ТАЕН "КЛИЕНТ"– Визитатор.........що е то?

  • 7 997
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
И хотелите се проверяват от такива другари.

# 16
  • Мнения: 1 072
Ми не знам защо реших, че не е популярно Laughing .............

Права си. Никак не е популярно в данъчни, общински и тем подобни държавни учреждения.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 909
Приятелят ми беше консултант в Практикер и са го пращали в Бриколаж Laughing Има си такава работа, не е майтап.

# 18
  • Мнения: 391
Жалко, че е само за Бургас. Иначе и аз бих кандидатствал, щото съм с доста високи изисквания като потребител.

# 19
  • Мнения: 2 180
Докато бях студентка работих като анкетьор в продължение на 4 години. 3 пъти съм била и "таен посетител" в KFC. Всичко беше идеално и изрядно, от маркетинговата агенция ми спускат менюто, което трябва да поръчам и ми се плащаха 2 лв. за тази работа + това че си хапвах за 8-10 лв. Трябваше да констатирам качеството на храната, обслужването, чистотата, дали ми е върнато точно ресто и т.н.
Сега пак имам желание да работя почасово, но няма как на пълен ряаботен ден да обикалям да анкетирам. Tired
CTramell явно работиш в подобна агенция-ако има някаква почасова работа от такъв тип, която да се извършва във Варна, пиши ми.  Hug

# 20
Жалко, че е само за Бургас. Иначе и аз бих кандидатствал, щото съм с доста високи изисквания като потребител.
Не е само за Бургас, за цяла Бг. е.
Също така стоките, които се купуват остават за тайния купувач.

# 21
  • Мнения: 4 734
Нещо като " къртица " в собствената ти фирма, така ли? newsm78

 До авторката : Ще трябва добре да си вършиш работата ако те одобрят, че иначе ще има  box tooth

# 22
  • Мнения: 2 891
Това е чудесна работа за жени по майчинство.

# 23
  • Мнения: 47 990
ей,за жени по майчинство е супер тая работа,хем няма да ги заподозрат като са с децата,нали така Simple Smile
брей че интересно,не знаех че има такова нещо

# 24
az sam 4uvala za takiva 4e ima po hotelite , proverqvqt personala  smile3508 Weary, strahotna rabota e

# 25
  • Мнения: 2 759
              Аз пък не съм работила това, въпреки че си мислех едно време да се хвана... Обаче си го правя за удоволствие понякога - като не ме обслужват добре, почвам "А къде ми е касовата бележка", "А къде ми е това", "А вие защо така"... И вадя едно листче... Навсякъде получавам перфектно обслужване и усмивки. Че и ме помнят с месеци на някои места  Mr. Green... Мисля, че е хубаво таксиметровите фирми да си направят един скриининг  Peace...

# 26
  • Мнения: 5 228
Нещо като " къртица " в собствената ти фирма, така ли? newsm78

 

Зависи кой е работодателят. Обикновено се ползват външни фирми, които предлагат тази услуга. Преминаваш през обучение и след това по определена методология оценяваш обекта, който трябва да посетиш - хотел, ресторант, магазин или каквото там трябва.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Cool - искам такава работа  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 423
Нещо като " къртица " в собствената ти фирма, така ли? newsm78

Или нещо като Гюнтер Валраф,
разследваща журналистика,
после в. "Билд".

# 29
  • Мнения: 817
Ние го практикуваме от много време и в мойта фирам и в тази на мъж ми.Не е като длъжност , а по-скоро пращам мои познати в моя салон уж като редови клиенти и такааааааааааа ,пари не давам обаче Mr. Green/подарявам им някоя процедура/Мъж ми също често праща негов познат, уж да си пазарува по складовете и така................ после той докладва ,дали са му дали стокова ,дали са го обсужили адекватно и така нататък.

Общи условия

Активация на акаунт