Лигла ли сте?

  • 6 547
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Абе то, ние жените не ги понасяме лиглите, ама питайте мъжете! Искат да си имат по глезанка, за да се чувстват мъжкари...
Моя братовчед имаше една такава 10 години! Накрая девойката си грабна парцалите и замина за Англия, а той продължаваше да й праща цигари и дрехи от Бг, щото милата нямала как да си купи  Rolling Eyes
Понякога и аз искам да мога да съм "малка женичка" ама не ми се отдава...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
Ми не... ама ми се ще.

# 17
  • Мнения: 803

Нищо лично,всеки с мнението си,но ако те познавах и ми беше наблизо такъв бой щях да ти хвърля,че думи нямам.Чак такова нещо.... Sick Sick Sick
Евала обаче,че си намерила мъж,който да те изтрайва. Peace

Казах "нещо такова", което не значи автоматично че препокривам всяка постъпка на Райнето Wink
По-скоро лигнята ми е на настроения - като ме тресне обаче, яко ме държи. Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Ооо не не Naughty,хич не си падам по такива лигавщини.Понякога човек се отпуска и си говори с любимия  на техния си език,ама такива
неща не са ми никак по вкуса.Само като чуя някой да казва:"Милоооо...." и ми призлява. Sick

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Олиии, Веси, не така. Взимай уроци, а не си хаби емоциите за безполезни неща извън теб и семейството ти.  ooooh! ooooh! Животът е какъвто си го направим.


ПП. Аз лично от жени-героини, дето носят мъжете си, могат всичко и трябва да правят всичко, и са всеотдайни, и са напълно отдадени, а не срещат съответност, хич не се впечатлявам

# 20
  • Мнения: 6 155
Помните ли Райнето от Вип Брадър?! ...


Райнето не съм я гледала, но Лиляна от ББ3 като започнеше да си цупи устата и да пърха с мигли ...ааа #Cussing out направо ми идваше да я тресна във физиономията  Sick И говори едно такова лигавоооо, чак охлювско  Crazy

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Е, то всяка крайност е лоша  Peace
Ама персони дето се цупят и държат да са център на мъжкото внимание ми идват в повече. Нищо лично все пак, всеки влак си има пътници  Simple Smile

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не понасям лигли, но понякога с в компанията ми и като ми писне им ставам огледален образ на поведението. В повечето случаи бързо, бързо започват да говорят и да се държат нормално... 4470

# 23
  • Мнения: 5 647
В известен смисъл съм такава, но гледам да не стигам до крайности. Харесва ми да се грижат за мен. Но лиготията, ако въобще може да се нарече такава я прилагам само вкъщи. В работата съм дзвер!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Тц, не съм и не понасям лигли и лигльовци  Naughty
Възможно е да се оплача само ако съм в много, много лошо здравословно състояние, или ако ме е затиснал ужасен проблем, който дълго време не съм успяла да разреша сама.

# 25
  • Мнения: 2 792
 Не съм лигла, но не съм и всеотдайната жена-мъж, лавирам между ситуациите, както ми е изгодно, ме бива страхотно да внушавам чувство за вина, абе стойкаджийка си падам малко с уклон към драматизма. Кофтито е, че след 10 годишно съвместно съжителство номера не минава много, та сега изпробвам  нови хоризонти за действие Mr. Green

# 26
  • Мнения: 33
Лигла съм, как да не съм. Не напразнo съм си избрала такъв nick name (погледни вляво)  Party

# 27
  • Мнения: 1 416
Не. Ама е полезно да си такава. Мъжете, с които съм била, винаги са ме критикували, че не съм лигла...  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 354
Франзела Калина smile3513
Що не си гледаш работата?!Нищо лично,просто от любопитство.
С тоя смешен сарказъм по далече.
И айде няма нужда да правиш офф в темата за самоизтъкване. #Cussing out #2gunfire

# 29
  • Мнения: 6 713
Мразя лиглите  smile3516 newsm11

Общи условия

Активация на акаунт