Трайност на пюретата Хипп

  • 3 023
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
Хип-ско съм държала 48 часа (2 дни) в хладилник, някой път и повече (3 дни). От другите гледам да не стоят повече от 2 дни отворени, но се е случвало по 3-4 дни да чакат правени от мен и затворени топли. После в хладилника постояват, докато им дойде реда и не са развалени. А някое пюре, което отворя и не хареса - слагам във фризера. след време го вадя и се надявам да го изяде, ако не - бам в кофата! Wink

И не бъркам с чиста лъжица да отделям половината или каквото и да е. Редовно съхранявам "със все плюнките вътре"  Crazy Не е имало развалено досега, с изключение на едно, което имаше сол в него, та добре, че малкия не го хареса изобщо....  Sick

# 16
  • Мнения: 2 309
От вътрешната страна на етикета има указания за съхранение...ако не са ги променили!
Можеш спокойно да го съхраняваш 2 дни след отваряне,но в никакъв случай ако си го топлила преди това цялото,не го пази Naughty
Отдели нужното количество,а останалото прибери! Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
От вътрешната страна на етикета има указания за съхранение...ако не са ги променили!
Можеш спокойно да го съхраняваш 2 дни след отваряне,но в никакъв случай ако си го топлила преди това цялото,не го пази Naughty
Отдели нужното количество,а останалото прибери! Peace

 Peace

# 18
  • Мнения: 315
От вътрешната страна на етикета има указания за съхранение...ако не са ги променили!
Можеш спокойно да го съхраняваш 2 дни след отваряне,но в никакъв случай ако си го топлила преди това цялото,не го пази Naughty
Отдели нужното количество,а останалото прибери! Peace

 Peace
А забелязали ли сте разликата в указанията на български и руски език, написани едно до друго?

# 19
  • Мнения: 1 701
Пише до 48 часа, което за мен означава, че ако отворя бурканчето днес в 12 ч., мога да го използвам и на третия ден до 12 ч.!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 101
Държа най - много от днес за утре , повече не !
И аз така.

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Три дни след отварне.Така пише на буркнчетата на Хип!

Общи условия

Активация на акаунт