Лигла ли сте?

  • 6 561
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 886
Е за  крушки-сменям.
оправям когато и където трявба.общо взето  мъжкомомиче съм.Помагала съм на мъж ми за ремонта и то бременна.НЕ се плаша от нищо.Не искам да ме карат и да ме взимат от никъде.

# 91
  • Мнения: 2 258
Понякога съм лигла и се чувствам много добре.Дали ще се лигавим като деца,или пък аз ще се глезя-няма значение.Важното е да се чувствам добре и да има разнообразие и поводи за повече усмивки Grinning

# 92
  • София
  • Мнения: 1 733
Какво значи лигла?
Ако аз не се поглезя на момчето и то на мен - на кого?!

Освен това, не смятам, че който и да е тук има против "милите" обръщения.
Колко от вас говорят без обръщение на човека до тях, а просто на първо име, например:
"Станимир, нека изциклим паркета в събота."  Grinning

# 93
  • Мнения: 4 668
Не съм ... даже никак . Всъщност съм точно обратното  Rolling Eyes
Не оправям ел инсталации и перални , нито пък се претрепвам с чистене - идва ми жена  Wink , но не мога да се глезя и да се размазвам ...

Малко смесихте нещата в темата , отидоха в крайности . Аз разбрах , че си говорим за патологични лигли , а не че е лигавене да спиш до късно в събота , а мъжът ти да погледа детето...

Но да знаете , че на лиглите никак не им е зле  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 99
Какво значи лигла?
Ако аз не се поглезя на момчето и то на мен - на кого?!

Освен това, не смятам, че който и да е тук има против "милите" обръщения.
Колко от вас говорят без обръщение на човека до тях, а просто на първо име, например:
"Станимир, нека изциклим паркета в събота."  Grinning

Така бих му казала само ако не е изциклил паркета в събота, а е обещал. newsm43 newsm66

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 306

"Станимир, нека изциклим паркета в събота."  Grinning

 Joy  Joy
Това е за темата " С каква реплика подканяте за секс?"

# 96
  • Мнения: 5 103
Лигла съм на моменти и хич не ми пука, кои какво мисли.

# 97
  • Мнения: 5 140
Не смятам, че съм лигла, а ми се иска, защото понякога си трябва.

# 98
  • Мнения: 4 371
Глезана съм  Flutter

# 99
  • Мнения: 1 288
не, не съм. ама ми се иска понякога да съм лигла. свикнала съм сама да се оправям с всичко още от преди да се омъжа.
единствено що се отнася до домакинската работа, определено вече съм лигла. не мога да прекарам цял ден в чистене и миене. мразя ги тези упражнения. добре, че срещам разбране в половинката.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Взех решение от както сама изкарвам парите си ( а това са си вече близо 12-13 години), че имам ли нужда от шпакловка викам майстор, от около 8-9 години жена ми чисти в къщи 1dishes, не че не мога и сама, а и съм го правила когато се налага newsm75, но има други неща които мога да свърша през това време. Мъжа ми е на същото мнение. Предпочитаме в "деня за чистене", да го отделим на нас двамата и да си починем от работата, от колкото да яхнем метлата  afwitchили бояджийската четка. Разбира се понякога го правим заради мига... например правим си бояджийско парти  redecoration, каним приятели и грабваме четките... после минават майстори за да оправят поразиите, но пък е било страхотен купон  newsm68 Tada

Това какво общо има с лиглите newsm78?

# 101
  • Мнения: 99
Взех решение от както сама изкарвам парите си ( а това са си вече близо 12-13 години), че имам ли нужда от шпакловка викам майстор, от около 8-9 години жена ми чисти в къщи 1dishes, не че не мога и сама, а и съм го правила когато се налага newsm75, но има други неща които мога да свърша през това време. Мъжа ми е на същото мнение. Предпочитаме в "деня за чистене", да го отделим на нас двамата и да си починем от работата, от колкото да яхнем метлата  afwitchили бояджийската четка. Разбира се понякога го правим заради мига... например правим си бояджийско парти  redecoration, каним приятели и грабваме четките... после минават майстори за да оправят поразиите, но пък е било страхотен купон  newsm68 Tada

Това какво общо има с лиглите newsm78?

Това във връзка с коментарите - "аз сама си чистя, аз сама си шпакловам и цикля паркета...."

# 102
  • Мнения: 703
Не,не съм.Даже понякога ми се иска поне мааааалко да се полигавя.

# 103
  • Мнения: 71
Хайде, хайде, нека да не скромни4им, а да си признаем, 4е всяка женка си е малко лигла. Нема на4ин просто. Вси4ки се лигавим

# 104

Общи условия

Активация на акаунт