комбинация с невъзстановеното състояние от преди първата  бременност (при мен година и половина не стигна да се възстановя, но казват че до 3 години се възстановявало тялото, така че надявам се е нормално). Отговор си има за всеки проблем. Лошото е, че не винаги се намира решение за всеки проблем, и този нашия май е от нерешимите. Трябва да се изтърпи - не съм открила друг начин.

# 17
  • Мнения: 2 897
Първите три месеца и аз бях така,после кипях от енергия Grinning
Не забравяй,че всяка бременност е различна все пак Wink

# 18
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Аз също съм в 9 г.с. и също се чувстам като най-големия плазмодий на Света. Не мога да се позная, но пък и не се насилвам да правя това или онова, както преди. Приемам го нормално - всяко нещо с времето си. Сега ни се е паднало! Mr. Green Но и аз се надявам да поотмине по-натам.

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ами то в началото май всеки се чувства отпаднал и парцал!!!!След трети месец ще ти отмине.

# 20
  • Мнения: 683
И аз като теб - с първата бременност работих до деня на ражадането.Не се усещах, че съм бренменна. С втората от първата седмица съм отпаднала. И до сега е така. Ами нищо не правя. Спя когато мога, търкалям се от легло на легло при всеки случай...пия някакви витамини за бремени /но това не помага кой знае колко/.
Дано при теб е по-добре и да премине скоро.

# 21
  • Мнения: 8 917
Аз си се чувствах перфектно през цялата бременност , но всяка бременност е различна Peace Ще отмине Hug

# 22
  • Мнения: 1 860
 Първите 3 месеца се чувствах ужасно. Постоянно ми се спеше и не ми се занимаваше с нищо. След това всичко се успокои и нещата си влязоха в ритъм. До края на бременността правех всичко и се чувствах така все едно не съм бременна.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
При всички май през първите 2-3месеца, не се намира енергия.

# 24
  • Мнения: 384
Ами в началото май при всички е така Laughing Първите 3 месеца можех да заспя на всякъде и по- всяко време Joy ама после всичко се подреди както трябва. дори си мисля че между 4 и 8 месец се чувствах супер / местихме се в нова къща, багаж, подреждане, миене, чистене, ходене на работа, абе всичко./ Сега продължавам да си ходя на работа, но взех бързо да се уморявам, но си викам още 7 дена и спирам, т.к. трябва да родя с операция и преди секциото искам да имам една седмица да си отпочина.
Няма страшно скоро всичко ще премине. а относно чувството за тюфлек аз се чувствам така в 9 месец- огромна и бавно подвижна Joy ако някой може да ме види как сядам и ставам от колата hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт